Skip to content

Jaką rangę ma Saitama i czy zostanie bohaterem klasy S w grze One Punch Man?

30 de sierpień de 2022
saitama class

Jeden cios Man może pochwalić się niesamowicie sympatyczną fabułą z jeszcze bardziej sympatycznym głównym bohaterem. Saitama został nazwany jedną z najbardziej absurdalnie obezwładnionych postaci wszechczasów, obnoszącą się z ogromną gamą umiejętności i zdolności, które wydają się nieskończone, ale wielu fanów wciąż zastanawia się, jaką rangę ma Saitama, a także czy kiedykolwiek zostanie S – Bohater klasowy w Jeden cios człowiek.

Saitama znajduje się obecnie w Klasie B, zajmując 7 miejsce w Jeden cios Man seria manga i anime. Jednak według Jeden cios Man webcomic, Saitama osiągnął najniższą pozycję w Klasie A, osiągając 39. miejsce w Klasie A. Po występie przeciwko Kosmicznemu Garou, są szanse, że Saitama osiągnie Klasę S w przyszłości.

Podczas gdy Saitama nie osiągnął jeszcze Klasy S w porównaniu do niektórych Jeden cios Man bohaterowie, szanse na awans do najwyższej klasy w przyszłości są dość wysokie. Pozostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak Saitama został sklasyfikowany w rankingu Jeden cios Man do tej pory jego awanse, a także jego potencjał do umieszczenia w Klasie S.

Jaka jest ranga Saitama w jednym ciosie?

The Hero Association in One Punch Man to organizacja korporacyjna, która współpracuje z Krajowym Rejestrem Bohaterów, a jej głównym celem jest identyfikowanie potencjalnych członków, pilnowanie ich, przydzielanie zadań i wiele więcej. W Stowarzyszeniu Bohaterów bohaterowie są podzieleni na różne klasy, które są podobne do dobrze znanych kręgów, przy czym klasa S jest najpotężniejsza – a następnie A, B, a na końcu C na ostatnim miejscu.

Saitama w One Punch Man słynie ze swoich absurdalnie potężnych ataków i siły, będąc w stanie pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Jego ciosy i ataki różnią się, ponieważ ma wiele różnych ciosów, których używa przy różnych okazjach, z których każdy ma inny wpływ na otoczenie i wroga.

Biorąc pod uwagę potworną siłę i moc Saitamy, nie wspominając o ekstremalnych reperkusjach Poważnego Ciosu Saitamy w bitwie pomiędzy Saitamą a Kosmicznym Garou, każdy mógłby przypuszczać, że ten bohater naturalnie będzie miał przynajmniej klasę S. W rzeczywistości, w oparciu o wiedzę z uniwersum One Punch Man, Saitama powinien być klasą dla siebie.

ZWIĄZANE Z:

Czy Genos naprawdę nie żyje w jednym ciosie? (i kto go zabił)

Jednak nie jest klasyfikowany jako Klasa S, ku zaskoczeniu wielu fanów One Punch Man, ale pokazuje postęp w sadze One Punch Man i wciąż ma miejsce na rozwój. W rzeczywistości Saitama pokazał fanom tylko niewielką część swojej mocy, co oznacza, że ​​każdy ranking byłby teoretycznie wyższy przy jego maksymalnych poziomach mocy.

Saitama wystartował w klasie C

Podczas początkowej fazy serii anime One Punch Man, Saitama i Genos pojawili się na egzaminie fizycznym, który pozwoliłby im zostać licencjonowanymi bohaterami. Saitama, który został przydzielony pod pseudonimem „Caped Baldy”, wyróżniał się we wszystkich egzaminach fizycznych, uzyskując najlepszy wynik wśród wszystkich uczestników – co z łatwością umieściłoby go w przedziale Klasy S.

Nie radził sobie jednak tak dobrze z testami pisemnymi iw rezultacie uzyskał ogólną notę ​​71. Fani One Punch Man znaleźli jednak ten komediowy, ponieważ ironia tego niesamowicie potężnego i silnego bohatera, który został umieszczony w ostatniej klasie ze względu na jego intelekt, naprawdę stworzyła przyjemną zmianę fabuły.

Jaką rangę ma Saitama i czy zostanie bohaterem klasy S w grze One Punch Man?

Ten wynik dał mu ogólny ranking Klasy C, kiedy po raz pierwszy dołączył do Stowarzyszenia Bohaterów, ledwo przechodząc proces aplikacji. Klasa C jest dość niska, patrząc wyłącznie na jego możliwości fizyczne, a na początku zajął ostatnie miejsce w klasie C z rangą 391.

