Skip to content

Kaguya-sama: Love Is War – Pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy Ogłoszono daty premiery w USA i Wielkiej Brytanii!

28 de styczeń de 2023
KaguyaSama

Kaguya-sama: Miłość to wojna to manga napisana i narysowana przez Aka Akasaka. Historia opowiada o codziennym życiu Kaguyi Shinomiyi i Miyuki Shirogane, którzy są w sobie namiętnie zakochani. Ale obaj są zbyt dumni, by zrobić pierwszy krok, angażują się w bezlitosną wojnę psychologiczną, aby upewnić się, że drugi wyznaje swoje uczucia jako pierwszy. Adaptacja anime studia A-1 Pictures wyemitowana między 12 stycznia a 30 marca 2019 roku; drugi sezon, między 11 kwietnia a 27 czerwca 2020 r.; OVA, 19 maja 2021 r.; a trzeci sezon wyemitowano w 2022 roku. Kontynuacja filmu anime, pierwsza z serii, zatytułowana Kaguya-sama: Love Is War – The First Kiss That Never Ends, została wydana pod koniec 2022 roku w Japonii, aw tym artykule jesteśmy opowie o datach premiery w USA i Wielkiej Brytanii!

Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy ukazał się 17 grudnia 2022 roku w japońskich kinach i zebrał bardzo pozytywne recenzje, jako kontynuacja Kaguya-sama: Miłość to wojna seria anime, popularna i ukochana adaptacja mangi Aka Akasaki. Film pojawi się w Stanach Zjednoczonych 14 lutego na specjalnym dwudniowym wydarzeniu walentynkowym, aw kinach brytyjskich i irlandzkich 15 lutego, również na dwudniowym wydarzeniu specjalnym.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z nadchodzącą zachodnią wersją gry Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy film. Dowiesz się o dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym będzie fabuła, podstawowe informacje o obsadzie i wiele więcej o tym wyczekiwanym filmie.

Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy Data premiery w USA i Wielkiej Brytanii

Shūeisha ogłosił adaptację anime oryginalnej mangi w czerwcu 2018 r. Anime wyreżyserował Mamoru Hatakeyama, a scenariusz napisał Yasuhiro Nakanishi w studiu animacji A-1 Pictures; Yūko Yahiro zapewnił projektantów postaci, Jin Aketagawa był reżyserem dźwięku, a Kei Haneoka skomponował ścieżkę dźwiękową do serialu. Narratorem serialu był Yutaka Aoyama. Seria składała się z dwunastu 25-minutowych odcinków rozmieszczonych na sześciu pudełkach Blu-ray / DVD.

Został wyemitowany w Japonii między 12 stycznia a 30 marca 2019 r. W Tokyo MX, BS11, GTV i GYT, a później w MBS, CTV i TVN. Shūeisha ujawnił podczas imprezy Young Jump Bunkasa 19 października 2019 r., Że drugi sezon jest produkowany pod tytułem Kaguya-sama: Love Is War?. Zespół produkcyjny pozostał ten sam, a seiyū powtórzyli swoje role z pierwszego sezonu. Po raz pierwszy został wyemitowany między 11 kwietnia a 27 czerwca 2020 r. W Tokyo MX, GTV, GYT i BS11, a później w TeNY i MBS. Ten drugi sezon również składał się z dwunastu 25-minutowych odcinków podzielonych na sześć pudełek Blu-ray / DVD.

Podczas prezentacji, która odbyła się 25 października 2020 roku, zapowiedziano produkcję OVA i trzeciego sezonu; trzy odcinki specjalne miały zostać wydane wraz ze specjalnym wydaniem 22. tomu mangi, które ukazało się 19 maja 2021 r. Trzeci sezon zachował ten sam zespół produkcyjny i tę samą obsadę. Serial był emitowany od 9 kwietnia 2022 do 25 czerwca 2022 pod nazwą Kaguya-sama: Love Is War – Ultra Romantic w Tokyo MX, BS11, Gunma TV i Tochigi TV, a później w MBS, RKB i TeNY .

POWIĄZANY:

Czy manga Kaguya-Sama się skończyła, czy wkrótce się skończy?

