Skip to content

Ilu braci ma Yuji Itadori w Jujutsu Kaisen?

18 de listopad de 2022
rsz a4524 16421834736831 1920 1024x576 1

Historia rodziny Yuji Itadori była tajemnicą od samego początku Jujutsu Kaisen. W pierwszym odcinku widzimy, jak dziadek Yuji próbuje powiedzieć coś o rodzicach Yuji, ale został odcięty przez Yuji. Temat pozostał dyskusyjny i prawie zapomniany, ponieważ historia zaczęła się bardzo dynamicznie rozwijać. Ale po wątku Death Painting i ujawnieniu prawdziwej tożsamości pseudo-Geto, wśród fanów pojawiło się pytanie. Czy Yuji Itadori ma rodzeństwo? Jeśli tak, to ile?

Yuji Itadori ma braci, ale nie w sensie dosłownym, gdzie rodzeństwo ma tych samych biologicznych rodziców. Yuji Itadori i bracia malujący śmierć mogą dzielić krew z Kenjaku. Kenjaku urodziła Yuji, żądając ciała kobiety. Obrazy śmierci z drugiej strony mają krew Noritoshi Kamo, w którego ciele rezydował wówczas Kenjaku.

The Death Painting Bothers odegra dużą rolę w tym artykule. Ponieważ w anime widzieliśmy tylko dwóch braci w akcji, poznajmy pozostałych braci, którzy jeszcze nie zostaną animowani.

Przeklęte łono: obraz śmierci

Noritoshi Kamo był znanym czarodziejem Jujutsu, który padł ofiarą Kenjaku. Nie wiadomo, czy mógłby być przyzwoitym człowiekiem bez wpływu Kenjaku. Udowodniono jednak, że niewybaczalne czyny, które popełnił, a które przyniosły wielką hańbę wielkiej rodzinie Kamo, rzeczywiście były dziełem Kenjaku.

Kilkaset lat temu pewna kobieta zaszła w ciążę z dzieckiem przeklętego ducha. Wyrzucona przez rodzinę i społeczeństwo kobieta uciekła i schroniła się w świątyni, którą opiekował się Noritoshi Kamo. Noritoshi uwięził kobietę, trzymał ją w niewoli, wielokrotnie zapładniał ją przeklętymi duchowymi dziećmi i dokonał aborcji. Zrobił to 9 razy i za każdym razem mieszał swoją krew z płodami. Ponieważ specjalną techniką rodziny Kamo jest manipulacja krwią, stworzyła ona technikę Przeklęte Łono: Malowanie Śmierci.

ZWIĄZANE Z:

Kim jest Yuta w Jujutsu Kaisen 0 i dlaczego nie było go w sezonie 1?

Kechizu

Kechizu jest jednym z trzech braci, których widzimy w anime Jujutsu Kaisen. Jest bardzo brzydko wyglądającą hybrydą, która została pokonana przez podwójny wysiłek Yuji Itadori i Nobara Kugisaki. Jest najsłabszy spośród trzech braci. Kechizu używa technik gnicia i rozkładu, plując krwią na swoich przeciwników.

Ezo

Plecy Eso wyglądają bardziej przerażająco niż przód. Używa techniki manipulacji krwią, która zaraża jego przeciwników gnijącą klątwą. Stało się to niezwykle przydatne dla Nobary w pokonaniu go. Chociaż prawie udało mu się uciec, nie mógł przeżyć ostatecznego ciosu Nobary.

1668764999 219 Ilu braci ma Yuji Itadori w Jujutsu Kaisen.webp

ZWIĄZANE Z:

Czy Nobara Kugisaki nie żyje w Jujutsu Kaisen?

Choso

Choso jest jedynym bratem spośród całej trójki, którego jeszcze nie widzieliśmy w akcji. To on wspomniał Yuji o tym, że są braćmi.