Genos sądził nawet, że Saitama z łatwością otrzymałaby klasę A z innym rodzajem oceny. Nie był zbyt zadowolony z wyników, jak widać poniżej dzięki fanom na Quorze.

Jaką rangę ma Saitama i czy zostanie bohaterem klasy S w grze One Punch Man?

Po tym momencie Saitama wspiął się do rangi Klasy C po tym, jak Genos powiedział mu, że bohaterowie Klasy C muszą wypełniać tygodniowe limity – lub mieć szansę na całkowite wyrzucenie ze Stowarzyszenia Bohaterów. Saitama biega w poszukiwaniu potworów do pokonania i zdobywa w tym czasie pewną pozycję w rankingu, awansując do 342 rangi klasy C.

Saitama został awansowany do klasy B

Od tego momentu Saitama prawie wyłamuje się z klasy C, osiągając rangę klasy C 5. Chociaż wielu fanów twierdzi, że Saitama został faktycznie awansowany na bohatera klasy B w anime One Punch Man, po tym jak zniszczył meteor, który prawie zniszczone Z-City – oczywiście jednym uderzeniem.

Pojawiły się pewne spekulacje na temat wyniku tej obrony przez Saitamę, ponieważ zauważono, że zarówno Metal Knight, jak i Genos otrzymali przesadną rolę w niszczeniu meteorów. Genos stwierdził, że gdyby Saitama otrzymał odpowiednią liczbę punktów za swoją rolę, natychmiast zostałby awansowany do Klasy A.

Jaką rangę ma Saitama i czy zostanie bohaterem klasy S w grze One Punch Man?

Po tym punkcie wykazał się ogromnym postępem i nadal awansował w kategorii B-Class, opierając się na swoim występie, kiedy pokonał Sea Kinga w pierwszym sezonie One Punch Man. Saitama nie tylko pokonał Króla Morza jednym ciosem, ale także swoim atakiem wpłynął na klimat miasta.

Podsumowując, Saitama po walce DSK przesuwa się z 101. pozycji Klasy B, umieszczając Mumen Ridera na szczycie Klasy C. Następnie osiągnął 63 rangę klasy B w wyniku swojego występu podczas ataku złodziei ciemnej materii. Następnie uzupełnia to, wspinając się na 7 rangę klasy B, która jest jego obecną rangą i klasą w mandze i anime One Punch Man.

Czy Saitama staje się klasą A?

Po tym, jak Saitama osiąga najwyższy poziom w Klasie B, Fubuki zauważa jego wydajność i rangę i próbuje nakłonić Saitamę do dołączenia do Grupy Blizzard – czemu odmawia. Według komiksu internetowego One Punch Man, Saitama osiąga najniższą pozycję w Klasie A, osiągając 39. miejsce w Klasie A.

ZWIĄZANE Z:

Kto animował człowieka z jednym ciosem? (i dlaczego studia zmieniły się między sezonem 1 i 2)

Było to spowodowane głównie występem Saitamy przeciwko Kosmicznemu Strachowi Garou, który spowodował ogromne obrażenia i pokonał niesławnego złoczyńcę. Nawet Garou stwierdził ostatnim tchnieniem, że Saitama wciąż powstrzymuje się przed atakiem i że wiedział, że Saitama ma znacznie więcej mocy, niż chciał ujawnić.

Czy Saitama kiedykolwiek zostanie bohaterem klasy S?

Saitama od jakiegoś czasu utknął w klasie B (prawdopodobnie w klasie A) i nie ma żadnej obietnicy, że ten ukochany, komediowy, legendarny bohater zostanie w najbliższym czasie awansowany do klasy S. Ale Saitama powoli wspinał się po szczeblach kariery, walcząc z potężniejszymi wrogami w fabule One Punch Man.

Jaką rangę ma Saitama i czy zostanie bohaterem klasy S w grze One Punch Man?

Szanse, że Saitama przynajmniej dostanie się kiedyś do Klasy S, są wysokie, ale wciąż jest to dyskusyjne. Fani mogą zobaczyć, jak Saitama osiąga klasę S, ale może nie uzyskać uznania, na które naprawdę zasługuje – głównie dlatego, że może nigdy nie być typowym bohaterem, którego szuka Stowarzyszenie Bohaterów.

Chociaż Saitama nie został do tej pory sklasyfikowany jako bohater klasy S, Saitama wykazał ostatnio szalony wzrost mocy. Biorąc pod uwagę, że Saitama technicznie ma nieograniczoną moc i miejsce na rozwój w One Punch Man, z pewnością ma potencjał, aby stać się jednym z najbardziej obezwładnionych bohaterów klasy S w przyszłości.

Czy ten post był pomocny?