Skip to content

„Purple Hearts”: Netflix YA Pic dodaje wybranego Jacobsa, Johna Harlana Kima i innych do obsady, Justina Trantera i Sofię Carson jako autorów piosenek

27 de wrzesień de 2021
Justin Tranter Chosen Jacobs John Harlan Kim Anthony Ippolito Kat Cunning Sarah Rich Scott Deckert Linden Ashby

EKSKLUZYWNY: Wybrany Jacobs (Ono), John Harlan Kim (9-1-1), Antoniego Ippolito (Wielka Armia), Kat Przebiegły (drobiazgi), Sarah Rich (#Lubić), Scott Deckert (Jad) i Linden Ashby (Nastoletni wilk) dopełni obsadę Fioletowe Serca, zdjęcie romansowe Netflix YA z udziałem Sofii Carson i Nicholasa Galitzine’a.

Streamer informuje również Wszykina, że nominowany do nagrody Grammy Justin Tranter napisze i wyprodukuje oryginalne piosenki do filmu, a Carson będzie współtworzył i wykonywał dodatkową muzykę.

Fioletowe Serca opiera się na powieści o tym samym tytule autorstwa Tess Wakefield. Opowiada historię aspirującej piosenkarki i autorki tekstów Cassie (Carson) i marine Luke’a (Galitzine), którzy pomimo wielu różnic i wbrew wszelkim przeciwnościom, zakochują się w sobie beznadziejnie.

Elżbieta Allen Rosenbaum (Ramona i Beezus, Martwy dla mnie) reżyseruje film według scenariusza nominowanego do nagrody Tony Kyle’a Jarrowa (Dzielność) i Liz Garcia (Ratownik), a produkcja trwa obecnie w Kalifornii.

Leslie Morgenstein i Elysa Koplovitz Dutton produkują dla Alloy Entertainment. Carson, Rosenbaum i Amy Baer będą producentami wykonawczymi wraz z Hugo Grumbarem i Timem Haslamem z Embankment.

Netflix nabył globalne prawa do Fioletowe Serca od Alloy w sierpniu. Film jest jednym z kilku projektów w pracach obu firm, w tym komedia taneczna Pracuj to i nadchodzący musical Alicja, współczesna interpretacja Alicja w Krainie Czarów, z udziałem Sabriny Carpenter.

Jacobs jest reprezentowany przez Osbrink, A3 Artists Agency, Praywolf Entertainment, Untitled Entertainment i Jackoway Austen Tyerman; Kim autorstwa Buchwalda, Echo Lake Entertainment i Ginsburg Daniels Kallis; Ippolito przez Paradigm i Untitled Entertainment; Przebiegłość autorstwa ICM Partners, Vel Records i Fass Law; Bogaty przez TMT Entertainment Group; Deckert autorstwa Griffin Talent, People Store i Silver Mass Entertainment; Ashby by People Store, SMS Talent, Authentic Talent and Literary Management i Kleinberg Lopez Lange; Tranter przez Range Media Partners; Carson przez WME.

Czy ten post był pomocny?