Skip to content

Kaleidoscope: Obejrzyj zwiastun serialu Netflix Heist, który obejmuje 25 lat i transmitowany jest inaczej dla każdego widza

13 de grudzień de 2022
KALEIDOSCOPE White Unit 03465RC

Netflix udostępnił zwiastun pt Kalejdoskopnowy serial dramatyczny / antologia o napadach, który składa się z ośmiu odcinków obejmujących 25 lat i które można oglądać w (prawie) dowolnej kolejności.

Premiera w niedzielę, 1 stycznia i luuuuuzo zainspirowany prawdziwą historią, w której 70 miliardów dolarów w obligacjach zaginęło w centrum Manhattanu podczas huraganu Sandy, Kalejdoskop (fka Puzzle) podąża za ekipą mistrzowskich złodziei i ich próbą włamania się do pozornie nie do złamania skarbca w celu uzyskania największej wypłaty w historii.

„Każdy odcinek, strzeżony przez najpotężniejszy na świecie korporacyjny zespół ds.

Osiem odcinków, jak zatytułowano poniżej, ma miejsce od 24 lat przed epickim napadem do sześciu miesięcy później. Po tym, jak każdy widz obejrzy intro zatytułowane „Czarny”, Netflix losowo wyświetli kolejne odcinki, zawsze kończąc na „białym” finale – zapewniając każdemu użytkownikowi „inne wciągające wrażenia wizualne”.

„Żółty: 6 tygodni przed napadem”
„Zielony: 7 lat przed napadem”
„Niebieski: 5 dni przed napadem”
„Violet: 24 lata przed napadem”
„Pomarańczowy: 3 tygodnie przed napadem”
„Czerwony: poranek po napadzie”
„Różowy: 6 miesięcy później”
„Biały: Napad” (finał)

Kalejdoskop

Peter Mark Kendall, Paz Vega, Jai Courtney i Rosaline Elbay

W antologii występuje Giancarlo Esposito (Breaking Bad, Rewolucja), Paz Vega (OA), Rufus Sewell (Człowiek z Wysokiego Zamku), Tati Gabrielle (Mrożące krew w żyłach przygody Sabriny), Petera Marka Kendalla (Amerykanie), Rosaline Elbay (Qabeel), Jai Courtney (Bezpaństwowiec), Niousha Noor (Tu i teraz), komik Jordan Mendoza, Soojeong Son (Sługa) i Hemky Madera (Królowa Południa). (Pobierz pełne dane postaci tutaj.)

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?