Skip to content

Jak długo zajęłoby obejrzenie pełnego anime Naruto i Boruto? Aktualizacja 2022

25 de październik de 2022
naruto fortnite 1200x675 1

Seria Naruto cieszy się popularnością wśród fanów od pierwszego wyemitowania w telewizji i będzie na zawsze dyskutowana przez społeczność. Zdefiniowała całe pokolenie fanów anime i na zawsze będzie klasykiem, do którego ludzie będą wracać. Jak dyskutują starzy fani i nowicjusze, niektórzy mogą się zastanawiać, ile dokładnie zajęłoby obejrzenie wszystkiego, co jest do obejrzenia z serii Naruto.

Od 2022 roku jest 720 odcinków anime Naruto i 272 odcinków anime Boruto po 24 minuty każdy, co oznacza, że ​​nadrobienie zaległości zajęłoby 396,8 godziny lub co najmniej 49 dni, aby nadrobić zaległości w oglądaniu przez 8 godzin lub więcej każdego dnia.

Choć może się wydawać, że jest to przejażdżka, którą musisz znieść, seria Naruto to długa, radosna podróż. Tak bardzo, że warto przyjrzeć się dokładnie, ile dokładnie jest treści i ile czasu zajęłoby przejście przez każdą z nich.

Ile jest filmów o Naruto?

Chociaż filmy nie są uważane za kanon (z dwoma wyjątkami), są bardzo lubiane przez fanów i tworzą wiele ciekawych historii. W tej chwili jest w sumie 10 filmów o Naruto i jeden film Boruto i nie ma planów na więcej, mimo że społeczność Naruto byłaby naprawdę zadowolona z większej ilości treści. Nie są tak popularne jak oryginalne anime, ale nadal warto je obejrzeć

ZWIĄZANE Z:

Czy Naruto dla dzieci: Przewodnik dla rodziców i klasyfikacja wiekowa

Jak długo są filmy o Naruto?

Filmy o Naruto różnią się długością, ale zwykle trwają około półtorej godziny. Aby być bardziej dokładnym, oto lista wszystkich filmów z każdej serii, od najwcześniejszych do najnowszych, wraz z ich czasem trwania.

Film o Naruto Rok Czas trwania
Naruto
Naruto: Starcie Ninja w Krainie Śniegu 2004 1 godz. 22 min
Naruto: Legenda Kamienia Gelel 2005 1 godz. 36 min
Naruto: Strażnicy Królestwa Półksiężyca 2006 1 godz. 35 min
Naruto Shippuden
Naruto Shippuden film 2007 1 godz. 34 min
Naruto Shippuden film: Więzy 2008 1 godz. 30 min
Naruto Shippuden film: Wola ognia 2009 1 godz. 35 min
Naruto Shippuden film: Zaginiona wieża 2010 1 godz. 25 min
Naruto Shippuden film: Więzienie krwi 2011 1 godz. 48 min
Droga do ninja: Naruto film 2012 1 godz. 49 min
Ostatni: Naruto film 2014 1 godz. 54 min
Boruto
Boruto: Naruto film 2015 1 godz. 35 min

Podsumowując, obejrzenie każdego filmu o Naruto zajęłoby 1,063 minuty, około 18 godzin. Jednak przeskakiwanie przez dodatki, takie jak napisy, prawdopodobnie zajęłoby znacznie mniej czasu. Ale dodaje trochę dodatkowej jakości treści dla fanów, którzy chcą więcej.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych gier Naruto, rankingowych (aktualizacja 2022)

Jak długo zajęłoby oglądanie serii Naruto w 2022 roku?

Seria Naruto istnieje od 1997 roku wraz z wydaniem mangi w Shonen Jump Magazine i jej anime pięć lat później. Fani konsumują treści Naruto od dzieciństwa i zdadzą sobie sprawę, ile mają lat, gdy zobaczą, jak daleko zaszły anime i manga. Naruto ma teraz nawet dwoje dzieci! Zapewne niektórzy fani oldskulu też to robią.

Ponieważ nowe odcinki Boruto są wydawane co tydzień od 2018 roku, fani Naruto mogą zapytać, ile jest w sumie odcinków do października 2022 roku.

Jak długo zajęłoby obejrzenie pełnego anime Naruto i Boruto?  Aktualizacja 2022

Ile odcinków ma seria Naruto?

Istnieją 992 odcinki anime z serii Naruto, które będą dostępne od października 2022 r., Co jest oczekiwane od czasu jej długiej mangi i tego, jak dobrze sprzedają się jej produkty. Nawet po zakończeniu oryginalnej mangi i anime Naruto, niedługo po tym, pojawił się następca i Boruto, syn Naruto, anime i manga zaczęły być serializowane.

Jak długo trwają odcinki Naruto i Boruto?

Każdy z odcinków anime Naruto i Boruto trwa 24 minuty od początku do końca, co obejmuje również wprowadzenia, zakończenia i zapowiedzi. Jednak każdy odcinek różni się nieznacznie pod względem całkowitego czasu trwania.

Ile dni zajęłoby obejrzenie serii Naruto?

Widzowie mogliby teoretycznie oglądać wszystkie odcinki anime Naruto i Boruto w ciągu 17 dni, jeśli wyjdą na całość i nie jedzą, nie śpią ani nie robią przerw, co byłoby wyjątkowo niezdrowe i prawdopodobnie niemożliwe. Z drugiej strony, większość widzów zajęłaby 49 lub więcej dni, aby nadrobić wszystkie odcinki anime z serii Naruto, gdyby mieli oglądać przez 8 godzin lub więcej każdego dnia. Oczywiście oznacza to również, że fani nie mogliby oglądać żadnego innego anime tak zabawnego jak Naruto.