Spośród trzech braci Choso ma najbardziej ludzki wygląd, z poziomym znakiem na nosie rozciągającym się na oba policzki. Głosu użyczył mu Namikawa Daisuke, który również udzielił głosu Hisoce Morow z Hunter X Hunter, Ulquiorra Cifer z Bleach, Jellal Fernandes z Fairy Tail i Hotaru Haganezuka z Demon Slayer.

Ilu braci ma Yuji Itadori w Jujutsu Kaisen

Prawdę mówiąc, uznasz Choso za całkiem sympatycznego i honorowego, ponieważ brakuje mu żądzy krwi i unika niepotrzebnej przemocy. Jego jedynym zmartwieniem są jego młodzi bracia. Kochał nawet swoją matkę. Jedyną osobą, do której czuje odrazę, jest Noritoshi Kamo. Kiedy dowiedział się, kto był prawdziwym winowajcą ich cierpień, Choso odmówił nawet walki o pseudo-Geto.

Choso był nieugięty, by zabić Yujiego, ale kiedy zdał sobie sprawę, że on i Yuji dzielą więź, zaakceptował Yujiego jako swojego młodszego brata i postanowił go chronić. Jest mistrzowskim użytkownikiem techniki przeklętej i doskonale wie, jak używać większości technik manipulacji krwią, w tym Połączenia Krwi, Zatrucia Krwi, Konwersji Krwi, Cięcia Egzorcyzmu, Płynnej Czerwonej Łuski itp.

Geneza koncepcji Przeklętego Łona

Bracia Death Painting to specjalne obiekty klątwy, których oryginalna forma wygląda jak płód. Są to jednostki hybrydowe (ludzie i duchy) widoczne dla osób niebędących czarownikami. W sumie jest 9 obrazów śmierci. Ale widzieliśmy tylko trzy z nich, dzięki Mahito wykradającemu płody z ładowni Tokyo Jujutsu High podczas wydarzenia Goodwill Sister-School w Kioto.

ZWIĄZANE Z:

Czym jest technika Dziesięciu Cieni i dlaczego jest tak potężna?

Główna koncepcja Przeklętego Łona: Obrazy Śmierci pochodzi z buddyjskiego obrazu zwanego Kusozu. Kusozu przedstawia 9 etapów rozkładu ludzkich zwłok od śmierci do ostatecznego rozkładu (kiedy nie pozostają nawet kości). Te 9 etapów to—

Choso: Obrzęk martwego ciała z powodu tworzenia się gazu po wewnętrznej stronie ciała.

Eso: Rozkład skóry

Kechizu: na tym etapie wnętrze ciała zaczyna gnić, w tym tłuszcz i krew. Płyny ustrojowe zaczynają wypływać.

Noranso: na tym etapie całe ciało zaczyna gnić

Shouoso: martwe ciało wygląda na niebieskawo-czarne z powodu zgniłego mięsa

Tanso – Robaki atakują ciało.

Sanso – rozpada się struktura ciała.

Kotsuso – na tym etapie pozostaje tylko kość

Shoso – nawet kości ulegają rozkładowi w ostatniej fazie.

Więc jeśli zastanawiałeś się, dlaczego nazywa się je obrazami śmierci, teraz już wiesz.

W jaki sposób Yuji jest spokrewniony z braćmi Death Painting?

Może to zabrzmieć obrzydliwie, ale Kenjaku jest matką Yuji. Jin Itadori, ojciec Yuji, urodził dziecko z kobietą, której ciało było wówczas naczyniem Kenjaku. Kenjaku był również zaangażowany w technikę przeklętego łona, więc można go uznać za ich ojca. Tak więc w bardzo złożony sposób Yuji jest spokrewniony z obrazami śmierci i jeśli je policzymy, ma 9 braci. Bóg jeden wie, ile dzieci Kenjaku urodziło w ten sposób, o których jeszcze nie wiemy.

  • Sabera Surowy

    Sabera Surowy

    Sabera Surowy

    Sabera jest wielbicielką anime, mangi i kultury japońskiej.

Czy ten post był pomocny?