Skip to content
TV

Jack Ryan sezony 3 i 4 zostały nakręcone razem, aby skrócić odstęp czasowy między emisjami

23 de kwiecień de 2023
l intro 1681857927

Streaming Amazon Prime

Jack idzie z Jamesem

Jack Ryan Toma Clancy’ego to jedna z najtrwalszych postaci fikcyjnych we współczesnej literaturze. Wcielony w postać Harrisona Forda w „Patriot Games”, Aleca Baldwina w „Polowaniu na Czerwony Październik” i Bena Afflecka w „Sumie wszystkich lęków”, Jack Ryan był gwiazdą 16 książek i kilku filmowych adaptacji Clancy’ego historie.

Jednak seria Prime Video, „Jack Ryan”, była blisko szczytu, jeśli chodzi o dobrze przyjęte wyjścia dla tej postaci. Wydaje się, że przeniesienie byłego agenta piechoty morskiej i CIA na mały ekran było właściwym wezwaniem, ponieważ serial miał już trzy pełne akcji sezony, a czwarty jest w drodze.

Na szczęście dla fanów, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej tego nowego podejścia do Jacka Ryana, John Krasinski powiedział The Wrap, że opóźnienie między sezonem 3 a sezonem 4 powinno być znacznie krótsze niż poprzednie przerwy. „Już skończyliśmy [Season 4]”- powiedział Krasiński. „Właściwie strzelaliśmy trzy i cztery razy jeden po drugim”.

Fani Jacka Ryana mogą spodziewać się, że sezon 4 pojawi się szybciej

Podobnie jak w przypadku innych popularnych seriali Prime Video, takich jak „Invincible”, „Jack Ryan” miał duże opóźnienie między poprzednimi sezonami. W rzeczywistości oczekiwanie między sezonem 2 a sezonem 3 było znacznie długie trzy lata. Chociaż te opóźnienia były prawdopodobnie spowodowane pandemią COVID-19, fani popularnego serialu szpiegowskiego wciąż czekają dość długo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że przerwa między pierwszymi dwoma sezonami wynosiła tylko rok.

Zespół odpowiedzialny za „Jack Ryan” zdawał się rozumieć, że fani mogą być nieco niecierpliwi po tak dużym opóźnieniu, jak wyjaśnił komentarz Johna Krasińskiego, dotyczący nowszych sezonów. „Więc taki był cały pomysł, wiedząc, że fani będą tak długo czekać między drugą a trzecią, zdecydowaliśmy się zrobić trzy i cztery jeden po drugim, aby nie musieli ponownie czekać tak długo” – wyjaśnił Krasiński.

Niestety Krasiński potwierdził również, że 4. sezon „Jack Ryan” będzie ostatnim, przynajmniej jeśli chodzi o kreację tej postaci. Mimo to aktor obiecał triumfalny finałowy sezon. „To ostatni sezon serialu, myślę, że to naprawdę święto tego zespołu” – powiedział Krasiński. „To święto zaufania i tego, że nic nie zostanie zrobione, jeśli nie będziemy mogli na sobie polegać”. Chociaż data premiery ostatniego sezonu nie została ogłoszona, wychodząc z komentarzy Krasińskiego, powinniśmy zobaczyć go raczej wcześniej niż później.

Czy ten post był pomocny?