Skip to content
TV

James Allen McCune z The Walking Dead przyznał, że po koncercie miał koszmary

4 de kwiecień de 2023
l intro 1680249880

Rick, Jimmy i Andrea patrzą na mapę

Nie ma nic lepszego niż te klasyczne wczesne sezony „The Walking Dead” nie tylko pod względem brutalności, ale także emocjonalnej traumy. Sezon 2 jest szczególnie znany z fascynującego dramatu, który w końcowych odcinkach przechodzi w ogromną krwawą łaźnię. Podczas gdy Greenowie przeżywają zniszczenie swojej farmy, tego samego nie można powiedzieć o biednym chłopaku Beth (Emily Kinney), Jimmym. Farmer, grany przez Jamesa Allena McCune’a, jest znajomą twarzą w tle aż do końca sezonu. Jak McCune powiedział fanom w 2011 Reddit AMA, jego ekranowe spotkania z zombie prześladowały go również w prawdziwym życiu.

„Myślę, że wszyscy [has nightmares]McCune powiedział jednemu z fanów, który twierdził, że we śnie nawiedzają go zombie. „Jedną rzeczą jest oglądanie serialu i wystraszenie się, ale oglądanie tych potworów przez całe tygodnie z bliska i ŻYCIE w tej sytuacji naprawdę przeszkadza. Twoja głowa. Pod koniec tego sezonu jest kilka rzeczy, które nie pozwalają mi spać po nocach przez długi czas.” Sądząc po tym, jak Jimmy wyszedł na koniec, nie jest to do końca niespodzianką.

Nikt nie zapomni wstrząsających momentów drugiego sezonu

Sezon 2 zawiera jedne z najbardziej rozdzierających serce momentów w „The Walking Dead”. Po sezonie poszukiwań córki Carol (Melissa McBride), Sophii (Madison Litz), odkrywają, że przez cały czas przebywała w stodole jako zombie. Ale hitów nie brakuje. To szczerze mówiąc ulga, gdy na przykład coraz bardziej wytrącony z równowagi Shane (Jon Bernthal) w końcu go gryzie. Jednak odejście Jeffreya DeMunna jako Dale’a Horvatha było nie tylko zaskoczeniem dla czytelników komiksów, ale także naprawdę przyprawiającym o mdłości pokazem krwi i wnętrzności.

Twórca „Walking Dead”, Robert Kirkman, powiedział MTV News, że przerywając sezon 2, zdali sobie sprawę, że potrzebują tragicznego zakończenia jednego z głównych aktorów. „[W]Nigdy tak naprawdę zombie nie pokonał jednego z naszych głównych bohaterów — przynajmniej przez jakiś czas, nie od pierwszego sezonu — wyjaśnił. — Chcieliśmy przypomnieć ludziom, jak niebezpieczne są te stworzenia. Sezon jest długi lista ofiar obejmowała także Otisa (Pruitt Taylor Vince), Patricię (Jane McNeill) i oczywiście Jimmy’ego. Stanie się paszą dla piechurów było prawdopodobnie najbardziej traumatycznym przeżyciem dla Jamesa Allena McCune’a, który spędził ostatnie chwile krzycząc z przerażenia. Nic dziwnego, że Biedak miał potem koszmary.

Czy ten post był pomocny?