Skip to content

Jak doszło do spotkania Bulmy i Vegety?

14 de wrzesień de 2022
How Did Bulma And Vegeta Get Together

Dwie najważniejsze postacie w Dragon Ball to Vegeta i Bulma. Oczywiście Vegeta jest często postrzegany jako drugorzędny bohater serii, za którym stoi tylko sam Goku, a wszyscy wiemy, że Bulma istnieje prawie tak długo, jak Goku jest na ekranie, ponieważ była jego pierwszą przyjaciółką. Oczywiście Vegeta i Bulma pobrali się i założyli rodzinę w Dragon Ball Z. Ale jak Vegeta i Bulma w ogóle się połączyły?

Vegeta i Bulma spotkali się, gdy książę Saiyan zaczął mieszkać w Capsule Corporation, gdy był na Ziemi. Bulma zwróciła się do Vegety o pocieszenie, ponieważ jej były chłopak Yamcha był niewierny. Wtedy zaczęli się ze sobą wiązać i ostatecznie pobrali.

Złożona relacja między Vegetą i Bulmą jest prawdopodobnie najlepszą historią miłosną w Dragon Ball, ponieważ pozwala nam zobaczyć, jak dwie postacie o silnej woli spotykają się i mają ze sobą zdrowe relacje. Oczywiście ich związek doprowadził do koncepcji Trunksa, innej popularnej postaci. A teraz spójrzmy, jak Vegeta i Bulma się spotkali.

Kim był chłopak Bulmy przed Vegetą?

Wszyscy wiemy, że Dragon Ball zawsze był fabułą, która obracała się wokół Goku i jego dążenia do stania się silniejszym niż ktokolwiek inny we wszechświecie. Oczywiście tak nie było na samym początku, ponieważ był tylko dzieckiem próbującym znaleźć Smocze Kule, aby móc je zebrać i złożyć życzenie. W tym czasie jego pierwszą przyjaciółką była młoda nastolatka o imieniu Bulma.

Odkąd Goku i Bulma się spotkali, stali się dwiema najważniejszymi postaciami w Dragon Ball. Oczywiście znaczenie Bulmy zmalało wraz z rozwojem fabuły, ale była drugorzędną bohaterką w oryginalnym anime Dragon Ball, gdy podróżowała po świecie z Goku w poszukiwaniu Smoczych Kul za pomocą swojego Smoczego Radaru. Niemniej jednak to jej bliska przyjaźń z Goku sprawiła, że ​​stała się niezwykle popularną postacią.

Gdy Goku i Bulma podróżowali razem po świecie, spotkali silnych wojowników, którzy również stali się ich przyjaciółmi. Jednym z takich wojowników był Yamcha, który był bandytą, który próbował obrabować Goku i Oolonga, ale uciekł, gdy zobaczył Bulmę, ponieważ bał się dziewczyn. Jednak Yamcha zdołał przezwyciężyć strach przed dziewczynami, kiedy uratował Bulmę, i w końcu zaczęli się ze sobą spotykać.

Przez większość fabuły Dragon Ball Bulma i Yamcha byli parą. Ten związek przedłużył się do Dragon Ball Z, kiedy Bulma i Yamcha nie były już nastolatkami, ale były już dorosłymi. Można przypuszczać, że wciąż byli razem, dopóki Mecha Frieza nie zaatakowała Ziemię. Oznacza to, że ich związek trwał co najmniej dekadę.

Jak zakończył się związek Bulmy z Yamchą?

Jak wspomniano, Bulma i Yamcha wciąż byli razem w czasie, gdy Mecha Frieza zaatakowała Ziemię. Oczywiście wiemy, że tym, który uratował planetę przed Friezą, był Future Trunks, który dokonał szybkiej pracy nad tyranem i jego ojcem. Trunks przedstawił się jako syn Bulmy i Vegety, co zaskoczyło wszystkich, ponieważ Bulma wciąż była razem z Yamchą.

ZWIĄZANE Z:

Czy Super Saiyan 4 Canon w Dragon Ballu? (i czy Goku może stać się jednym)

Jednak Future Trunks ujawnił, że Bulma zerwała z Yamchą, ponieważ był jej niewierny. To było coś, co zostało już ustalone w oryginalnym anime Dragon Ball, ponieważ Yamcha przyciągał wiele uwagi różnych dziewczyn po tym, jak przezwyciężył strach przed nimi. W związku z tym Bulma ostatecznie zerwała z Yamchą z powodu jego niewiernych nawyków i niemożności przezwyciężenia zazdrości.

Kiedy Bulma i Vegeta zaczęli się spotykać?

W tym momencie jest już podstawowa wiedza, że ​​Bulma, która była drugorzędną bohaterką za Goku, jest żoną Vegety, który jest obecnym drugorzędnym bohaterem. W rzeczywistości mają nawet rodzinę i dwoje dzieci, którymi są Trunks i Bulla. Ale jak Bulma i Vegeta zaczęli się spotykać?

Relacja między Bulmą i Vegetą jest dość złożona ze względu na fakt, że Książę Saiyan był początkowo okrutnym i złym antagonistą, który zaatakował Ziemię, aby jej Smocze Kule i zniszczyć planetę. W rzeczywistości to atak Vegety na Ziemię doprowadził do tego, że Yamcha, który był wtedy chłopakiem Bulmy, zginął wraz z innymi Z Fightersami przed przybyciem Goku.

