Skip to content

Karl Lagerfeld Doc na Prime Video; ITV Re-ups „The 1% Club”; ProSiebenSat.1 CFO — Global Briefs

28 de kwiecień de 2023
Lagerfeld key art low res

Prime Video przedstawia dokument Karla Lagerfelda

Cineflix Rights nabył międzynarodowe prawa do pełnometrażowego filmu dokumentalnego Tajemniczy pan Lagerfeld z Finestripe Productions i sprzedał film Prime Video w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Dokument, który zadebiutował w Wielkiej Brytanii na antenie BBC Two, opowiada historię projektanta mody Karla Lagerfelda, który przez prawie cztery dekady kierował francuskim domem mody Chanel. Reżyseruje zdobywca nagrody BAFTA, Michael Waldman. W umowie z Prime Video pośredniczyła Lucinda Gergley-Garner, wiceprezes ds. sprzedaży, Ameryka Północna i terytoria niemieckojęzyczne, Cineflix Rights. Catherine McCormick, wiceprezes ds. przejęć w firmie Cineflix Rights, powiedziała: „Karl Lagerfeld jest tak rozpoznawalną, globalną ikoną, która fascynuje widzów, a już teraz obserwujemy duży międzynarodowy popyt — czego dowodem jest już wczesne zaangażowanie Prime Video w film”.

ITV Greenlights Zderzak trzeciego sezonu „The 1% Club”

ITV zapaliło zielone światło na trzeci sezon Klub 1%. i podwojoną długość odcinka. Sieć zamówiła 16-odcinkowy program, który ma dobre oceny w sobotnie wieczory. W programie, którego gospodarzem jest Lee Mack, każdy odcinek rozpoczyna 100 uczestników – ale aby dotrzeć do końca i wygrać główną nagrodę w wysokości do 100 000 GBP (125 000 USD), uczestnicy muszą poprawnie odpowiedzieć na pytanie, tylko 1% kraju udzieli poprawnej odpowiedzi . Sprzedawał również do Francji, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Izraela i Australii. „Ustanowienie nowego teleturnieju i znalezienie publiczności nie jest łatwym zadaniem na tak konkurencyjnym polu, ale połączenie Klub 1%”Unikalny, integracyjny format i genialnie spontaniczna interakcja naszego gospodarza Lee z publicznością w studiu okazały się wielkim hitem wśród widzów” – powiedział komisarz ITV Satmohan Panesar.

ProSiebenSat.1 Media wymienia nowego dyrektora finansowego

Niemiecki gigant nadawczy ProSiebenSat.1 Media mianował Martina Mildnera dyrektorem finansowym po wczorajszej rezygnacji Ralfa Petera Gieriga za obopólną zgodą zarządu. Był związany z firmą od 20 lat. Mildner był ostatnio dyrektorem finansowym United Internet, gdzie wprowadził spółkę zależną grupy IONOS na giełdę. To jego rola medialna, gdyż wcześniej związany był z Grupą Otto i rozpoczynał karierę jako prawnik i doradca podatkowy. Wczoraj ProSiebenSat.1 ujawnił całoroczne przychody na rok 2022 w wysokości 4,16 mld euro (4,58 mld dolarów), co oznacza spadek w stosunku do 4,5 mld euro w poprzednim roku. EBITDA spadła do 678 mln euro z 841 mln euro rok wcześniej.

Czy ten post był pomocny?