Skip to content

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

25 de sierpień de 2022
saitama destory glaxies

Jeden cios Man słynie z kultowych scen akcji, intensywnych bitew i legendarnej komediowej fabuły, ale Saitama jest naprawdę tym, co odróżnia to anime od innych. Saitama ma kilka naprawdę absurdalnych i sprzecznych z logiką umiejętności, z których wiele czyni go jedną z najpopularniejszych postaci anime wszech czasów. Ale wiele osób wciąż zastanawia się, czy Saitama zniszczył galaktykę w One Punch Man.

Saitama nigdy nie zniszczył galaktyki w One Punch Man, ale zniszczył meteory i największą planetę w Układzie Słonecznym (zamiast zniszczyć Ziemię), rozszczepiły oceany, rozstąpiły się chmury i wiele więcej. Ponieważ siła i moc Saitamy nie mają granic, teoretycznie mógłby zniszczyć galaktykę, gdyby chciał.

Podczas gdy wiele ataków Saitamy było przeznaczonych głównie dla konkretnych przeciwników, kilka razy następstwa jego ciosów miały wpływ na skalę globalną – a być może znacznie gorzej. Pozostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak silny jest Saitama w One Punch Man, a także o czasach, kiedy mógł zniszczyć galaktyki, układy gwiezdne i wiele więcej.

Jaki jest najsilniejszy cios Saitamy?

Saitama z One Punch Man jest prawdopodobnie jednym z najbardziej obezwładnionych bohaterów wszechczasów, z atakami ciosowymi, które wydają się całkowicie ignorować wszelkie zasady fizyki. Widzieliśmy, jak Poważny cios Saitamy był używany kilka razy w anime, ale jego nowszy ruch, dziwaczny atak „Killer Move Serious Series Serious Punches”, sprawia, że ​​wielu fanów wierzy, że jest on w rzeczywistości znacznie silniejszy, niż kiedykolwiek się spodziewaliśmy.

Według One Punch Man WikiPoważny Cios Saitamy może zostać przekształcony w Wielokierunkowy Poważny Cios (znany również jako „Poważne ciosy z serii Killer Move”), który można opisać w następujący sposób:

„Wielokierunkowy Poważny Cios: Saitama skacze pod różnymi kątami, tworząc serię powidoków, które następnie otaczają i uderzają przeciwników Poważnym Ciosem, pozornie nie pozostawiając im miejsca na ucieczkę. Po raz pierwszy użył tego ataku przeciwko Garou w trybie Kosmicznego Strachu, który próbował uciec przez portal nadprzestrzenny, aby uniknąć ataku.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Zabójczy ruch tego bohatera zadebiutował pod koniec bitwy między Saitamą i Garousem i był to niezwykle epicki moment dla fanów One Punch Man. Ostatni ruch Saitamy w wersji Serious Punch sprawił, że wszyscy usiedli na swoich miejscach, ponieważ po raz pierwszy ukochany bohater wykorzystał swój potencjał do takiego stopnia w całej serii.

Obejrzyj poniższy film pokazujący, jak Saitama uwalnia ten nowy zabójczy ruch, opublikowany przez Mistrz Yahiko Otaku:

Czy Saitama zniszczyła planetę?

Swobodny cios Saitamy może z łatwością zniszczyć meteory, podczas gdy poważny cios Saitamy rozrywa chmury, uniemożliwiając deszcz na powierzchnię ziemi, a nawet rozszczepianie oceanów. Dodatkowo, nawet jego zabójczy ruch był zaledwie ułamkiem prawdziwej mocy Saitamy, więc naprawdę nie wiadomo, co może się stać po mocniejszym uderzeniu.

ZWIĄZANE Z:

Kto animował Człowieka z jednym ciosem? (I dlaczego studia zmieniły się między sezonem 1 i 2)

Można śmiało powiedzieć, że mocniejszy cios miałby bardziej tragiczne konsekwencje – niektórych z nich Saitama może też nie przewidzieć. Nawet Blast wskazuje, że uderzenie zabójczego ciosu Saitamy może teoretycznie rozerwać ziemię na kawałki, gdy tylko zetknie się z Garou – i nie mylił się.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Uderzenie spowodowało falę uderzeniową energii, która była wystarczająco potężna, by zniszczyć Ziemię. Fala uderzeniowa faktycznie musiała zostać przekierowana przez Blasta i jego współpracowników, aby oszczędzić planetę, ale Saitama i tak ostatecznie zniszczył największą planetę w Układzie Słonecznym.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Biorąc pod uwagę, że zabójczy cios Saitamy był najpotężniejszym atakiem, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w One Punch Man, zdolnym do zniszczenia samej ziemi, wielu fanów snuło teorie o potencjale jego pełnej siły. Ale nie ma oficjalnych dowodów na to, że Saitama zniszczył galaktykę w One Punch Man, w tym podczas walki z Garou.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Jednak to, czy mógłby zniszczyć galaktykę, to zupełnie inna historia. Nawet cios, który zniszczył największą planetę w Układzie Słonecznym, był po prostu krokiem naprzód w stosunku do jego zwykłych ataków. Tak więc wielu fanów twierdzi, że Saitama mógłby teoretycznie zniszczyć galaktykę, gdyby chciał.