Bulma i Vegeta spotkali się po raz pierwszy na planecie Namek, kiedy Saiyan chciał mieć smoczą kulę, która była w jej posiadaniu. Jednak Bulma za bardzo się go bała, bo wiedziała już, do czego jest zdolny. W rzeczywistości Vegeta zagroził, że zabije Bulmę, ponieważ było jasne, że ich związek zaczął się źle.

Jak doszło do spotkania Bulmy i Vegety?

Jednak po klęsce Friezy ci, którzy zginęli w ataku Saiyan i podczas szaleństwa Friezy w Namek, zostali przywróceni do życia, ponieważ Bulma była zaskoczona, widząc, że Vegeta również został sprowadzony na Ziemię po spełnieniu życzenia. Na początku Vegeta nie podobał się pomysł posiadania go wokół swojej planety, ale Vegeta zasugerował użycie Smoczych Kul do wskrzeszenia Goku, którego myśleli, że zginął, gdy Namek eksplodował.

Ponieważ Vegeta nie miał dokąd pójść, ponieważ utknął na Ziemi, Bulma zaproponowała mu pozostanie w Capsule Corporation. I w tym czasie Bulma i Yamcha wciąż się spotykali, chociaż było już jasne, że Bulma rozwija jakiś pociąg do Księcia Saiyan.

Bulma spędziła następny rok na poszukiwaniu Goku w kosmosie, a nawet zaczęła martwić się o Vegetę, o którym przyznała, że ​​marzył. Oczywiście Bulma nadal była wtedy razem z Yamchą, ale nawiązała dziwny związek z Vegetą, do którego wyraźnie ją pociągała.

Wszyscy byli również zaskoczeni tym, że Bulma potrafiła zbesztać Vegetę, bo kazała mu posprzątać po sobie. Było to prawdopodobnie spowodowane faktem, że przyzwyczaiła się do jego obecności, gdy przebywał z jej rodziną w Capsule Corporation.

ZWIĄZANE Z:

Dragon Ball Z Czarne postacie według ważności

Po tym, Mecha Frieza zaatakowała planetę i została zabita przez Future Trunks, który ujawnił grupie, że Bulma i Yamcha zamierzają zerwać w przyszłości. Trunks powiedział również, że Bulma spotkała się z Vegetą, gdy wciąż próbowała przezwyciężyć zerwanie z Yamchą i zwróciła się do Saiyan Prince o pocieszenie.

W związku z tym w ciągu następnych trzech lat, gdy grupa czekała na przybycie androidów, Bulma rzeczywiście zerwała z Yamchą i spotkała się z Vegetą, ku zaskoczeniu prawie wszystkich w ich grupie, gdy zobaczyli, że Bulma jest w ciąży. Ale nigdy nie pobrali się w tym czasie, ponieważ był to po prostu romantyczny romans między nimi, zanim ostatecznie związali węzeł. Pobrali się dopiero w czasie przeskoku między Cell Saga i Buu Saga.

Jak Vegeta zakochała się w Bulmie?

W ciągu trzech lat między atakiem Mecha Friezy a przybyciem androidów, Vegeta zaczął rozwijać uczucia do Bulmy, ponieważ była jego emocjonalnym wsparciem, gdy walczył o zostanie Super Saiyaninem. Tymczasem Bulma zbliżyła się do Vegety, ponieważ wciąż próbowała przezwyciężyć zerwanie z Yamchą. Jednak ten związek był bardziej prawdopodobnym tylko fizycznym i seksualnym romansem między nimi.

W rzeczywistości Vegeta powiedział nawet, że Bulma nic dla niego nie znaczyła, nawet po tym, jak doktor Gero prawie ją zabił. W związku z tym odsunęli się od siebie, ponieważ Vegeta zachowywał się tak, jakby w ogóle go nie obchodziła. Mimo to Bulma stworzyła nową zbroję dla Vegety i powiedziała mu, że jest otwarty na związek z nim, jeśli on również będzie czuł do niej to samo.

Dopiero po śmierci Future Trunksa podczas wydarzeń z Cell Saga Vegeta zdał sobie sprawę, że chce zostać lepszym ojcem. To pozwoliło mu pogodzić się z Bulmą i poślubić ją, ponieważ teraz był w niej naprawdę zakochany.

W rzeczywistości, siedem lat później, Vegeta był bardzo zawstydzony faktem, że porzucił swoje wojownicze sposoby, aby zostać udomowionym ojcem. Mimo to był głęboko zakochany w Bulmie, która czuła do niego to samo.

Vegeta okazał ostateczny akt miłości do Bulmy, kiedy faktycznie zaatakował Beerusa z wściekłości, kiedy skrzywdził Bulmę. Przez cały czas, gdy Beerus był na planecie, Vegeta nie mógł odważyć się go zaatakować, ponieważ tak bardzo bał się Boga Zniszczenia.

Ale kiedy Beerus spoliczkował Bulmę, miłość Vegety do jego żony pokonała jego strach przed Bogiem Zniszczenia, gdy zaatakował go i zmusił go do użycia niewielkiej części swojej mocy przeciwko rozwścieczonemu księciu Saiyan.

Pod tym względem miłość Vegety do Bulmy była zawsze szczera. Może na początku nie było to jasne, ponieważ zraził się do Bulmy podczas Cell Saga. Ale to tylko dlatego, że jeszcze nie wyrzucił swojej dumy Saiyan ze względu na miłość. W końcu nauczył się wartości miłości, kiedy postanowił zostać lepszym ojcem i być tam dla Bulmana i ich dziecka.

Autor

  • Jak doszło do spotkania Bulmy i Vegety?

    Ysmael Delicana Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który uwielbia wszystko, co ma związek z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Spędza wolny czas na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i grach.

Czy ten post był pomocny?