Skip to content

Stranger Things” Joseph Quinn ujawnia „najbardziej zniechęcającą” część filmu Eddiego

6 de lipiec de 2022
stranger things season 4 episode 8 eddie

Ostrzeżenie: poniższe zawiera spoilery dla Dziwniejsze rzeczyFinał 4 sezonu. Jeśli jeszcze nie skończyłeś swojego objadania się, możesz chcieć uniknąć tego wywiadu, jakby to był Creel House.

Śmierć staje się nim. Chociaż my — i wiele widz — zostali wypatroszeni przez odejście Eddiego Dziwniejsze rzeczyWstrząsający finał sezonu 4, aktor Joseph Quinn był w świetnym humorze, gdy TVLine rozmawiał z nim o ostatniej walce jego ukochanej postaci, o jego zerwanych nadziejach na sezon 5 i odgrywaniu spoilera w romansie Dustina i Steve’a.

TVLINE | Jakie to uczucie wiedzieć, że dostałeś najboleśniejszą śmierć w historii? Dziwniejsze rzeczy?
Och. To niezłe twierdzenie. To cudowne uczucie. [Laughs] To taki genialny rodzaj łuku, a możliwość wzięcia w nim udziału to taki dar. Czuję się naprawdę szczęśliwy.

TVLINE | Wiedząc, jak zakończy się historia Eddiego, czy czułeś presję, aby od samego początku był super-kochany, aby cios w brzuch naprawdę nas zwalił?
Myślę, że pismo to robi, naprawdę, przez cały czas. Jest tak empatycznie napisany. Na początku jesteś trochę zaniepokojony i trochę zniechęcony, a potem, powoli, gdy wkracza do gangu, pisanie sprawia, że… nie wiem. Jest coś, do czego ludzie są otwarci. I to jest tragedia, kiedy ludzie, których kochamy, opuszczają nas, więc są ogromne uczucia.

Nieznajome rzeczy podsumowują sezon 4, odcinek 9, spoilery na baranaTVLINE | Czy była jakaś pokusa, aby zasugerować, że sprawy potoczą się inaczej? „Hej, um, może te ugryzienia nietoperzy to nie wszystko że głęboko!”
[Laughs] Chętnie bym wróciła, ale decydują dorośli.

TVLINE | Porozmawiajmy o scenie handlu narkotykami. Czy wszedłeś w to, aby sprawić, że poczujemy się, jakbyśmy Eddie i Chrissy byli na skraju zakochania się?
Tak, tak to widziałem. Musiała czuć się z nim na tyle bezpieczna, żeby wrócić do jego przyczepy. I jest trochę onieśmielający, kiedy go spotykamy po raz pierwszy, więc myślę, że ma sens, aby tam była jakaś romantyczna intryga. A także, aby wzbudzić podejrzenia co do postaci Masona Dye, wydawało się, że należy to zrobić.

dziwniejsze rzeczy sezon 4 część 1 najlepsze cytatyTVLINE | Jak to było być rodzajem „drugiego mężczyzny” w bromance Dustina i Steve’a?
To było najbardziej zniechęcające mnie! Ludzie kochają tę dynamikę, a to jest tak genialne! [Gaten Matarazzo and Joe Keery] odbijają się od siebie. A będąc jego rodzajem „pobocznego Joe”, nie wiedziałem, jak ludzie na to zareagują, ponieważ wydawało mi się, że jest to całkiem zamknięty gang. Ale byli tak genialni i gościnni, że okazali się jedną z rzeczy, które najbardziej mi się podobały.

Chcę czerpać? Dziwniejsze rzeczy, czy na jakikolwiek inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?