W czerwcu 2022 roku oficjalna strona anime ogłosiła nowy projekt, który był w produkcji. Szczegóły ogłoszono w lipcu 2022 roku, potwierdzając, że jest to film animowany pt Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy, zgodnie z fabułą trzeciego sezonu. Film zachował ten sam zespół produkcyjny i tę samą obsadę, co serial. Został wydany 17 grudnia 2022 roku w japońskich kinach, a Crunchyroll i Aniplexx ogłosiły, że zachodnia premiera nastąpi na początku 2023 roku. Po kilku miesiącach Crunchyroll ostatecznie ogłosił daty premiery w USA i Wielkiej Brytanii Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy.

Crunchyroll ujawnił 27 stycznia 2023 r., Że film pojawi się w kinach w Ameryce Północnej w te Walentynki na specjalnym dwudniowym wydarzeniu teatralnym, które rozpocznie się 14 lutego i zakończy 15 lutego. Film zostanie pokazany w języku japońskim z angielskimi napisami. Jeśli chodzi o Wielką Brytanię i Irlandię, Crunchyroll również potwierdził, że film będzie emitowany w wybranych kinach 15 i 16 lutego. Film trafi następnie do kin 11 i 14 lutego 2023 roku w kinach we Francji, Belgii i Luksemburgu.

Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy przyczepa

Teraz, gdy dostarczyliśmy już wszystkich istotnych informacji, pozwól nam tylko szybko przedstawić film i powiedzieć, czego możesz się spodziewać. Ponieważ film był oczywiście emitowany w Japonii, jest do niego zwiastun i jak zwykle możesz go obejrzeć tutaj na Horyzont fikcji. Oto oficjalny zwiastun gry Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy film:

Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy intrygować

Film będzie trwał 90 minut, a tak Crunchyroll oficjalnie podsumował fabułę nadchodzącego filmu:

Sala rady uczniowskiej Akademii Shuchiin, miejsce, w którym spotkali się wiceprzewodnicząca rady uczniowskiej Kaguya Shinomiya i prezydent Miyuki Shirogane. Po długiej walce w miłości ci dwaj geniusze wyznali sobie swoje uczucia i podczas festiwalu Hoshin mieli swój pierwszy pocałunek. Jednak nie było jasnego wyznania miłości. Relacja między tą dwójką, która zakładała, że ​​będą parą, pozostaje niejednoznaczna. Teraz, zbyt świadomi swoich uczuć, muszą stawić czoła największemu jak dotąd wyzwaniu: Boże Narodzenie. To Shirogane chce, żeby było idealnie, a Kaguya dąży do niedoskonałej sytuacji. To bardzo „normalna” historia miłosna dwóch geniuszy i pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy. (Źródło: Crunchyroll)

POWIĄZANY:

20 najlepszych anime romantycznych na Crunchyroll w 2023 r

Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy rzucać

Na szczęście dla nas tzw Kaguya-sama: Miłość to wojna – pierwszy pocałunek, który nigdy się nie kończy ukazał się już w Japonii i znamy kompletną japońską obsadę głosową, a także postacie, które pojawią się w filmie. Ponieważ obecnie pracujemy nad anglojęzyczną produkcją, sensowne jest, że angielska obsada głosowa jest również znana, a oto pełnoprawni członkowie obsady, których głosów możemy się spodziewać w lutym:

Postać Japoński aktor głosowy Angielski aktor głosowy
Kaguya Shinomiya Aoi Koga Alexisa Tiptona
Miyuki Shirogane Makoto Furukawa Clifforda Chapina
Chika Fujiwara Konomi Kohara Jada Saxtona
Nagisa Kashiwagi Momo Asakura Bryn April
Yū Ishigami Ryota Suzuki Austina Tindle’a
Kei Shirogane Sayumi Suzushiro Heather Walker
Tsubasa Tanuma Taku Yashiro Brandona McInnisa
Ai Hayasaka Yumiri Hanamori Amandę Lee
Papa Shirogane Takehito Koyasu Tysona Rinehearta
Narrator Yutaka Aoyama DO USTALENIA

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?