Skip to content

Intensywne sceny wodne Kaleidoscope zmieniły kolor Rosaline Elbay na niebieski

4 de styczeń de 2023
l intro 1672853807

Judy Goodwin wygląda na przestraszoną

W przypadku niektórych usług przesyłania strumieniowego może upłynąć trochę czasu w nowym roku, zanim pojawią się nowe programy. Ale Netflix wkroczył na tę arenę, upuszczając pokręcony „Kalejdoskop” 1 stycznia. To seria napadów, w której załoga próbuje ukraść 7 miliardów dolarów, ale niezliczone czynniki grożą wywróceniem operacji do góry nogami.

To, co naprawdę sprawiło, że serial był godny uwagi, to fakt, że serial ma na celu oglądanie w dowolnej kolejności. Jest osiem odcinków i w większości można je oglądać w dowolnej kolejności, a historia nadal będzie miała sens. Doprowadziło to do wielu internetowych dyskusji na temat najlepszej kolejności oglądania, a niektórzy nawet sugerują, że najlepszą kolejnością jest po prostu chronologia.

Jest na co czekać w serialu, niezależnie od wybranej kolejności, w tym fakt, że istnieje kilka epickich sekwencji, w których postacie są w niebezpieczeństwie. Jak się okazało, jedna scena była równie stresująca podczas kręcenia, jak i oglądania.

Poniższy tekst zawiera łagodne spoilery dotyczące „Kalejdoskopu”.

Sekwencja wody była dość niewygodna

Gwiazdy „Kaleidoscope”, Jai Courtney i Rosaline Elbay, udzieliły wywiadu Colliderowi, w którym opowiedzieli o pracy nad najnowszym hitem Netflixa. Zapytano ich, czy są jakieś szczególnie trudne sceny do nakręcenia, na co Courtney odpowiedziała: „Nie wiem, czy ujęcie jako takie. Jest część historii, w której spędzamy dużą ilość czasu zanurzeni w wodzie, a część grupy. A to dość szybko się zestarzało”. Elbay wyjaśnił: „Było dużo wilgoci. Były dwa odcinki po prostu [constantly] bycie spryskanym i jakby zamoczonym w wodzie, a było dużo zdjęć, myślę, że większość z nich to kręcenie scen plenerowych latem, kiedy była zima w Nowym Jorku. do końca.

Jest to najbardziej intensywna sekwencja i odpowiednio została zapisana na finał serialu „White”, który przedstawia sam napad i ogólnie mówi się, że najlepiej oglądać go jako ostatni. W tym odcinku zespół wykorzystuje burzę na swoją korzyść, czerpiąc inspirację z huraganu Sandy, aby zabezpieczyć dostęp do skarbca. Mając na uwadze tę sekwencję, sensowne jest, dlaczego Netflix rezerwuje „biały” jako ostatni w kolejności oglądania przez ludzi. To dobry sposób na zwiększenie napięcia i spłacenie wszystkiego, co było wcześniej, niezależnie od zamówienia, które otrzymałeś.

Czy ten post był pomocny?