Skip to content
TV

Jaka piosenka otwiera CSI: Vegas Sezon 2?

30 de wrzesień de 2022
l intro 1664480993

Sarah Gillman o CSI: Vegas

Seria „CSI” ma długą tradycję włączania muzyki popularnej do niektórych swoich odcinków. W rzeczywistości, kiedy ludzie myślą o proceduralnym molochu CBS, prawdopodobnie muzyka The Who jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl. Piosenki legendarnej grupy rock’n’rollowej towarzyszyły do ​​tej pory napisom początkowym każdego programu z serii, a twórca Anthony E. Zuiker stwierdził, że ich jamie są ważne dla ich samej tkaniny (na zegarek).

Sezon 2 „CSI: Vegas” kontynuuje tradycję łączenia hitów z opowieściami o morderstwach i tajemnicach serialu. Premiera rozpoczyna się energetycznym, taneczno-rockowym kawałkiem, który nadaje ton odcinku, który bada wszystko, od BDSM po najnowocześniejszą technologię kryminalistyczną.

Oczywiście, zgodnie z prawdziwą tradycją „CSI”, piosenką, która wprowadza drugi sezon „Vegas”, jest artysta, którego związek z serią sięga daleko wstecz. Mając to na uwadze, omówmy piosenkę, która sprawiła, że ​​niektórzy widzowie szaleli podczas pierwszych sekwencji ostatniego odcinka.

The Crystal Method nadaje ton premierze CSI: Vegas 2. sezonu

Piosenka otwierająca premierę drugiego sezonu „CSI: Vegas” to „Watch Me Now” zespołu The Crystal Method we współpracy z Kodą i VAAAL. Hymn jest optymistycznym rockowym utworem nasyconym elektroniką z mocnym rytmem i można go znaleźć na najnowszym albumie Crystal Method „The Trip Out”, który ukazał się na początku tego roku.

Per Broadway World, Crystal Method zadebiutowało na początku tego roku w programie NBC „American Song Contest”. W serialu weteran muzyki elektronicznej reprezentował Nevadę i rywalizował z artystami z innych stanów USA. Ikona industrialu ostatecznie nie wygrała, ponieważ nagroda w konkursie trafiła do artystki K-pop z Oklahomy, AleXy (przez CNN).

Oczywiście trudno się dziwić, że „Watch Me Now” zwrócił uwagę zespołu „CSI: Vegas”. Jak zostało udokumentowane przez IMDb, muzyka Crystal Method gościła w serii „CSI” w przeszłości, ponieważ „Born Too Slow” i „Starting Over” zostały użyte w 4. sezonie.

Czy ten post był pomocny?