Skip to content

Ile lat mają Gentle Criminal i La Brava w My Hero Academia?

26 de styczeń de 2023
GentleBrava

Świat My Hero Academia jest pełen różnych bohaterów i złoczyńców, którzy są ze sobą w sprzeczności, ale są niedoceniani złoczyńcy, którzy są złoczyńcami tylko dlatego, że nie udało im się przetrwać na świecie i nie udało im się spełnić swoich marzeń o zostaniu bohaterami . Jednym z takich złoczyńców jest Gentle Criminal, któremu towarzyszy jej pomocnik o imieniu La Brava. Ale chociaż ten duet jest dość komiczny, fani zauważyli różnicę wieku między nimi. Ile lat mają Gentle Criminal i La Brava?

Gentle Criminal ma 32 lata, podczas gdy La Brava ma obecnie 22 lata. Oznacza to, że pomimo faktu, że Gentle wygląda na dość starego, a La Brava wygląda jak nastolatek, dzieli ich zaledwie dziesięć lat. Pod tym względem nie jest niczym dziwnym, że La Brava jest zakochany w Gentle Criminal, który jest starszym mężczyzną, ale niewiele starszym.

Chociaż cała historia UA Festival Arc nie jest najpopularniejsza w fabule, miała głęboki wpływ na Deku i jego kolegów z klasy. Oczywiście była to fabuła, która również wprowadziła i pomogła zmienić Gentle Criminal i La Brava, którzy obaj są przestępcami, ale nie są tak źli, jak mogą się wydawać. Powiedziawszy to, porozmawiajmy o wieku Gentle Criminal i La Brava.

Kim są Gentle Criminal i La Brava?

Chociaż w fabule My Hero Academia jest wielu różnych złoczyńców, którzy wydają się stanowić zagrożenie dla całego świata, są też mniejsi złoczyńcy, którzy nadal są złoczyńcami, ale nie stanowią poważnego zagrożenia dla świata ze względu na to, jak mało czasu poświęcają . Dwóch z tych złoczyńców pojawiło się podczas wątku fabularnego UA School Festival, który jest jednym z mniejszych łuków w fabule My Hero Academia.

Podczas tego wątku było dwóch złoczyńców, którzy zostali wprowadzeni jako nowi wrogowie do świata bohaterów, chociaż nie byli oni całkowicie poważnymi zagrożeniami. Były to Gentle Criminal i La Brava. Kim więc są Gentle Criminal i La Brava?

Gentle Criminal to drobny złoczyńca, który uważa się za internetową gwiazdę. Chociaż nie jest do końca zagrożeniem, wykazał się umiejętnością pokonywania drobnych bohaterów i powodowania psot na świecie podczas filmowania swoich działań. W międzyczasie ma pomocnika o imieniu La Brava, który działa jako technik operacji.

Zanim został złoczyńcą, Gentle był młodym mężczyzną, który chciał zostać bohaterem. Ponieważ jednak chodził do nieznanego liceum i kilkakrotnie nie zdał egzaminu na licencję tymczasową, nie spełnił swojego marzenia o zostaniu bohaterem. W wieku 22 lat pracował na pół etatu, ale wpakował się w kłopoty, gdy próbował pomóc cywilowi ​​swoim darem, ale ostatecznie przeszkodził pro bohaterowi w wykonywaniu jego pracy. A sytuacja się pogorszyła, gdy jego kolega z klasy stał się odnoszącym sukcesy bohaterem, ale nie mógł nawet pamiętać Gentle.

POWIĄZANY:

W którym roku odbywa się My Hero Academia?

Decydując, że nie chce być frajerem przez całe życie, Gentle Criminal postanowił zostać złoczyńcą i skończył popełniając drobne przestępstwa, nagrywając swoje działania. Nie spotkał się z takim samym zainteresowaniem, jak większość innych złoczyńców, ale jego ekstrawagancka natura zainspirowała młodą dziewczynę, która wytropiła ją, by została jej pomocniczką. To był La Brava, który również pracował u boku Gentle jako przestępca.

Gentle i La Brava stali się głównymi złoczyńcami UA School Festival, ponieważ chcieli zwrócić na siebie uwagę świata, infiltrując system bezpieczeństwa UA High School podczas Festiwalu Kultury. Jednak Deku wpadł na nich, gdy walczyli ze sobą na terenie szkoły, przez cały czas trwania Festiwalu Kultury.

W końcu Gentle został pokonany, ale ostatecznie odkrył, że nie musi być złoczyńcą, który ma fanów na całym świecie, ponieważ miał miłość i uwielbienie jednego fana. Mówimy o La Bravie, której nieśmiertelne wsparcie było obecne przez cały łuk, gdy Gentle zdał sobie sprawę, że jest wszystkim, czego potrzebuje. Po poddaniu się władzom powiedział nawet, że po prostu oszukał La Bravę, robiąc jej pranie mózgu, ponieważ nie chciał, aby władze uznały ją za złoczyńcę.

Ile lat mają Gentle Criminal i La Brava?

Oczywiście, chociaż Gentle Criminal i La Brava po raz pierwszy zostali przedstawieni jako duet złoczyńców i pomocników, było jasne, że było to coś więcej niż tylko profesjonalne partnerstwo. To dlatego, że La Brava wyraźnie podziwiał i kochał Gentle Criminal. Ale rzecz w tym, że Gentle faktycznie wygląda na za starego dla La Bravy, który wygląda jak dziecko. Ile lat mają Gentle Criminal i La Brava?

Delikatny, przez cały łuk UA School Festival, miał właściwie 32 lata. Mimo tego, że ma siwe włosy i wąsy, nie jest starcem. Nadal jest mężczyzną w sile wieku. Po prostu wygląda na dużo starszego, niż sugerowałby to jego wiek.

1674708897 894 Ile lat maja Gentle Criminal i La Brava w My.webp

Z drugiej strony La Brava miała już 21 lat, kiedy pojawiła się po raz pierwszy. W obecnej historii My Hero Academia ma 22 lata. Oznacza to, że w rzeczywistości jest starsza, niż sugerowałby jej wygląd.

POWIĄZANY:

5 najbardziej przeklętych statków My Hero Academia, ranking

Zgodnie z kreskówkowym stylem My Hero Academia istnieją inne postacie, których wygląd nie jest zgodny ze standardowym wyglądem innych postaci. Na przykład Mineta z klasy 1A wygląda na tak małą w porównaniu z innymi postaciami. To samo można powiedzieć o La Bravie, która jest tak mała, że ​​wygląda jak zwykłe dziecko w porównaniu do starszej, wyglądającej na Łagodną Kryminalistkę.

Pod tym względem między Gentle Criminal a La Brava jest tylko około dekady. Ten związek może wyglądać jak związek typu loli, który jest zwykle duży, ale wątpliwy wśród różnych fanów anime. Ale rzecz w tym, że La Brava jest w odpowiednim wieku, by zakochać się w mężczyźnie w wieku Gentle Criminal.

  • Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który kocha wszystko, co jest związane z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i graniu w gry.

Czy ten post był pomocny?