Skip to content

Jak długo zajęłoby obejrzenie kompletnego jednoczęściowego anime? Aktualizacja 2022

27 de wrzesień de 2022
one piece feature

Mnóstwo fanów anime uwielbia ile odcinków Jeden kawałek są, ale nadrobienie zaległości może być trudne, gdy próbujesz przygotować się na nowe Jeden kawałek uwalnia. Z tak wieloma Jeden kawałek zadowolony, wielu fanów zastanawia się, ile czasu zajęłoby obejrzenie całości Jeden kawałek anime w 2022 roku.

Od 2022 r. jest 1034 Jeden kawałek odcinki anime po 22–24 minuty, co oznacza, że ​​nadrobienie zaległości w oglądaniu przez 8 godzin lub więcej każdego dnia zajęłoby 379,13–413,6 godzin lub co najmniej 50 dni. Jednak oglądanie filmu zajęłoby od 345 do 376,4 godzin Jeden kawałek anime bez odcinków wypełniacza.

Pokonanie kompletnego Jeden kawałek anime zajmie trochę czasu, ale istnieją sposoby na skrócenie szacowanego czasu, dzięki czemu możesz kontynuować z najnowszymi odcinkami. Trzymaj się, aby dowiedzieć się, ile czasu zajmie obejrzenie całości Jeden kawałek anime, ile czasu zajmie obejrzenie wszystkich Jeden kawałek filmy, a także jak można je oglądać Jeden kawałek szybciej, nie przegapiając ważnych wydarzeń w całej historii.

Ile filmów ma One Piece?

Fabuła One Piece jest dobrze znana z mangi i anime, ale filmy fabularne przez lata zyskały mnóstwo fanów. W 2022 roku jest łącznie 15 oficjalnych filmów One Piece z dodatkiem Film jednoczęściowy: czerwony.

Jak długo trwają filmy w jednym kawałku?

Filmy One Piece różnią się czasem trwania, od pół godziny do kilku godzin. Poniżej znajdują się wszystkie dotychczasowe filmy One Piece, a także czas ich trwania:

Film jednoczęściowy Rok Czas trwania
Jeden kawałek: film 2000 51 minut
Przygoda na Mechanicznej Wyspie 2001 55 minut
Królestwo Choppera na Wyspie Dziwnych Zwierząt 2002 56 minut
Przygoda w ślepym zaułku 2003 1 godz. 35 min
Przeklęty Święty Miecz 2004 1 godz. 35 min
Baron Omatsuri i Sekretna Wyspa 2005 1 godz. 32 min
Olbrzymi Mecha Żołnierz Zamku Karakuri 2006 1 godz. 35 min
Księżniczka pustyni i piraci: Przygody w Alabasta 2007 1 godz. 30 min
Odcinek Chopper Plus: Bloom in the Winter, Miracle Cherry Blossom 2008 1 godz. 53 min
Film jednoczęściowy: Silny świat 2009 1 godz. 53 min
Słomkowy Kapelusz Chase 2011 30 minut
Film jednoczęściowy: Z 2012 1 godz. 47 min
Film jednoczęściowy: złoty 2016 2 godziny
Jeden kawałek: Stampede 2019 1 godz. 41 min
Film jednoczęściowy: czerwony 2022 1 godz. 55 min

Podsumowując, obejrzenie wszystkich filmów One Piece zajęłoby około 22 godzin. Jednak przeskakiwanie przez dodatki, takie jak napisy, prawdopodobnie zajęłoby znacznie mniej czasu.

Jak długo zajęłoby oglądanie One Piece Anime w 2022 roku?

Saga One Piece jest dość długa, prawdopodobnie jedna z najdłużej działających serii anime i mangi, istniejąca od 1997 roku. Od tego czasu seria One Piece rozszerzyła się do niezmierzonego stopnia, teraz oferując mnóstwo niesamowitych treści dla fanów na całym świecie, ale najbardziej znaną formą tej ukochanej historii jest seria anime One Piece.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych łuków jednoczęściowych według jakości historii

Ponieważ nowe odcinki są publikowane niemal stale, wielu fanów One Piece zastanawia się, ile jest odcinków One Piece od 2022 roku.

Ile odcinków ma One Piece?

Do 2022 roku dostępnych jest 1034 odcinków anime One Piece, które mają rosnąć wraz z postępem historii. Eiichiro Oda, twórca sagi One Piece, najwyraźniej stwierdził, że anime One Piece będzie trwać co najmniej przez kolejne 4 do 5 lat, podczas gdy aktorka głosowa Luffy’ego powiedziała, że ​​seria One Piece może trwać przez kolejne 8 lat.

Jak długo trwają odcinki One Piece?

