Skip to content
TV

I tak jak ten showrunner zawsze wiedział, że Aidan wróci do Carrie

21 de czerwiec de 2023
l intro 1687284884

Aktualności

Carrie i Aidan jedzą kolację

Fani od jakiegoś czasu wiedzieli, że John Corbett po raz kolejny powróci do filmowego uniwersum „Seksu w wielkim mieście” jako ukochany Aidan Shaw… i najwyraźniej showrunner Michael Patrick King był cały czas na tej samej stronie.

W rozmowie z Entertainment Weekly na temat drugiego sezonu „…And Just Like That”, wznowienia „Seksu w wielkim mieście”, w którym występują Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Charlotte York-Goldenblatt (Kristin Davis) i Miranda Hobbes ( Cynthia Nixon) z powrotem na mały ekran, King powiedział, że wiedział, że Aidan w końcu wróci i że jest podekscytowany, mogąc sprowadzić Corbetta z powrotem do owczarni.

Dzieje się tak częściowo dlatego, że według Kinga wiedział, że zabije męża Carrie, Johna „Mr. Big” Prestona (Chris Noth) mniej więcej natychmiast w sezonie 1 — co zrobił, doprowadzając kultową postać do zawału serca w Rower Peleton. „Osobiście wiedziałem, że zabijam Biga w pierwszym sezonie [of And Just Like That]– powiedział King w rozmowie z EW.

„Wiedziałem to, kiedy zaczynałem i bardzo mocno o tym myślałem” – kontynuował. ” Zacząłem sezon 2 wiedząc, że przywrócę Aidana i bardzo mocno się z tym czułem. To, co się dzieje, kiedy się pojawia, jest częścią wspaniałej zabawy i zagadki pisania serialu, aby w jakiś sposób dać ludziom to, czym są oczekując, a jednocześnie znajdując sposoby, aby ludzie się rozwijali i nadal byli tą osobą”.

Sarah Jessica Parker miała same miłe słowa na temat Johna Corbetta

Parker, który udzielił wywiadu wraz z Kingiem dla EW, miał tylko wspaniałe rzeczy do powiedzenia na temat powrotu Corbetta jako Aidana. „Kocham go i jest taki wyjątkowy, a on uczynił Aidana jeszcze bardziej wyjątkowym niż był na papierze, co było całkiem cudowne” – wyjaśniła, dodając kilka ciekawostek o tym, że Aidan Shaw nigdy nie miał być długoletnim aktorem. postać. „Myślę, że miał tam być przez trzy odcinki [of 'Sex and the City’] czy coś i został, ile lat?” Wyjawił Parker. „Jest po prostu naprawdę cudowną postacią. Jest łatwy i słucha, i nie chodzi o to, że praca jest łatwa, po prostu ma tę naprawdę łatwą jakość na planie i cudowną naturę przed kamerą. Wspaniale jest znów znaleźć się w jego towarzystwie”.

Sądząc po wczesnych zdjęciach z drugiego sezonu „…And Just Like That”, Carrie i Aidan podejmą się tam, gdzie skończyli, szczególnie teraz, gdy Big zniknął z pola widzenia. Zdjęcia z planu pokazały tę dwójkę zamkniętą w namiętnym pocałunku, który podzielił niektórych fanów, ale najwyraźniej Carrie daje swojej dawno utraconej miłości kolejną szansę. Jeśli chodzi o Parkera, powrót Corbetta jest oczywiście korzystny dla obu stron.

Carrie i Aidan mieli nieprzyjemną sytuację podczas oryginalnej serii…

Aidan i Carrie na weselu

Powiedzieć, że Carrie i Aidan mieli trudny związek podczas oryginalnej serii „Seksu w wielkim mieście”, byłoby to zaniżeniem. Spotkali się po raz pierwszy w sezonie 3, kiedy Carrie kupiła krzesło od Aidana, projektanta mebli, a kiedy zaczęli się spotykać, Carrie była zaskoczona tym, jak zdrowy i miły był Aidan — daleko mu do Biga, który wypełniał życie Carrie niekończącym się stresem i dramat. Carrie nie była jednak niewinna w tym dramacie, a pod koniec sezonu 3 zdradza Aidana z żonatym Bigiem, łamiąc mu serce.

Chociaż próbują ponownie w czwartym sezonie serialu, nie jest jasne, że w następstwie jej romansu Aidan po prostu nie ufa Carrie. Nawet po tym, jak się jej oświadcza, a ona się zgadza, kwestia Biga wciąż się pojawia, cóż, duża; Aidan zaczyna naciskać na Carrie, by wyszła za mąż wcześniej, niż ona tego chce, iw końcu jasne jest, że Carrie nie jest gotowa na małżeństwo, ale czuje, że musi powiedzieć Aidanowi „tak”. Znów rozstają się, pozornie na dobre, a Carrie musi nawet odkupić swoje mieszkanie od Aidana. Wpada na niego znacznie później w serialu, podczas szóstego i ostatniego sezonu, gdzie widzi Aidana z dzieckiem, w którym to momencie ujawnia, że ​​​​jest żonaty… i na pewno wygląda na to, że to koniec drogi dla pary .

… i miał napięte spotkanie w Seks w wielkim mieście 2

Aidan i Carrie w Abu Zabi

Jednak fani, którzy odrzucili Aidana na końcu serii, mylili się — pomimo faktu, że Big i Carrie dosłownie pobierają się pod koniec pierwszego filmu „Seks w wielkim mieście”. W drugim, „Seksie w wielkim mieście 2” z 2010 roku, Carrie martwi się, że jej małżeństwo z Bigiem się starzeje, ponieważ on jest szczęśliwy, mogąc po prostu siedzieć w domu i oglądać ich ogromną telewizję, więc po jego sugeruje, że może wezmą sobie dwa dni wolnego w tygodniu, żeby się naładować.

Ta sugestia początkowo nie pasuje do Carrie, ale wszystko się komplikuje, gdy Aidan pojawia się w Abu Zabi — i chociaż nadal jest żonaty i ma trójkę dzieci, oboje całują się po tym, jak się poznają na kolację. Carrie i Big w końcu to dopracowują, a Aidan znów znika z pola widzenia, ale teraz, gdy Big wyszedł na „…And Just Like That”, drzwi są ponownie otwarte dla Aidana i wiemy, że na pewno będzie częściej się całuj.

„…And Just Like That” — i Aidan Shaw — obaj powrócą 22 czerwca 2023 r. na antenie Max.

Czy ten post był pomocny?