Skip to content
TV

Jedna z gwiazd Teda Lasso udostępniła ekscytującą aktualizację dotyczącą trzeciego sezonu

31 de październik de 2021
l intro 1635622445

Apple TV+ ma na swojej platformie wiele cenionych programów, od alternatywnego dramatu historycznego „For All Mankind”, który zdobył uznanie za realistycznie wyglądające sceny kosmiczne, po serial „Dickinson” z Hailee Steinfeld, który zdobył nagrodę Nagroda Peabody w 2020 roku (via Vulture) za dramat w newsroomie „The Morning Show” z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Jednak jednym z największych programów dla platformy streamingowej jest dramat sportowy „Ted Lasso”. Seria Apple wywarła silne wrażenie na Emmy na początku tego roku z siedmioma zwycięstwami, w tym wybitnym aktorem głównym w serialu komediowym i znakomitym castingiem do serialu komediowego (poprzez Emmys).

Seria Apple TV+, współtworzona przez Billa Lawrence’a, autora programów takich jak „Scrubs” i „Spin City” (przez IMDb), skupia się na tytułowym Tedzie Lasso (w tej roli alumna „Saturday Night Live” Jason Sudeikis), Trener futbolu amerykańskiego, który przyjmuje pracę w brytyjskim klubie piłkarskim AFC Richmond, aby zostać ich nowym trenerem, mimo że niewiele wie o tym sporcie. Po premierze finału drugiego sezonu 8 października fani z niecierpliwością czekali na wszelkie wieści o 3. sezonie „Ted Lasso”. Oczekiwanie opłaciło się w cudowny sposób, ponieważ jedna z gwiazd serialu podzieliła się ekscytującą aktualizacją o filmowaniu.

Ted Lasso wyznaczył datę rozpoczęcia zdjęć do sezonu 3

Phil Dunster, który gra Jamiego Tartta w serialu, ujawnił, że zdjęcia do trzeciego sezonu „Teda Lasso” rozpoczynają się 31 stycznia 2022 roku. W rozmowie z Variety Dunster podzielił się, że pokój scenarzystów zebrał się i pracuje nad fabułą trzeciego pora roku. Nie zdradził szczegółów fabuły nowego sezonu, bo nie wie. Jednak aktor drażnił się, że Jason Sudeikis, który również pisze do serialu, wie. Dunster zasugerował, że „[Sudeikis] wie, czym jest fabuła. Skrapia pomysły na to, co nadejdzie tu i tam, ale nie ma nic konkretnego”.

Współtwórca „Teda Lasso”, Bill Lawrence, mówił wcześniej w wywiadzie dla Deadline, kiedy fani mogą spodziewać się nowego sezonu. „Zawsze staramy się być blisko roku”, powiedział, „więc mam nadzieję, że zobaczę program z powrotem w obszarze typu sierpniowego [of 2022]Rozpoczęcie zdjęć do nowego sezonu serialu 31 stycznia będzie odzwierciedleniem tego harmonogramu. Produkcja drugiego sezonu „Teda Lassa” rozpoczęła się 15 stycznia 2021 r. na Apple TV Ogłoszenie na Twitterze w tym czasie. Drugi sezon miał premierę 23 lipca i zakończył się na początku października.

Sudeikis i Brendan Hunt, który pełni podwójną funkcję jako scenarzysta i trener Beard (za IMDb), opowiedzieli o tym, że serial dobiega końca po trzecim sezonie (przez Entertainment Weekly). Obie osoby powiedziały, że historia, którą mają na myśli, będzie trwać przez trzy sezony i będą zadowolone, jeśli utrzymają ją w tym ograniczonym okresie. Bez zdecydowanego zobowiązania ze strony Apple poza sezonem 3 może to oznaczać, że Sudeikis i Hunt spełnią swoje życzenie w nadchodzącym sezonie, który może być ostatnim programem.

Czy ten post był pomocny?