Każdy z odcinków anime One Piece trwa od 22 do 24 minut od początku do końca, co obejmuje również intro i zakończenie. Jednak każdy odcinek różni się nieznacznie pod względem całkowitego czasu trwania.

Ile dni zajęłoby obejrzenie anime w jednym kawałku?

Widzowie mogą teoretycznie oglądać wszystkie odcinki One Piece w ciągu 17 dni, jeśli nie jedzą, nie śpią ani nie robią sobie przerw. Z drugiej strony, większość widzów zajęłaby 50 lub więcej dni, aby nadrobić wszystkie odcinki anime One Piece, gdyby mieli oglądać przez 8 godzin lub więcej każdego dnia. Oczywiście oznacza to również, że fani nie byliby w stanie ponownie obejrzeć najpopularniejszych scen One Piece.

Ile godzin zajęłoby obejrzenie anime w jednym kawałku?

Ponieważ każdy odcinek anime One Piece trwa od 22 do 24 minut od początku do końca, obejrzenie wszystkich 1034 dostępnych odcinków One Piece zajmie od 22 748 minut do 24 816 minut. Wynosiłoby to od 379,13 do 413,6 godzin, w zależności od długości każdego odcinka.

Jak długo trwa jednoczęściowe anime bez wypełniaczy?

Istnieje wiele „wypełniających” odcinków One Piece, postrzeganych jako odcinki One Piece, które można pominąć. Niektóre z tych odcinków zawierają łuki postaci lub nie podążają za mangą, podczas gdy inne dotykają interesujących momentów, które dodają szumu do historii.

15 najlepszych łuków jednoczęściowych według jakości historii

Wielu fanów One Piece woli zasmakować absolutnie wszystkiego, co ma do zaoferowania historia, w tym wypełniaczy. Ale możesz się bez nich obejść, jeśli nie masz nic przeciwko przegapieniu takich treści, a pominięcie tych odcinków skróciłoby całkowity szacowany czas do od 345 do 376,4 godzin.

Ile odcinków wypełniających ma One Piece?

W chwili pisania tego tekstu nagrano co najmniej 93 odcinki wypełniacza One Piece. To tylko około 9% całkowitej liczby odcinków, więc wielu fanów może je pominąć.

Jak szybciej oglądać jednoczęściowe anime?

Spędzanie setek godzin na oglądaniu One Piece może wielu fanom wydawać się marzeniem, ale może być trudne, jeśli próbujesz nadrobić zaległości. Na szczęście istnieje kilka sposobów na szybsze oglądanie One Piece bez pomijania najważniejszych wydarzeń i szczegółów.

1. Przeczytaj Mangę One Piece (Częściowo)

Większość fanów trzyma się anime One Piece, ale wielu odkryło, że czytanie mangi One Piece może skrócić czas. Możesz szybciej nadrobić zaległości, jeśli przeczytasz przynajmniej odcinki One Piece, które nie są dokładnie „wypełniaczami”, ale też nie są bardzo ważne, na przykład do Arlong Park.

2. Pomiń wprowadzenie/zakończenie

Przeciętny odcinek One Piece trwa od 22 do 24 minut, ale segmenty intro i outro zwykle trwają od 2 do 3 minut na odcinek. Za każdym razem przeskakiwanie przez sekcje intro i outro może być zadaniem, ale dzięki temu zaoszczędzisz około 34 – 51 godzin do końca odcinka One Piece 1034 bez pomijania wypełniaczy.

3. Oglądaj z prędkością 2x

To z pewnością będzie zależało od preferencji, ponieważ zmiana prędkości może zrujnować wrażenia niektórych widzów. Ale jeśli czujesz, że postęp jest powolny, oglądanie go z prędkością 2x może być dobrym sposobem na szybsze przejście wszystkich odcinków One Piece (w tym wypełniaczy).

ZWIĄZANE Z:

20 najsilniejszych ataków w jednym kawałku (ranking)

Chociaż możesz czuć presję, aby jak najszybciej przejść przez wszystkie odcinki One Piece, aby cieszyć się nowszymi odcinkami, nadal powinieneś cieszyć się każdą chwilą tego ponadczasowego anime. Przejście przez całą zawartość One Piece zajmie trochę czasu, ale zdecydowanie możesz przyspieszyć proces bez konieczności pomijania punktów fabuły.

  • Jak długo zajęłoby obejrzenie kompletnego jednoczęściowego anime?  Aktualizacja 2022

    Jeijei

    Jeijei

    Jeijei to ekscentryczny dziwak mający obsesję na punkcie anime, science fiction i fantasy. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów i gier wideo, zwłaszcza gier MMO i RPG, niezależnie od tego, czy jest to komputer PC, konsola czy telefon komórkowy.

Czy ten post był pomocny?