Skip to content
TV

James McAvoy wreszcie przerywa milczenie, czy zagra młodego Picarda

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632791844

James McAvoy miał do tej pory bardzo różnorodną i intrygującą karierę. Od jego uznanej przez krytyków roli w horrorze „Split” (przez Rotten Tomatoes) po bardziej dramatyczne zwroty w filmach, takich jak „Pokuta”, prawie nie ma gatunku, w który McAvoy by się nie zagłębił. Jednak prawdopodobnie najbardziej znany jest z roli młodszego Charlesa Xaviera w serii „X-Men”, zaczynając od „X-Men: Pierwsza klasa”. Chociaż jego czas z postacią może się teraz skończyć, dzięki zakupowi Foxa przez Disneya, aktor jest otwarty na powrót do roli w przyszłości, zakładając, że pisanie jest wystarczająco dobre.

W formie aktorskiej, Xavier został po raz pierwszy przedstawiony przez Patricka Stewarta w filmie „X-Men” z 2000 roku, rolę, którą on również grał wielokrotnie w trakcie oryginalnej serii filmów. Stewart jest chyba najlepiej zapamiętany jako grający Jean-Luc Picarda w serii „Star Trek”. McAvoy wcześniej żartował w wywiadzie z Jimmym Fallonem, że też chciał zagrać tę rolę, aby naprawdę kontynuować temat grania młodszych wersji postaci, które wcześniej podjął Stewart. W rzeczywistości McAvoy nakręcił nawet małą parodię filmu „Star Trek” na swoim Instagramie. Żarty na bok, ale jak McAvoy poważnie zareagowałby na wejście w rolę Picarda?

Cóż, fani w końcu mają odpowiedź, ponieważ McAvoy w końcu przerwał milczenie na temat tego, czy będzie przedstawiał młodego Picarda.

James McAvoy uważa, że ​​może być za stary, by grać młodego Picarda

Rozmawiając z Colliderem, James McAvoy ponownie poruszył temat portretowania młodego Picarda, ujawniając, że „Często mówiłem o kochaniu „Star Trek” i żartobliwie, ale także trochę poważnie, jeśli kiedykolwiek chciałeś zrobić młody Jean-Luc Picard, jestem twoim mężczyzną. Jednak aktor miał pewne obawy przed przyjęciem roli, a większość z nich sprowadzała się do wieku. „Prawdopodobnie zbliżam się do tego, że jestem już za stary, aby zagrać młodego Jean-Luca Picarda. Więc to jest” – powiedział McAvoy.

Mimo to McAvoy jest wielkim fanem „Star Treka” i wierzy, że wszystko jest możliwe, zwłaszcza w „krainie przeróbek”, tak opisuje współczesne Hollywood. Podsumowując swoje przemyślenia na temat grania tej postaci, McAvoy powiedział: „Zawsze jest szansa, że ​​pojawisz się w serialu. Ale jedyne, co przychodzi mi na myśl, to „Star Trek”, jak sądzę. Zawsze kochałem to. Zawsze.”

Chociaż można argumentować, że prawdopodobnie nie nastąpi to w najbliższym czasie, zwłaszcza gdy Patrick Stewart ponownie gra w Picarda, zawsze istnieje możliwość, że McAvoy zobaczy swoje marzenie. Być może w retrospekcji w programie Paramount+ „Star Trek: Picard”? To może być wiarygodne.

Czy ten post był pomocny?