Skip to content
TV

Jak Jim Parsons czuł się oglądając przesłuchanie młodego Sheldona Iaina Armitage’a?

18 de lipiec de 2022
l intro 1657598366

Jim Parsons uśmiechnięty

Sheldon Cooper pozostaje jedną z najbardziej pamiętnych postaci przedstawionych w sitcomie CBS „Teoria wielkiego podrywu” od czasu jego debiutu w 2007 roku. współlokatorów i przyjaciół, a ostatecznie znalezienie miłości z Amy Farrah Fowler, graną przez Mayima Bialika.

Przez jakiś czas widzowie nigdy nie mieli okazji spojrzeć z pierwszej ręki na dzieciństwo Sheldona, tylko otrzymywali z drugiej ręki relacje od jego rodzeństwa i matki. Zmieniło się to wraz z serią spinoffową „Young Sheldon”, która zadebiutowała w 2017 roku na antenie CBS, podejmując życie Sheldona w wieku 9 lat. Z Parsonsem opowiadającym w drugim programie, wykonawca Iain Armitage wszedł w rolę Sheldona.

Armitage był wcześniej najbardziej znany z pracy nad serialem HBO „Wielkie kłamstwa”, w którym zagrał Ziggy’ego Chapmana, syna Jane Chapman, granego przez Shailene Woodley. Armitage musiał wziąć udział w przesłuchaniu do tytułowej roli w „Młodym Sheldonie”, a oto, jak Jim Parsons naprawdę myślał o próbie młodego aktora.

Parsons był zachwycony przesłuchaniem Armitage’a

Jim Parsons powiedział, że Iain Armitage w naturalny sposób pasował do roli Sheldona od samego początku przesłuchania. W wywiadzie dla Entertainment Weekly Parsons opowiedział o tym, jak niespodziewanie emocjonalnie zareagował na obejrzenie taśmy przesłuchań Armitage’a, dodając, że imponujące było zobaczenie postaci granej przez tak młodego aktora.

Parsons dodał również, że oglądanie Armitage’a grającego w Sheldona przypomniało mu o radości z aktorstwa, mówiąc Armitage’owi, że „Nie sądzę, że zapomniałem, jak bardzo to wszystko jest zabawne, ale może trochę, ponieważ to zdecydowanie przypomina przypomnienie czegoś, kiedy cię obserwuję [Iain] pracuj nad tymi wszystkimi rzeczami i rób to wszystko.”

W rozmowie z Entertainment Tonight, Parsons dodał, że Armitage natychmiast wyskoczył z ekranu jako właściwy wybór, by zagrać młodszą wersję postaci z „Teorii Wielkiego Podrywu”. dodał, że sposób, w jaki Armitage radzi sobie z postacią, tylko wzmocnił, że decyzja o obsadzeniu go była właściwa. „Dobrze radzi sobie z językiem i łatwo zapamiętuje” – powiedział Parsons, dodając, że Armitage był lepszym aktorem niż był w tym samym wieku.

W wywiadzie dla „Jimmy Kimmel Live” (przez YouTube), Parsons zauważył również, że pewność siebie Armitage’a na taśmie przesłuchań sprawiła, że ​​pomyślał, że jest starszy niż był w rzeczywistości. „Pomyślałem:” wygląda naprawdę młodo, ale musi mieć 13 lat, aby móc to zrobić ”– ale miał 8 lat” – powiedział Kimmelowi.

Dwóch wykonawców również się zaprzyjaźniło

Sheldon na podium

Jim Parsons i Iain Armitage również związali się poza ekranem, jeszcze bardziej umacniając połączenie między dwiema wersjami Sheldona Coopera. Armitage powiedział, że Parsons często udzielał mu porad, jak grać tą postacią, sugerując zmiany w sposobie wypowiadania linijki lub czy w widoczny sposób okazywać emocje. Parsons dodał, że chęć jego młodszego ekranowego odpowiednika do słuchania i wyjaśniania uczuć innych była w rzeczywistości szkodliwa, jeśli chodzi o granie tej postaci. „Było tylko kilka rzeczy, które musiałeś ograniczyć”, przypomniał Entertainment Tonight, „Na przykład:” Wiem, że chcesz się śmiać i uśmiechać i być miłym dla ludzi [but] nie rób już tego! „

W innym wywiadzie dla Entertainment Tonight, obaj wykonawcy zauważyli również, że ich przyjaźń wykraczała poza plan, gdy poszli razem oglądać musical „Come From Away” na Broadwayu. Parsons żartobliwie zauważył, że Armitage cieszył się większym uznaniem niż on sam. „Oni tam cię kochają” – podsumował Parsons.

W filmie „Jimmy Kimmel na żywo!” W wywiadzie Parsons powiedział, że lepiej dogaduje się z Armitage niż z większością dzieci, zauważając: „Nie sądziłem, że jestem bardzo dobry z dziećmi, ale jestem z nim w porządku”. Parsons powiedział również, że Armitage podarował mu farmę mrówek jako prezent ślubny, kiedy Parsons ożenił się ze swoim mężem Toddem Śpiewakiem w maju 2017 r. Prezentowi towarzyszył napis Armitage: „gratulacje z okazji nowych dzieci” na Parsonsa.

Czy ten post był pomocny?