Skip to content
TV

Jak FBI: Most Wanted radzi sobie z odejściem Kellana Lutza jako Kenny Crosby w trzecim sezonie

29 de wrzesień de 2021
e85fc87055008a681086123afd46ee8c1d8e6961

Przed nami spoilery drugiego odcinka FBI: Najbardziej poszukiwani Sezon 3 na CBS, zwany „Patriotami””.

FBI: Najbardziej poszukiwani powrócił do swojego zwykłego przedziału czasowego po wielkim trzygodzinnym crossoverze, który rozpoczął trzeci sezon, z pierwszym odcinkiem od tego czasu Kellan Lutz skłonił się Najbardziej poszukiwany jako regularna seria. Przypadek tygodnia był intensywny, z Pęto a reszta ściga uciekiniera z powstania w Kapitolu, ale niewiele się tam działo Najbardziej poszukiwany nie mogłem poświęcić czasu na przemówienie Kenny Crosbynieobecność. I dla mnie, FBI: Najbardziej poszukiwani radzi sobie z tym dobrze.

Kenny Crosby nie został zabity FBI: Najbardziej poszukiwani, chociaż dostał kulę i kilka razy był bliski śmierci w crossoverze z FBI oraz FBI: Międzynarodowy, więc Jess i spółka zajmują się jego nieobecnością, a nie śmiercią. Na szczęście serial nie tylko ruszył z nową postacią Kristin Gaines bez przyznania się do kolegi z drużyny, którego stracili z powodu ciężkiej kontuzji. W pierwszej scenie zespołowej odcinka, Jess miała ogłoszenie o Crosbym:

Crosby jest w domu z rodziną, a jego lekarze są optymistami, ale przed nim długa droga. Jestem pewien, że chciałby usłyszeć od ciebie, jeśli będziesz miał okazję.

Barnes odpowiedział, że wysłała mu kwiaty zaledwie dzień wcześniej, a Ortiz powiedział, że wysłał mu „cały mostek z Teksasu”, który powinien „wystarczy mu na jeden dzień”. To był miły sposób, by przyznać, że Crosby zaczął pierwszy odcinek bez Kellana Lutza jako regularnego, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności odejścia aktora.

Crosby nie został wypisany, ponieważ FBI: Najbardziej poszukiwani chciał pozbyć się postaci lub jakiejkolwiek złej krwi za kulisami, ale raczej dlatego, że Kellan Lutz zdecydował, że po trudnym roku musi spędzić czas z rodziną. Lutz również nie wykluczył powrotu kiedyś jako Crosby, więc na przykład cieszę się, że Najbardziej poszukiwany na pewno kilka razy go wykrzyczeć w „Patriotach”.

I FBI: Najbardziej poszukiwani robienie tego dobrze przez Crosby i Kellan Lutz ułatwia (przynajmniej dla mnie) bycie entuzjastą Alexa DavalosKristin Gaines jako nowy członek zespołu. Nie czuje się jak zastępca, a raczej ktoś, kto dołączył do zespołu, by uczynić go jeszcze silniejszym i skuteczniejszym. Udowodniła też, że zasłużyła na swoje miejsce w drużynie, więc trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na Najbardziej poszukiwany wypełnić wakat w zespole.

Dodatkowo Jess miała również dobre wieści w odniesieniu do drugiego członka zespołu, który do tej pory nie pojawił się w trzecim sezonie: Hana Gibson. W przeciwieństwie do aktora Nathaniel Arcand, kto odszedł FBI: Najbardziej poszukiwani jak Clinton Skye, aktorka Zamek Keisha-Hughes nadal jest częścią obsady. Według Jess nieobecność Hany w pomocy mamie nie potrwa zbyt długo. Powiedział:

Siostra Hany przeprowadza się do Connecticut, aby być z matką. Więc powinniśmy ją odzyskać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Hana wraca, Kristin Gaines jest świetnym dodatkiem do zespołu, a Kenny Crosby odszedł (na razie), ale nie został zapomniany. Biorąc wszystko pod uwagę, sezon 3 zmierza do podjęcia akcji w nowych, ekscytujących kierunkach, mimo że niektóre postacie wciąż borykają się z następstwami śmiertelnego klifu z końca sezonu 2.

Crosby i Jess mogli się zatrzymać Lou od dostania się do Tali oraz Sara, ale mężczyzna zastrzelony w jadalni domu, w którym nadal mieszkają, wyraźnie wpłynął na małą rodzinę i wygląda na to, że Tali przynajmniej nie przejdzie obok niej w najbliższym czasie. Zobacz, co dzieje się dalej w tej nowej erze FBI: Najbardziej poszukiwani z odcinkami emitowanymi we wtorki o 22:00 czasu wschodniego na CBS, po FBI: Międzynarodowy o 21:00 czasu wschodniego i FBI o 20:00 czasu wschodniego. Więcej crossoverów między FBI jest w drodze, więc koniecznie dostroijcie się!

Czy ten post był pomocny?