Skip to content
TV

Jak Daniel i Johnny z Cobra Kai mogą wreszcie znaleźć się na tej samej stronie w czwartym sezonie?

27 de wrzesień de 2021
89971cb53d0289ea7f30dd731d5cecefd610e34f

Najnowsze spojrzenie na Kobra Kai Nadszedł sezon 4 i w końcu wiemy dokładnie, kiedy można się spodziewać najnowszego sezonu Dziecko karate seria. Pokazał nam również krótki fragment tego, czego możemy się spodziewać przed nadchodzącym turniejem All Valley Karate i jak Daniel LaRusso i Johnny Lawrence mogą w końcu znaleźć się na tej samej stronie. To może wydawać się dziwne, biorąc pod uwagę większość materiału pokazanego w zwiastunie, ale kilka kluczowych scen może drażnić, że oboje będą pracować, aby zrozumieć nawzajem swoje style karate.

Wygląda na to, że Daniel LaRusso może nauczyć się uderzać najpierw, uderzać mocno i nie okazywać litości. ten Kobra Kai zwiastun nie stwierdza tego wprost, ale widzimy scenę, w której Daniel wspina się po metalowym łańcuchu, jakby trenował, podczas gdy Johnny obserwuje z tła. Wygląda to bardzo jak moment Senseia i ucznia, chociaż sam moment nie pokazuje, jak Daniel przyjmuje sposób walki Cobra Kai.

Daniel i Johnny Cobra Kai Sezon 4 Netflix

Później w zwiastunie widzimy Johnny’ego na drewnianym pływaku w stawie i próbującego ruchów karate. Widzieliśmy, jak Miguel, Samantha i Robbie wykorzystywali tę taktykę, próbując nauczyć się Miyagi-Do, więc jestem gotów wyjść na wodze i zgadywać, że Johnny próbuje zrobić to samo.

Pod warunkiem, że tak się dzieje w tych dwóch scenach, ma to sens. Johnny Lawrence i Daniel LaRusso często się ze sobą kłócili Kobra Kai, więc niemądrze jest zakładać, że mogliby nagle współpracować z dojo i mieć zero bólów wzrostu. Czy szacunek między nimi może zacząć się od szacunku dla ich odrębnych stylów karate?

Daniel Larusso i Johnny Lawrence

Kobra KaiNajnowszy zwiastun potwierdził jedno: wzajemna nienawiść Daniela i Johnny’ego do Johna Kreese nie wystarczy, by go pokonać. Kreese jest tym, który nauczył stylu Johnny’ego the Cobra Kai i jestem pewien, że on i Terry Silver widzieli wystarczająco dużo Miyagi-Do, by całkiem dobrze to zrozumieć. Bohaterowie potrzebują nowego rodzaju karate, aby nowa iteracja Cobra Kai dała się we znaki, co może być powodem, dla którego obaj uczą się nawzajem swoich stylów.

Stawka nie mogła być wyższa w Kobra Kai Sezon 4. Daniel i Johnny rzucili rękawicę Johnowi Kreese, a przegrany turnieju karate All Valley będzie musiał na dobre zamknąć swoje dojo. Johnny i Daniel mają pod swoją opieką niewiele znaczących gwiazd, ale ogólnie są przewyższeni przez talent rywali. Poza tym Terry Silver przyjdzie Kreese z pomocą w sezonie 4, więc uczciwie jest powiedzieć, że Johnny i Daniel nie mają szans, jeśli nie znajdą między sobą prawdziwego szacunku przed turniejem.

Kobra Kai trafi do Netflix w piątek, 31 grudnia. W międzyczasie zostań przy CinemaBlend, aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu i niektórych rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć przed jego nadejściem.

Czy ten post był pomocny?