Skip to content
TV

How I Met Your Father Showrunner odnosi się do głównej krytyki serialu

23 de grudzień de 2022
l intro 1671818032

Hilary Duff w Jak poznałem waszego ojca

Aby przetrwać w brutalnym krajobrazie widzów o niskiej zdolności koncentracji, komedie telewizyjne muszą ewoluować i wprowadzać nowe pomysły. Kiedy „Jak poznałem waszą matkę” pojawił się w CBS w 2005 roku, chwalono go za charakterystyczne założenie i wykonanie, które skupiało się na ojcu (Josh Radnor) opowiadającym swoim dzieciom o swoich romantycznych wyczynach. „Jak poznałem waszą matkę” z retrospekcjami, dalszymi krokami i różnymi przejściami opowiedział fascynującą historię w jeszcze bardziej przekonujący sposób, czyniąc go jednym z najbardziej znanych i najzabawniejszych sitcomów wszechczasów.

Po tym, jak nagrodzona Emmy seria zakończyła się dziewięcioma sezonami, kierownictwo stało się jasne, że warto rozważyć spin-off. Sam tytuł serii sugerował, że program skoncentrowany na matce może być solidnym towarzyszem. Prace nad spin-offem dla matki rozpoczęły się w 2013 roku, a przyszła reżyserka „Małych kobietek” Greta Gerwig została wybrana jako główna bohaterka, a Meg Ryan jako dorosły głos postaci. Seria była w dużej mierze niezwiązana z „Jak poznałem waszą matkę”, poza ogólnym założeniem i strukturą. Podczas gdy pilot został zastrzelony, CBS zdecydowało, że najlepiej będzie wstrzymać wszelkie próby wydzielenia (za pośrednictwem E! News).

Zaledwie dekadę później posiadłość została wskrzeszona, a „How I Met Your Father” zamówiono dla Hulu. Spinoff, w którym występuje Hilary Duff, jest osadzony w tym samym wszechświecie, co „How I Met Your Father” i zawiera wyraźne sceny i odniesienia do serii macierzystej. Pomimo tego, że jest kontynuacją ukochanego sitcomu CBS, poczta pantoflowa nie była zbyt pozytywna na temat spinoffu. Uznając jeden z największych problemów, jakie fani i krytycy mają z serią, współtwórca Isaac Aptaker oczyścił atmosferę w sprawie jednego z najbardziej kontrowersyjnych kreatywnych wyborów serialu.

Showrunner How I Met Your Father mówi, że użycie utworu ze śmiechem nawiązuje do oryginalnej serii

„How I Met Your Father” ma przed sobą jeszcze kilka dróg, zanim stanie się ulubieńcem krytyków. Jednym z głównych problemów, z jakimi borykała się seria, jest użycie ścieżki śmiechu, raczej przestarzałego elementu sitcomu. Variety powiedział to samo w swojej recenzji serialu, mówiąc: „jego zaangażowanie w oryginalną kombinację łagodnych puent w „How I Met Your Mother” prowadzących do głośnego śmiechu sprawia, że ​​”How I Met Your Father” jest jednym z bardziej bezpośrednich dezorientująca seria w niedawnej pamięci”.

Dla Isaaca Aptakera, współshowrunnera „How I Met Your Father”, użycie ścieżki śmiechu jest kluczowym elementem, dzięki któremu serial wydaje się kontynuacją kultowego programu CBS. „Czuje się tak, jakbyś kręcił „How I Met Your Father”, tak jakbyś był w tym samym świecie co „How I Met Your Mother”” – powiedział twórca w rozmowie z RadioTimes. „Więc powinien wyglądać tak samo i mieć ten sam klimat, i obejmuje to ścieżkę śmiechu”.

Niektórym fanom „How I Met Your Father” podoba się retrospekcja tego utworu ze śmiechem. Przechodząc na subreddit dla fanów serialu, u/FreakShow71 zachwycał się wykorzystaniem ścieżki śmiechu i tym, jak „sprawia, że [the spinoff] całkiem lojalny wobec swojego poprzednika.” wtrącił się u/Pheebscrossing, mówiąc, że śmiech sprawia, że ​​żarty są zabawniejsze, a serial „przytulniejszy”.

Podobne odczucia powtórzył Aptaker, który kontynuował swój wywiad w RadioTimes, mówiąc, jak pocieszające są śmiechowe utwory. „A potem myślę, że wielu ludzi uważa to za naprawdę pocieszające i znajome, i lubi telewizję, którą kochali dorastając” – powiedział Aptaker. „Więc miejmy nadzieję, że ci, którzy nie mogą dostać się na pokład, nauczą się z tym żyć”.

Czy ten post był pomocny?