Skip to content

Zwiastun Dahmera: Zobacz Evana Petersa jako niesławnego seryjnego mordercę w serialu Netflix — Plus, zdobądź datę premiery (już wkrótce!)

16 de wrzesień de 2022
dahmer trailer

Evan Peters i Ryan Murphy łączą siły, aby opowiedzieć nowy amerykański horror — tylko ten jest aż nazbyt prawdziwy.

Netflix wypuścił zwiastun nadchodzącej limitowanej serii Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera (lub Dahmerw skrócie), z Petersem w roli niesławnego seryjnego mordercy, który odebrał 17 istnień życia, zanim został zatrzymany w 1991 roku. Mamy też datę premiery: Dahmer zadebiutuje w najbliższą środę, 21 września na streamerze.

Dahmer „to seria, która demaskuje te niegodziwe zbrodnie, skupione wokół zaniedbanych ofiar i ich społeczności dotkniętych systemowym rasizmem i instytucjonalnymi niepowodzeniami policji, które pozwoliły jednemu z najbardziej znanych seryjnych morderców Ameryki kontynuować swój morderczy szał na widoku przez ponad dekadę ”, zgodnie z oficjalnym opisem.

Murphy jest współtwórcą, częstym współpracownikiem Ianem Brennanem, a także producentem wykonawczym. Dahmer zdobył zamówienie na serię w Netflix w 2020 roku, a Peters został obsadzony w następnym roku. W obsadzie znalazł się także Richard Jenkins (Kształt wody) i Molly Ringwald (Riverdale) jako ojciec i macocha Jeffreya Lionel i Shari, wraz z Michaelem Learnedem (Waltonowie) i Niecy Nash-Betts (Pazury).

Naciśnij PLAY powyżej, aby zobaczyć pierwszy raz Dahmera następnie kliknij komentarze, aby podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?