Skip to content
TV

Hugh Rowland zgodził się na Ice Road Truckers pod jednym warunkiem

20 de marzec de 2023
l intro 1678762376

Hugh Rowland patrzy

Zgoda na udział w reality show z pewnością może być trudna dla układu nerwowego. Ciągły stres związany z byciem pod obserwacją może być trudny. Załóżmy, że musisz wykonać skomplikowaną i wymagającą zręczności pracę, na przykład łowić kraby z Alaski lub próbować powstrzymać swój osiemnastokołowiec przed zjechaniem z pokrytego lodem nasypu. W takim przypadku wszystko jest podwójnie stresujące.

Hugh Rowland wyrobił sobie markę przemierzając oblodzone amerykańskie autostrady i boczne drogi w historii „Ice Road Truckers” jako gość nazywany przez swoich rodaków „Niedźwiedziem Polarnym”. Podczas wywiadu z 2016 roku Rowland przyznał, że aspekt show-biznesu nie był dla niego aż tak ważny. „Po prostu dalej ciągnę swoje ładunki i zarabiam pieniądze” – powiedział.

Dodał też, że ma pewne warunki, by wystąpić w serialu. Powiedział producentowi dosłownie: „[M]Dokładne słowa brzmiały: „tak, możesz umieścić kamery w moich ciężarówkach, ale po prostu nie wchodź mi w drogę, nie kosztuje mnie to żadnych pieniędzy”. I tak nikt nie będzie patrzył, jak jedziemy w górę i w dół po lodzie”. Roześmiał się, przyznając, że całkowicie się mylił w swoich założeniach. Okazuje się, że „Ice Road Truckers” zmieniło jego życie na lepsze — i na gorsze — odkąd z powietrza.

Rowland uważa, że ​​oznaki pomniejszej sławy są dziwne

Chociaż Hugh Rowland miał pewne zasady dotyczące udziału History w jego biznesie przewozowym, przyznaje, że niektóre z dodatkowych korzyści płynących z wpuszczenia ich do swojego świata pracy były mieszanymi błogosławieństwami. W tym samym wywiadzie z 2016 roku powiedział, że nie przeszkadza mu publiczne rozpoznanie przez wielbicieli „Ice Road Truckers”, nawet jeśli wolałby przejść przez życie niezauważony jak przeciętny obywatel.

„Lubię swoją prywatność i wszystko jest w porządku”. Przyznał, że nie przeszkadza mu robienie sobie zdjęć czy rozdawanie autografów fanom, mimo że od jakiegoś czasu jest gwiazdą reality show. „Wciąż wydaje mi się to dziwne, ludzie podchodzą i chcą mojego autografu i tak dalej. Nawet nie wiem, co napisać na papierze”.

Odkąd Rowland opuścił program w 2014 roku, był zajęty sprawami niezwiązanymi z jego działalnością transportową. Jednak musiał stawić czoła pewnym konfliktom związanym z czasem spędzonym w „Ice Road Truckers”. Obejmuje to gorzki pozew, który wytoczył producentowi serialu Willowi Morrisonowi, który został oskarżony o lekkomyślną jazdę podczas wypadku ciężarówki w 2014 roku, w wyniku którego, jak twierdzi Rowland, doznał obrażeń kończyn dolnych, co wpłynęło na jego życie osobiste i zawodowe. Pozew pozostaje nierozstrzygnięty od czasu prasy.

Czy ten post był pomocny?