Skip to content

„Idol”: serial HBO poświęcony przemysłowi muzycznemu dodaje szóstkę do obsady

2 de grudzień de 2021
Juliebeth Gonzalez Maya Eshet Tyson Ritter Kate Lyn Shell Liz Sierra and Finley Rose Slater

HBO uzupełniło swoją obsadę do serialu dramatycznego z branży muzycznej Idol. Juliebeth Gonzalez została dodana jako regularna seria, a Maya Eshet (Nastoletni wilk), Tyson Ritter (Kaznodzieja), Kate Lyn Sheil (Domek z kart), Liz Sierra i Finley Rose Slater (Igrać z ogniem) będzie się powtarzać w serii, współtworzonej przez Euforia twórca Sam Levinson, Abel „The Weeknd” Tesfaye i Reza Fahim. Obecnie trwa produkcja głośnego jednogodzinnego dramatu.

W serialu, który będzie kręcony w Los Angeles i okolicach, gwiazda pop Tesfaye, znana z takich przebojów, jak „Oślepiające światła”, występuje u boku Lily-Rose Depp, jak ujawnił Wszykina we wrześniu, a także współtworzy scenariusz i jest producentem wykonawczym .

Idol, osadzony na tle przemysłu muzycznego, koncentruje się na guru samopomocy i przywódcy współczesnego kultu, który nawiązuje skomplikowaną relację z wschodzącym idolem popu.

Oprócz Tesfaye i Deppa sześciu nowych aktorów dołącza do wcześniej ogłoszonych członków obsady Suzanny Son, Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Steve’a Zissisa, Troye Sivan, Elizabeth Berkley Lauren, Nico Hiragi i Anne Heche. Szczegóły postaci trzymane są w tajemnicy.

Levinson współtworzył serial z Tesfaye i jego partnerem producenckim Rezą Fahim, przedsiębiorcą z życia nocnego, który został pisarzem.

Joe Epstein (Zdrowie i dobra kondycja) będzie showrunnerem i scenarzystą serialu. Levinson, Tesfaye, Fahim, Epstein, Seimetz, Ashley Levinson, Kevin Turen, Nick Hall, Sara E. White i Aaron Gilbert z Bron Studios będą producentami z A24.

Gonzalez jest reprezentowany przez Henderson Represents Inc i Jackoway Austen Tyerman Wertheimer Mandelbaum Morris Bernstein Trattner & Klein; Eshet autorstwa Principal Entertainment LA, TCA and Gang, Tyre, Ramer, Brown & Passman; Ritter autorstwa CAA, Brillstein Entertainment Partners i Behr Abramson Levy Johnson; Sheil przez UTA i One Entertainment; Sierra od Grandview i Granderson des Rochers oraz Slater od Paloma Model i Talent and Artistic Endeavours.

Tesfaye jest reprezentowany przez Christiana Carino w CAA, Wassima „SAL” Slaiby w SALXCO oraz Kenny’ego Meiselasa i Petera Granta w Grubman, Shire, Meiselas & Sacks.

Czy ten post był pomocny?