Skip to content

Jaka jest cena jest Right Alexis Gaube?

8 de sierpień de 2022
l intro 1659988286

Alexis Gaube uśmiecha się

W ciągu ponad 50 lat nadawania „Cena jest słuszna” zmieniła się niezwykle niewiele. Goście teleturnieju nadal odgadują ceny litanii luksusowych przedmiotów – w tym urządzeń, samochodów i wymarzonych wakacji – a także grają w gry takie jak Plinko.

Kolejną długoletnią tradycją „Cena ma rację” jest grupa modelek, które chwalą się nagrodami. Znana jako „Piękno Barkera”, dopóki Drew Carey nie przejął obowiązków gospodarza w 2007 roku, rotująca obsada modelek doświadczyła wielu wyzwań pod rządami pierwotnego gospodarza Boba Barkera, w tym zarzutów o dyskryminację, bezprawne zakończenie pracy i nękanie (za pośrednictwem The Hollywood Reporter ). Według Fox News, „Cena jest słuszna” wydaje się naprawiać dawne błędy, tworząc bardziej sprawiedliwe środowisko pracy. Seria zatrudniła również swojego pierwszego w historii męskiego modela, Roba Wilsona, w 2020 roku (przez People). Wilson nie jest jedynym nowym talentem, który ostatnio dołączył do „Cena jest słuszna”. Oto chuda z najnowszego modelu teleturnieju, Alexis Gaube.

Alexis Gaube to najnowszy model The Price is Right

Alexis Gaube jest najnowszym członkiem „Cena jest słuszna”, dołączając do zespołu modelek, w skład którego wchodzą Rachel Reynolds, Amber Lancaster, Manuela Arbeláez, James William O’Halloran i Devin Goda (przez IMDb). Pochodzący z Ohio prace modelarskie Gaube’a można zobaczyć w kampaniach dla Kohls, Warby Parker i Target. Przed dołączeniem do „The Price is Right” Gaube pojawił się jako prezenter podczas ponownego uruchomienia „Card Sharks” wraz z gospodarzem Joelem McHale. Przypisuje się jej także występ w sześciu odcinkach opery mydlanej CBS „Odważni i piękni”.

Chociaż „The Price is Right” zatrudniał dziesiątki modeli przez dziesięciolecia, Gaube wyróżnia się tym, że jest jedynym modelem, który dołączył do serii podczas 50. rocznicowego sezonu w 2021 roku. „Jestem BEYOND podekscytowany mogąc ogłosić, że mam oficjalnie dołączyła do rodziny „Cena jest słuszna” w ich monumentalnym 50. sezonie ”, Gaube opublikował na Instagramie we wrześniu 2021 r. Jej stary kolega McHale następnie żartobliwie skomentował: „To jest niesamowite i wcale nie wyglądasz na 50!”

Od czasu dołączenia do kultowego teleturnieju Gaube doświadczył innych przełomowych okazji, w tym niedawnej serii Nominacja do nagród Emmy w ciągu dnia. Ważniejsza niż jakakolwiek nagroda jest jednak wygoda, że ​​ma mistrza w postaci Drew Carey, który stanowczo sprzeciwiał się przyjęciu pseudonimu w stylu „Piękności Barkera”, kiedy dołączył do serialu. „[I’ll call them] po ich nazwiskach”, powiedział USA Today. „Chciałbym, żeby ludzie… [recognize] Gwendolyn [Osborne] lub Brandi [Sherwood]. Mam nadzieję, że wykorzystają to jako odskocznię do zdobycia sławy z innych rzeczy”.

Czy ten post był pomocny?