Skip to content
TV

Kanye West w końcu podzielił się informacjami o złamanej ręce swojego syna w najbardziej możliwy sposób

27 de wrzesień de 2021
bdda6f0004169b44be17fd2f3f31d31a3abe558f

Przez lata fani przyzwyczaili się do tego, że Kanye West mówi i robi, co mu się podoba. Jego modus operandi często rykoszetuje od bycia tępym, aż do chaosu, o czym Taylor Swift wie aż za dobrze, do bycia bardzo tajemniczym i niejednoznacznym. Najwyraźniej dotyczy to również jego dzieci, ponieważ raper właśnie ujawnił kontuzję złamanego ramienia syna w najbardziej możliwy sposób.

W tym roku, na swoim nowo przywróconym Instagramie, Kanye West kuratoruje dość ciekawy kanał dźwięków i obrazów. Często usuwane posty to wizualizacje jego dziesiątego albumu studyjnego, Donda, przez większą część. Obecnie są tam krzyże, płonące domy i nierozpoznawalna Kim Kardashian, którą widziano niedawno na Met Gali. Jednak w ten weekend West udostępnił zdjęcia rentgenowskie swojego 5-letniego syna Sainta, po tym, jak najwyraźniej złamał rękę i… co? Zobacz zdjęcia tutaj:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ciebie (@kanyewest)

Nie jest do końca jasne, dlaczego Kanye West opublikował zdjęcia rentgenowskie złamanych kości swojego syna. Ale z drugiej strony, nigdy nie jest do końca jasne, dlaczego West robi cokolwiek tak, jak robi. (Kim Kardashian napisała o kontuzji dwa tygodnie temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, ale nie podzieliła się tym, co ją spowodowało). Donda album. W „Hurricane” West mówi: „Architectural Digest, ale potrzebowałem remontu domu / domu za sześćdziesiąt milionów dolarów, nigdy do niego nie wróciłem”, a w „Off the Grid” „Modlę się, aby moja rodzina nigdy mnie nie uraziła ”.

Opóźnione wydanie Donda album był bardzo Ye. Nie było jednej, nie dwóch, ale trzech odsłuchów, zanim został oficjalnie wydany pod koniec sierpnia. I podobnie jak sam album, wydarzenia były pełne dziwnych wizualizacji, które rodziły wiele pytań. Mianowicie ciekawiło się, jak West w pełnym kostiumie maski fetyszowej i jego wkrótce była żona Kim Kardashian w sukni ślubnej w ramach spektaklu.

Różne stopnie spektaklu to w rzeczywistości sposób Kanye Westa. (To samo dotyczy drogi Kardashian-Jenner.) Kwatera jego mnicha na stadionie Mercedes-Benz pośród DondaWdrażanie to jeden koniec spektrum. Drugim końcem jest niedawny zakup przez Westa domu za 58 milionów dolarów, który jest również dziełem sztuki rzeźbiarskiej.

Wielu spekulowało, że sposoby Kanye Westa faktycznie wpłynęły na estetyczne wybory Kim Kardashian. Ale to wszystko najwyraźniej się zmienia wraz z ich oczekiwanym rozwodem. Chociaż obie rozstają się po prawie siedmiu latach małżeństwa i czwórce dzieci razem, Kardashian stara się zaprezentować swoją najlepszą twarz w staraniach Westa, a nawet przenosi się na własne koncerty. Nie skomentowała publicznie albumu Westa, który rzekomo ujawnił światu jego oszustwo, ale źródła twierdzą, że i tak miała głowę do góry.

Po prostu kolejny dzień Kanye Westa robiącego czasami dziwne, czasami fajne gówno. Życzymy również młodemu Świętemu szybkiego powrotu do zdrowia.

Czy ten post był pomocny?