Skip to content

Istnieje wersja niepraktycznych żartownisiów z oceną R, której nikt nigdy nie zobaczy

26 de marzec de 2023
l intro 1679397001

Q patrząc do kamery

Humor „Niepraktycznych żartownisiów” TruTV w dużej mierze opiera się na przyjaźniach obsady i ich silnym pragnieniu zawstydzenia się nawzajem publicznie. Uzbrojony w słuchawkę i skandaliczne sugestie innych Jokerów, jeden samotny członek obsady wtapia się w tłum i wchodzi w interakcję z niczego niepodejrzewającym przechodniem.

Jako reality show z ukrytą kamerą, istnieje wiele godzin nagrań Jokerów rozmawiających z przypadkowymi ludźmi, którzy nigdy nie wyemitowali go z tego czy innego powodu. Najwyraźniej, jeśli mamy wierzyć Joe Gatto – byłemu Jokerowi, który odszedł w 2022 roku – jest tak wiele wyciętych materiałów, że po skompilowaniu mógłby to być cały sezon „Niepraktycznych Jokerów”.

I wydaje się, że jest nawet materiał, który jest zbyt nieodpowiedni, aby go wyemitować, przynajmniej według Jokera Briana „Q” Quinna. Na czacie z YouTuber Celebrity GamerZ, Q potwierdził istnienie innego wyciętego materiału, który nigdy nie zostanie wydany, wyjaśniając, że podczas kręcenia mogą spotkać osobę, która nie dostarcza żadnego użytecznego materiału, więc przyjaciele zaczną się bawić dalej wykraczając poza granice.

„Nie tylko to, ale są żarty, które robimy dla siebie nawzajem, które nigdy nie mogą zostać wyemitowane. Istnieje więc wersja „Niepraktycznych żartownisiów” z oceną R, którą można by złożyć razem, która byłaby płaczem histeryczna, ale po prostu nigdy nie moglibyśmy tego zrobić – dodał Q.

Q dania w wersji „Niepraktycznych żartownisiów” z oceną R, która nigdy nie zostanie wyemitowana

W wywiadzie Brian „Q” Quinn zauważył, że humor Jokerów nigdy nie odbywa się kosztem nikogo obcego, a wycięty materiał z oceną R nie jest z natury obraźliwy. Zamiast tego ta wersja „Niepraktycznych żartownisiów” zawiera mroczny humor, który po prostu nie nadaje się do telewizji. „Wiesz, nigdy nie obrażamy ani nie ranimy niczyich uczuć, to nie my” – wyjaśnił Q. „Ale staniemy się dziwaczni lub naprawdę mroczni, rozmawiając o tym, kto umarł. Istnieje prawdziwa wersja” Jokerów ”z oceną R, którą ludzie by pokochali, ale nigdy nie zrobią”.

Biorąc pod uwagę, że Jokerowie przyjaźnią się od liceum, wydaje się, że to tylko humor, który mają ze sobą tylko długoletni przyjaciele. A fani wiedzą, że oprócz zawstydzania się nawzajem, ich głównym celem jest rozśmieszanie się nawzajem, więc kiedy dowiedzą się, że zasady transmisji prawdopodobnie nie będą już obowiązywać, ponieważ nie używają materiału filmowego, dobrze się bawią. Jednak zastanawiające jest, jak przypadkowy nieznajomy musi się czuć, słuchając mrocznej wędrówki faceta z ulicy, chichoczącego do siebie.

Po premierze pod koniec 2011 roku, „Impractical Jokers” emitowany jest już od ponad 10 sezonów, z udziałem improwizujących komików Briana „Q” Quinna, Jamesa „Murr” Murraya, Sal Vulcano i Joe Gatto (który odszedł w sezonie 9). Seria koncentruje się na improwizowanych kierunkach, które mają zawstydzić jednego z członków obsady, gdy wchodzą w interakcje z nieznajomymi w miejscach publicznych i reakcjach nieznajomego na ich występ.

Czy ten post był pomocny?