Ile godzin zajęłoby obejrzenie serii Naruto?

Ponieważ każdy odcinek anime Naruto i Boruto trwa około 24 minut od początku do końca, obejrzenie wszystkich dostępnych odcinków 992 Naruto i Boruto zajmie około 23.808 minut. Oznaczałoby to około 396,8 godzin, czyli około 17 dni.

Jak długo zajęłoby obejrzenie pełnego anime Naruto i Boruto?  Aktualizacja 2022

ZWIĄZANE Z:

Naruto Ninja Rangi, tytuły, organizacje i tabela poziomów

Jak długo trwa franczyza Naruto bez wypełniaczy?

Filler to odcinki stworzone, aby wydłużyć czas działania anime, zwykle ze względu na to, że dogania mangę, więc studio tworzy nowe historie, które nie były pierwotnie w mandze. Nie są one niezbędne w głównym wątku, więc można je pominąć.

Chociaż nie są one niezbędne w głównej podróży, mogą być zabawne do oglądania i warte sprawdzenia. Ale możesz obejść się bez nich, jeśli nie masz nic przeciwko przegapieniu takich treści, pomijając te odcinki, musisz obejrzeć tylko 490 odcinków, co skróciłoby całkowity szacowany czas do około 11,760 minut lub 196 godzin lub około 8 dni .

Ile odcinków wypełniających ma seria Naruto?

Oryginalne anime Naruto ma 90 odcinków wypełniających, co stanowi 41%, podczas gdy Naruto Shippuden ma 203 odcinki wypełniające, również 41%. Jednak anime Boruto ma wyjątkowo wysoką liczbę wypełniaczy, z 209 odcinkami wypełniaczy, co stanowi 77%. To jest więcej niż połowa anime, więc wielu decyduje się pominąć te odcinki.

Jak szybciej oglądać franczyzę Naruto?

Spędzanie setek godzin na oglądaniu Naruto może wydawać się marzeniem dla zagorzałych fanów, ale może to być trudne, jeśli próbujesz nadrobić zaległości. Na szczęście istnieje kilka sposobów na oglądanie serii Naruto bez pomijania najważniejszych wydarzeń i szczegółów.

Jak długo zajęłoby obejrzenie pełnego anime Naruto i Boruto?  Aktualizacja 2022

1. Pomiń wprowadzenie/zakończenie

Odcinki anime Naruto trwają zwykle 24 minuty, ale otwarcie i zakończenie każdego odcinka zwykle zajmuje około 3 minut na odcinek. Zadaniem może być pominięcie sekcji intro i outro za każdym razem, ale dzięki temu zaoszczędzisz około 2,976 minut lub 49,6 godzin do końca odcinka Boruto 272 bez pomijania wypełniaczy.

2. Oglądaj z prędkością 2x

Niektórzy ludzie mogą uznać to za niepokojącą opcję, ale jest to opłacalne. Jeśli oglądasz franczyzę Naruto z szybkością 2x, skrócisz czas potrzebny na obejrzenie całości o połowę, wystarczy poświęcić 11,904 minut lub 198,4 godziny na oglądanie ekranu. Może to jednak przeszkadzać w ogólnej przyjemności z każdego odcinka, ponieważ nie miało to być oglądane w ten sposób, a rzeczy mogą się dziać zbyt szybko, aby przyciągnąć twoją uwagę.

3. Pomiń wypełniacze

Najłatwiejszy i najpopularniejszy wybór. Nie każdy chce przechodzić przez nieco niepotrzebne epizody, więc w końcu pomijasz wypełniacze. Ponieważ zajmują większość anime, jest to naprawdę zrozumiałe. Główna historia wydaje się o wiele bardziej atrakcyjna niż te wypełniające, które mogą być zabawne, ale czasami są wszędzie.

4. Przeczytaj mangę

Możesz także zwrócić się do mangi w całości lub gdy anime wydaje się powolne. Przeczytaj łuk w mandze, a następnie wróć do anime i na odwrót. Jednak nie będzie to możliwe w przypadku Boruto, ponieważ manga i anime mają różne punkty początkowe na osi czasu i mogą być po prostu mylące.

ZWIĄZANE Z:

Naruto kontra Marvel Universe: które postacie wygrają? (Porównanie)

Chociaż wszyscy chcą zacząć oglądać bieżący odcinek serialu, pamiętaj, aby rozkoszować się każdym odcinkiem serii Naruto, ponieważ radość tkwi w jeździe, a nie w miejscu docelowym. Wszyscy wiemy, że pożałujesz, że nie ma więcej do oglądania, gdy dojdziesz do najnowszego odcinka. Może wydawać się to długa, ale podróż Naruto, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu Hokage z Wioski Liścia, jest niezwykle zabawna i jest odpowiedzialna za wiele kultowych momentów w branży anime i mangi. Niemniej jednak nie spiesz się i wyciągnij jak najwięcej z tej wspaniałej serii.

  • Lucas Brito

    Lucas Brito

    Lucas Brito

    Niezwykle lubi filmy, anime i jego tematy, od My Hero Academia po Grand Hotel Budapest. Obiecujący student filmoznawstwa w Brazylii z nadzieją na zrobienie kariery w branży i opowiedzenie historii światu.

Czy ten post był pomocny?