Skip to content

Horror-Thriller Longlegs przedstawia Nicolasa Cage’a jako seryjnego mordercę

6 de luty de 2023
l intro 1675711229

Uśmiech Nicolasa Cage'a

Producenci Jason Cloth i Dave Caplan’s C2 Motion Picture Group, którzy niedawno wyprodukowali „Babilon” Damiena Chazelle’a (przez Variety), pracują obecnie nad nowym horrorem-thrillerem skupiającym się na seryjnym mordercy. Film zatytułowany „Longlegs” został napisany i wyreżyserowany przez Osgooda „Oz” Perkina, którego poprzednie pisanie i reżyserowanie obejmuje odcinek serialu Paramount + „The Twilight Zone” (który był współtworzony przez mistrza horroru Jordana Peele) oraz horror Netflixa z 2016 roku „Jestem ładną rzeczą, która mieszka w domu” (za pośrednictwem IMDb).

„Longlegs” opowiada historię nowo zrekrutowanego agenta FBI, Lee Harkera, który ma wytropić nieuchwytnego seryjnego mordercę w centrum nierozwiązanej sprawy. Sprawa staje się coraz bardziej złożona, pojawiają się powiązania z okultyzmem, co wkrótce prowadzi Harkera do odkrycia osobistego związku z zabójcą.

Jeśli przesłanka brzmi intrygująco, możesz być jeszcze bardziej zainteresowany, gdy dowiesz się, którzy aktorzy zostali obsadzeni w dwóch głównych rolach agenta FBI i seryjnego mordercy – przy czym ten ostatni jest grany przez znane nazwisko: Nicolas Cage.

Nicolas Cage i Maika Monroe zagrają naprzeciw siebie w Longlegs

Jak donosi Variety, Nicolas Cage i Maika Monroe zostali obsadzeni w filmie „Longlegs”, gdzie Cage zagra nieuchwytnego seryjnego mordercę, a Monroe zagra agenta FBI Lee Harkera.

Ostatnie role Cage’a to dwa współczesne westerny: „The Old Way” z 2023 roku i „Butcher’s Crossing” z 2022 roku. Przed tymi dwoma filmami Cage zdobył uznanie krytyków za film „Nieznośna waga ogromnego talentu” z 2022 roku, w którym zagrał fabularyzowaną wersję siebie, oraz za dramat „Pig” z 2021 roku. Oprócz „Longlegs” Cage ma na swoim koncie mnóstwo innych nadchodzących filmów, takich jak „Renfield”, w którym wcieli się w kultową postać Draculi.

Tymczasem Monroe wyrobiła sobie markę dzięki horrorom-thrillerom od czasu swojej przełomowej roli w uznanym przez krytyków horrorze „It Follows” z 2014 roku. Ostatnie przedsięwzięcia Monroe obejmują dwa thrillery z 2022 roku: „Watcher” i „Significant Other”.

Poza rolą główną w „Longlegs” Cage będzie także producentem w swojej firmie producenckiej Saturn Films.

Czy ten post był pomocny?