Skip to content

Joseph Quinn z Stranger Things 4 właśnie zdobył najbardziej metalowy profit sławy

31 de lipiec de 2022
l intro 1659233890

ECU Eddie Munson spójrz w górę

Czy to dlatego, że chcemy wierzyć, że epickie, romantyczne i inspirujące miejsce ma miejsce poza fikcją, czy też po prostu nie chcemy, aby nasze ulubione narracje kończyły się tylko dlatego, że dany film, serial lub sezon Zawsze, wbrew sobie, jesteśmy absolutnie zachwyceni, gdy ukochane fikcyjne postacie, pary i historie przenikają do świata literatury faktu, w którym żyjemy. Na przykład, czy na świecie był fan „Pamiętnika”, który przynajmniej nie był? a mały zdruzgotany przez rozstanie Rachael McAdams i Ryana Goslinga?

Bez względu na to, czy się do tego przyznajemy, czy nie, to pragnienie, by życie naśladowało sztukę, jest nieodłączną cechą szerokiego spektrum fandomów, w tym szybko rozwijającego się kultu Eddiego Munsona, zaskakująco odważnego (ale całkowicie powiązanego) kochającego metal serca, duszę i fryzurę czwartego sezonu „Stranger Things”. Ostatnio Munsonici na całym świecie otrzymali satysfakcjonującą i serdeczną niespodziankę, gdy aktor stojący za ulubionym metalowcem wszystkich, Joseph Quinn, w pełni pochylił się nad swoją telewizyjną postacią. W ostatnim filmie opublikowanym w dniu Oficjalny Twitter Netflixserwis streamingowy pokazał widzom, jak bardzo podobny do jego ukochanego bohatera może być aktor, z pomocą szanowanego zespołu, który zabrzmiał jak duży w ekranowej narracji Eddiego.

Metallica podarowała Quinnowi gitarę Eddiego i złożyła hołd postaci

W teledysku fani mogą zobaczyć, jak Quinn rozmawia i bawi się z ukochaną Metalliką Eddiego za kulisami w Lalapalooza. Za Jamesem Hetfieldem (tak, ten James Hetfield) powiedział Quinnowi, że jest fanem serialu od pierwszego sezonu, a Quinn podziękował mu za pozwolenie serialu na wykorzystanie jego piosenki, dziewięciokrotny zdobywca nagrody Grammy dał mu ostateczny komplement. „Dziękuję, że zrobiłeś to sprawiedliwie” – powiedział.

Posiadanie legendarnego frontmana równie legendarnego zespołu, który daje twoje umiejętności niszczenia, jego pieczęć aprobaty jest całkiem sporą nagrodą za dobrze wykonaną pracę, ale korzyści na tym się nie skończyły dla Quinna. Choć pokornie upiera się, że jest trochę zardzewiały, gdy zapyta się go, czy chce jammować, wydaje się, że Quinn nie stracił ani kroku, jeśli chodzi o absolutne posiadanie piosenki, którą, jak sam przyznaje, spędził dwa lata na słuchaniu i uczeniu się. „Chcielibyśmy ogłosić”, zażartował perkusista Lars Ulrich. „Metallica jest teraz pięcioczęściowa, chłopaki.” Podczas jam session i pochwał zespołu, brytyjski akcent Quinna i brak loków to jedyne rzeczy, które odróżniają go od jego telewizyjnej osobowości, a jego ostatni atut jeszcze bardziej zamazał granice między nimi.

Zespół nie tylko podarował Quinnowi oszałamiającą replikę specjalnie wykończonej przez Eddiego gitary czarnoksiężnika z serii BC Rich NJ, ale także podpisali ją dla niego przed złożeniem mu hołdu podczas występu na żywo na festiwalu. To najbardziej metalowa perk dla człowieka stojącego za najbardziej metalową postacią w historii.

Czy ten post był pomocny?