Czy Saitama zniszczył wszechświat w mandze?

Saitama nigdy nie zniszczył wszechświata w mandze lub anime One Punch Man, ale zawsze istnieje taka możliwość. Niektórzy fani dyskutowali o źródle stwierdzającym, że prawdziwa moc Saitamy może zniszczyć połowę wszechświata, co wywołało mnóstwo debaty.

ZWIĄZANE Z:

Czy One Punch Man i Mob Psycho 100 są w tym samym wszechświecie? (i czy powinni zrobić skrzyżowanie)

Ale w tamtym czasie nie udowodniono, że jest to kanon, ponieważ uważa się, że nikt nigdy nie określił prawdziwej granicy Saitamy, co pozostawia wiele miejsca na interpretację. Ponieważ Saitama jest znany z tego, że ma nieskończoną siłę i zdolności, które nie mają granic, mógłby bardzo dobrze zniszczyć wszechświat jednym ciosem, gdyby chciał.

Czy Saitama może zniszczyć gwiazdę?

Według One Punch Man Wiki, atak Saitamy podczas bitwy z Trybem Kosmicznego Strachu Garou doprowadził do szalonych reperkusji poza ziemskimi terytoriami, z których wiele mogło spowodować zagładę niezliczonych gwiazd. Uderzenie ścierających się pięści Saitamy i Garou spowodowało falę uderzeniową energii, która teoretycznie była wystarczająco potężna, aby zniszczyć Ziemię, ale była również wystarczająco silna, aby zniszczyć gwiazdy, opisaną w następujący sposób:

„Zderzenie ich odpowiedniego Poważnego Uderzenia utworzyło Poważny Uderzenie², powodując niezwykle potężną falę uderzeniową energii do tego stopnia, że ​​​​samo uderzenie energii, po odwróceniu, może (przypuszczalnie) podróżować od tysięcy do milionów lat świetlnych w kosmos i zniszczyć duża liczba systemów gwiezdnych na swojej drodze w ciągu zaledwie kilku sekund, pozostawiając duży krąg bezgwiezdnej ciemności w przestrzeni”.

Ile gwiazd zniszczyła Saitama?

Uderzenie ataku Saitamy przeniosłoby się od tysięcy do milionów lat świetlnych w kosmos i chociaż fala uderzeniowa została odwrócona, może to niewiele znaczyć dla rozległej przestrzeni kosmicznej, która ich otaczała. Korzystając z podstawowych obliczeń szybkości i siły fali uderzeniowej wywołanej atakiem Killer Serious Punch Saitamy, możemy założyć, że niewyobrażalna liczba gwiazd została uszkodzona lub zniszczona.

Czy Saitama może zniszczyć czarną dziurę?

Saitama ma nieograniczoną moc, co oznacza, że ​​mógłby zniszczyć czarną dziurę, gdyby chciał – znowu, jednym uderzeniem, ale nie wybiera tego, ponieważ jest czystym i bohaterskim bohaterem, którego wszyscy znamy i kochamy. Jednak jego ataki znacznie częściej powodują powstawanie czarnych dziur niż ich niszczenie, a przynajmniej tworzą ogromne kręgi pustki w przestrzeni kosmicznej, gdzie kiedyś były gwiazdy.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Biorąc to wszystko pod uwagę, toczy się wiele dyskusji na temat tego, co dokładnie spowodowało powstanie tej czarnej dziury. Obejrzyj poniższy film przez satoriktóry zagłębia się w możliwe teorie:

Czy Saitama może zniszczyć wymiar?

Nadal nie wiadomo, czy Saitama jest w stanie całkowicie zniszczyć cały wymiar – chociaż nie można go ominąć. Mimo to w mandze zdarzył się przypadek, w którym Saitama przypadkowo przebił dziurę przez wymiar, po prostu używając zwykłego ciosu – co wydawało się być uprzejmym pukaniem, jak widać poniżej dzięki fanom na Quorze, sprawiając wrażenie, że mógł zadać znacznie więcej obrażeń, gdyby chciał.

Czy Saitama zniszczyła galaktykę jednym ciosem?

Ponieważ Saitama nie wstydzi się tego, że mógłby zniszczyć planetę, gdyby tylko chciał, a pokazuje fanom tylko ułamek swojej mocy, naprawdę trudno powiedzieć, gdzie leżą jego granice. Ale biorąc pod uwagę, że może spowodować globalne i uniwersalne obrażenia tylko ponadprzeciętnym trafieniem, nie wiadomo, ile zniszczeń może nastąpić po uderzeniu z pełną siłą.

Czy ten post był pomocny?