Skip to content
TV

Karl Urban dla chłopców przedstawił scenę pierwszego sezonu, którą spartaczył przed kamerą

13 de sierpień de 2022
l intro 1660352104

Karl Urban wygląda na zdezorientowanego

Satyryczny antysuperbohaterski program Amazon Prime „The Boys” był jednym z największych sukcesów serwisu streamingowego, okrzyknięty przez krytyków brutalnym badaniem tego, co się dzieje, gdy wielka władza jest sprawowana przez tych, którzy nie mają poczucia wielkiej odpowiedzialności, która mu towarzyszy. . Na czele tytułowych Chłopców stoi Billy Butcher, brytyjski weteran wojenny, który ma osobistą zemstę na tak zwanych Supesach, którego gra Karl Urban.

Urban wnosi do tej roli poczucie dumnej i kipiącej męskości (której toksyczność nie pozostaje niekwestionowana przez serial), służąc jako sprytny, ale niestabilny film dla dobroczyńcy Hughie Campbell (Jack Quaid). Ze swoimi szerokimi, czarnymi trenczami i charakterystyczną brodą Butcher jest siłą napędową większości hiperprzemocowego dramatu „The Boys”, z którego słynie. Biorąc to pod uwagę, jego podejście do rozwiązywania problemów typu „strzelaj na pierwszym miejscu” często naraża grupę na większe niebezpieczeństwo, niż jest to prawdopodobnie konieczne.

Według niedawnego wywiadu dotyczącego kariery, który Urban przeprowadził z GQ, jedną z rzeczy, które sprawiły, że praca nad „Chłopcami” była tak dobrym doświadczeniem, jest chęć showrunnera Erica Kripke do wykorzystania pomysłów rzuconych przez obsadę i wprowadzenia ich do serialu. A gwiazda opisał jeden taki moment, w którym rzucił, ale ostatecznie pogrzebał w aparacie, co mimo to trafiło do odcinka.

Karl Urban nie pamiętał, która pigułka była którą, kiedy Butcher odwołuje się do Matrixa

W swoim wywiadzie dla GQ, gwiazda „The Boys” Karl Urban opisał moment pitchowania dla Billy’ego Butchera, który w rzeczywistości został wzmocniony, gdy spartaczył go przed kamerą podczas pierwszego ujęcia. Scena pojawia się w pierwszym sezonie, kiedy Butcher próbuje przekonać Hughiego, by podłożył urządzenie podsłuchowe w Vought, skorumpowanej firmie kontrolującej Supes.

Według Urbana, uważał, że scena przypomina słynny moment w „Matrixie”, w którym Morfeusz (Lawrence Fishburne) prosi Neo (Keanu Reeves), aby wybrał między czerwoną lub niebieską pigułką, więc podsunął Kripke’owi pomysł nawiązania do Butchera. ta scena. Kripke był grą, a Urban mówi: „Nakręciliśmy to i właśnie tego używali”. Ale kiedy kamery się kręciły, była jedna główna podkręcona kula: Urban nie pamiętał, która pigułka co zrobiła, i spartaczył dialog.

„Napchałem to” – wspomina Urban z uśmiechem. „Pomyliłem pigułki, co było absolutnym przypadkiem. W tej chwili okazało się, że jest to po prostu geniusz komediowy… To bardzo Rzeźbiarskie”. Rzeczywiście, scena, która trafiła na antenę, jest zabawna. Próbując nakłuć Hughie’go, żeby zasadził robaka, Butcher mówi mu: „Albo możesz wziąć niebieską pigułkę… a może czerwoną? wykorzystał błąd swojego partnera sceny, aby wzmocnić ten moment, a Hughie gorączkowo odpowiadał: „Którą pigułkę mam wziąć?”

Czy ten post był pomocny?