Skip to content

Jedyne pytanie, które wszyscy fani Yellowstone zadają na temat Cartera

15 de listopad de 2022
l intro 1668527210

Carter przed gwałtownym wzrostem

Praca z aktorami dziecięcymi w Hollywood może być trudna. Istnieje wiele skomplikowanych przepisów prawa pracy, które mają zapewnić im bezpieczeństwo i chronić przed wykorzystywaniem osoby poniżej 18 roku życia na planie. To całkiem normalne, że agenci castingowi szukają bliźniaków lub studia wymieniają różnych aktorów, aby odgrywali tę samą rolę, aby utrzymać produkcję i zachować zgodność z prawem. I właśnie to podejrzewali fani „Yellowstone” w mediach społecznościowych w noc premiery 5. sezonu.

Kiedy Carter po raz pierwszy pojawił się w serialu, grał go młody australijski aktor Finn Little, który działa w branży od 2014 roku. występ — tak bardzo, że stworzył dla siebie regularną rolę w serialu w „Yellowstone”. Ale między końcem sezonu 4 a początkiem sezonu 5 widzowie zauważyli, że Carter wygląda zupełnie inaczej. Więc co się stało?

Czy to ten sam aktor, czy został zastąpiony przez kogoś starszego?

Wielu fanów było zdezorientowanych nagłym i intensywnym wzrostem Little’a. Ale program sprawił, że ludzie wiedzieli, że to ta sama osoba – i dobrze się przy tym bawili. Podczas właściwej premiery piątego sezonu jego mniej lub bardziej przybrany dziadek, John Dutton (Kevin Costner), każe mu „przestać rosnąć, bo to mnie przeraża!” Dutton dodał później, że „jeśli zapuszczasz brodę, jesteś zwolniony”.

Ktokolwiek prowadzi oficjalne konto „Yellowstone” na Twitterze też mieli trochę zabawy. 10 minut po premierze sezonu, konto napisało na Twitterze: „Um, Carter? Czy to ty?” Mało odpowiedział z jego własnych @Finnlittleactor Konto na Twitterze „… Szukam mojej brzytwy” (prawdopodobnie w celu zgolenia brody, której teraz nie wolno mu zapuszczać). Jego tweet uzyskał ponad 100 polubień, a także odpowiedzi od fanów, takich jak @kickykookktóry wykrzyknął: „Dosłownie myślałem, że przekształcili [sic] z innym aktorem!! Tak bardzo urosłeś!!” @Txshanbode odpowiedział w tym samym wątku, że „mój mąż zapytał, dlaczego go zastąpili.

Czy ten post był pomocny?