Skip to content
TV

Jedyne trzy gwiazdy anatomii Greya, które utknęły w pobliżu od pierwszego sezonu

18 de wrzesień de 2022
l intro 1663533026

Ellen Pompeo uśmiechnięta

„Grey’s Anatomy” to jeden z tych programów, których końca nie widać, mimo że od ponad 17 lat jest podstawą telewizji. Premiera 19 sezonu zaplanowana jest na 6 października i potwierdzono, że rola Ellen Pompeo jako Meredith Gray została zmniejszona w porównaniu do poprzednich sezonów (poprzez Deadline). Ta wiadomość sprawiła, że ​​fani długoletniego programu zaczęli snuć teorie na temat potencjalnego finału „Grey’s Anatomy”, którego kulminacją był finał serialu pod koniec 20. sezonu. Obsada lub ekipa serialu sugerowali, że w najbliższym czasie zakończy się.

Podczas gdy „Grey’s Anatomy” wciąż się rozwija, zdecydowana większość jego oryginalnych członków obsady pożegnała się z serialem, a wielu zrobiło to kilka sezonów temu. Ostatnim odejściem był Justin Chambers, który przez prawie 15 lat wcielił się w postać Alexa Kareva. Opuścił show w styczniu 2020 roku z planem realizacji innych projektów (Hollywood Reporter). Po usunięciu Chambersa tylko garstka członków oryginalnej obsady nadal występuje w „Grey’s Anatomy”.

Przeważa tylko trzech oryginalnych członków obsady

Spośród wszystkich postaci, które występowały w „Grey’s Anatomy”, gdy serial miał swoją premierę w 2005 roku, tylko trzy będą nadal odgrywać role członków personelu medycznego szpitala Gray Sloane Memorial Hospital w sezonie 19. Ellen Pompeo powróci jako Meredith Grey, aczkolwiek w mniejsza pojemność. Zapytana o jej zredukowaną rolę w wywiadzie dla Yahoo Entertainment, odpowiedziała: „Dałam fanom i serialowi tak wiele mojego serca, pasji i energii, a jeśli nie mam tego samego poziomu 19 sezonów później, Nie zasługuję na to, by występować w każdym odcinku”.

Innym oryginalnym członkiem obsady, który będzie kontynuował sezon 19, jest Chandra Wilson, która gra Mirandę Bailey, byłą szefową chirurgii w Grey Sloan Memorial. W wywiadzie dla Shondaland z 2021 r. Wilson odniósł się również do długowieczności serialu. W przeciwieństwie do Pompeo nie zdradziła jednak żadnych oznak zmęczenia związanego z portretowaniem tej samej postaci przez tyle sezonów. Zapytana o swoją podróż z dramatem ABC, powiedziała po prostu: „Uwielbiam historię rozpoczynania czegoś i doprowadzenia go do końca, i bycia przy ostatniej scenie ostatniego dnia, wiesz?”

James Pickens Jr. zamyka listę aktorów „Grey’s Anatomy”, którzy pozostali w serialu aż do 19 sezonu. Aktor, który gra Richarda Webbera w serialu, nie wydaje się przejmować poświęceniem 17 lat swojej kariery do serii. W niedawnym poście na Instagramie powitał kilka nowych twarzy w obsadzie „Grey’s Anatomy” z podpisem: „Powitajmy ciepło nowych stażystów z rodziny Grey, podekscytowanych sezonem 19”. Z pewnością tak długo, jak obsada i twórca Shonda Rhimes pozostaną zmotywowani do kontynuowania historii, fani nie będą musieli się martwić, że zakończy się ona w najbliższej przyszłości.

Czy ten post był pomocny?