Skip to content
TV

Jaka jest piosenka w reklamie Taco Bell za 2 dolary Cheesy Double Beef Burritos?

19 de listopad de 2022
l intro 1668038979

Mężczyzna uśmiecha się

Reklama fast foodów może początkowo mieć na celu nakłonienie ludzi do kupowania hamburgerów, ale niektóre firmy idą tak ekstrawagancko w swoich kampaniach, że w końcu zaczynają żyć własnym życiem. Od reklamy Subway za pięć dolarów (nadal możemy usłyszeć piosenkę), przez reklamy McDonald’s McDonaldLand, aż po reklamę Wendy’s „Where’s the beef” z lat 80., wydaje się, że każdy bar szybkiej obsługi miał swój czas, by zabłysnąć dzięki charakterystycznej kampanii . Chociaż istnieje uzasadniona krytyka i kontrowersje wokół natury reklam fast foodów i ich wpływu, zwłaszcza na dzieci (za pośrednictwem Chief Marketer), jeśli są one zrobione dobrze, istnieje urok tych reklam, który wciąż udaje się przetrwać.

Wśród najlepszych kampanii reklamowych dla każdej sieci fast food musiałaby znaleźć się kolekcja reklam Taco Bell. Bar szybkiej obsługi z siedzibą w Kalifornii, znany z inspirowanych kuchnią meksykańską dań, takich jak quesadillas, nachos, burrito i oczywiście tacos, zaoferował wiele niezapomnianych kampanii reklamowych. Kampanie takie jak Taco bell chihuahua, masowa akcja promująca film „Godzilla” Rolanda Emmericha z 1998 roku (via Variety) oraz Petycja o emotikony Taco w 2015 roku to tylko niektóre z godnych uwagi kampanii, które sieć przygotowała na przestrzeni lat. Chociaż ostatnio nie ma zbyt wielu godnych uwagi reklam, nowa reklama Taco Bell przyciągnęła uwagę. Nie tylko historia reklamy jest urocza, ale zawiera szczególnie chwytliwą piosenkę wschodzącego talentu.

Nowa reklama Taco Bell pozwala zabłysnąć nadchodzącemu zespołowi z Charleston

Reklama Taco Bell, która ukazała się w czerwcu 2022 r., sprawiła, że ​​widzom cieknie ślinka, a ich uszy ucieszyła szczególnie chwytliwa melodia na końcu. Reklama zatytułowana „Rally Cap” opowiada uroczą historię pary bejsbolistów, którzy trochę flirtują, siedząc na ławkach. Kiedy jednak rozbrzmiewa kultowe bonga Taco Bell, jeden z flirtujących kolegów z drużyny rzuca się do restauracji typu fast food, aby przekąsić burrito Cheesy Double Beef za 2 dolary. Kiedy wchodzi, gra piosenka „Lazy Lover” popowego zespołu Babe Club z Charleston. Reklama śpiewana przez Jennę Desmond, główną wokalistkę grupy, odtwarza refren piosenki: „Nie chcę być twoim leniwym kochankiem”. Piosenka idealnie pasuje do reklamy, z nostalgicznym wyczuciem tekstu i muzyki, które współgrają z uroczym klimatem lata, który przywołuje reklama.

Napisany przez Desmonda podczas pandemii COVID-19, „Lazy Lover” opowiada o jej związku z innym muzykiem Coreyem Campbellem (za pośrednictwem Charleston City Paper). Kiedy piosenka została odkryta przez Taco Bella za pośrednictwem firmy zajmującej się synchronizacją, Desmond był uszczęśliwiony, mówiąc Post i Courier: „Piszę piosenki od 10 lat i po raz pierwszy napisana przeze mnie piosenka została w czymś licencjonowana. czuję się dumny z siebie i dumny z ludzi wokół mnie, którzy pracują nad Babe Club. Pokochaj też trochę Taco Bell”.

Czy ten post był pomocny?