Skip to content
TV

Jak Macaulay Culkin zachowywał się na planie AHS, według Leslie Grossman

26 de marzec de 2023
l intro 1679287401

Urszula lekko się uśmiecha

Późniejszy dodatek do rodziny „American Horror Story”, Leslie Grossman stał się jednym z bardziej ukochanych powracających aktorów. Pierwsza współpraca aktorki z Ryanem Murphym miała miejsce kilkadziesiąt lat temu, kiedy została obsadzona w kultowym klasyku The WB „Popular”, duchowym przodku jej pracy w „American Horror Story”. Jej współpraca z Murphym była kontynuowana przy wielu podobnie oburzających postaciach, w tym jej ulubieńcu z „AHS” w „Double Feature”. Ursula, bezwzględna agentka literacka, nie bierze jeńców w swojej ambitnej wspinaczce na szczyt. To prowadzi ją do spotkania z Mickeyem Macaulaya Culkina, narkomanem, który bierze pigułki, które pozwalają mu pisać arcydzieła scenopisarstwa. Obaj tworzą kontakt, zarówno na ekranie, jak i poza nim, jak powiedział Grossman GameSpot w 2021 roku.

„Jest taki dobry i utalentowany, i tak dziwaczny, jak to brzmi, jak wspaniały partner sceniczny” — wyjaśnił aktor. „Po prostu naprawdę cudowny człowiek i praca z nim była prawdziwą radością. Był po prostu najlepszy. Był świetny. Nie mam o nim ani jednej złej rzeczy do powiedzenia”. Stos pochwał dla jej kostiumu jest niewątpliwie autentyczny, biorąc pod uwagę inne reakcje na Culkina w tej roli. Fani byli najbardziej podekscytowani, widząc jego postać z „Double Feature” i nie zawiódł.

Fani czują dejá vù w najlepszy możliwy sposób

Macaulay Culkin pojawił się tylko raz w „AHS”, ale szybko zrobił wrażenie. Uwięziony w Provincetown i szukający wyjścia, Mickey staje się jednym z wielu, którzy biorą czarną pigułkę, aby osiągnąć sukces. Jego wrażliwość i tragedia jako postaci zwróciły uwagę wielu fanów na Reddicie.

„Jak dotąd moją ulubioną postacią sezonu jest Mickey i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek poza Macaulayem grał tę rolę lepiej” – napisał z uznaniem u/MyCrazyBanana42. Ale nie tylko gra aktorska przyciągnęła uwagę fanów. U/landdian39 zauważył, że ma moc gwiazdy, która może oznaczać przyszłość powtarzających się ról, jeśli wszystko pójdzie dobrze, tak jak wielu innych aktorów w przeszłości.

„Oczywiście”, zgodził się u/Grindylow731, „jest fantastycznym dodatkiem do uniwersum AHS. Czasami przypominał mi Evana Petersa z wczesnych dni AHS. Coś w rodzaju niespokojnej niewinności…” Po pojawieniu się w ” AHS: Murder House” jako niepokojący, ale romantyczny Tate Langdon, Peters stał się cenionym członkiem obsady. Raz po raz fani z ekscytacją obserwowali, jaka będzie jego kolejna postać. Ale jak pomyślał u/hammieblammie: „Evan nie zostanie na zawsze”. Następnie wysuwają hipotezę, że Culkin może być osobą, która zastąpi Petera. Culkin mógł nie pojawić się w „Sezonie 11: Nowy Jork”, ale wciąż może być wiele możliwości w przyszłości aktora.

Czy ten post był pomocny?