Skip to content
TV

Hollywood reaguje na śmierć gwiazdy Laverne i Shirley, Cindy Williams

31 de styczeń de 2023
l intro 1675137676

Uśmiech Cindy Williams

Przemysł rozrywkowy opłakuje śmierć aktorki Cindy Williams, która grała połowę dynamicznego duetu telewizyjnego „Laverne & Shirley”. Według oświadczenia rodziny Williams zmarł 25 stycznia 2023 roku w wieku 75 lat (za pośrednictwem AP News).

Williams po raz pierwszy zaczęła grać rolę słodkiej i odważnej Shirley Feeney w „Happy Days” w 1975 roku. Shirley i jej koleżanka Laverne DeFazio (Penny Marshall) pojawiają się w 3. odcinku 10. sezonu „Randka z Fonzie”. „Laverne i Shirley” miał swoją premierę w 1976 roku, podążając za najlepszymi przyjaciółmi i współlokatorami, którzy poruszali się po życiu, miłości i pracy w Milwaukee w stanie Wisconsin. Stali się kultowym duetem znanym z szybkiego dowcipu. Williams otrzymała nominację do Złotego Globu za swoją pracę w 1978 roku. Podczas gdy serial zakończył się w 1983 roku, Williams zakończyła swój czas w „Laverne i Shirley” w 1982 roku.

Przez lata Williams dołączył do innych dużych projektów, w tym zagrał Laurie w filmie American Graffiti z 1973 roku u boku gwiazdy Happy Days, Rona Howarda. Wcielała się także w krótkie role w serialach takich jak „Lois i Clark: Nowe przygody Supermana”, „Prawo i porządek: jednostka specjalna” oraz w reboocie „Dziwnej pary”. A ponieważ wielu spogląda wstecz na jej długą karierę, inne gwiazdy reagują na jej śmierć.

Byli współpracownicy dzielili się miłymi wspomnieniami o Williamsie

Chociaż Laverne i Shirley rozśmieszyły wiele osób, to ich przyjaciele, Lenny Kosnowski (Michael McKean) i Andrew „Squiggy” Squiggman (David L. Lander), zawsze przynosili dodatkowy śmiech, aby podnieść na duchu każdą komediową sytuację, jaka im się przytrafiła. McKean tweetował wspomnienie z pierwszego sezonu przebojowej komedii. „Stoję poza sceną i czekam na sygnał. Scenariusz był trudny, więc dajemy z siebie 110%, a publiczność świetnie się bawi. Cindy przeskakuje obok mnie, żeby zrobić jej wejście, i ze wspaniałym uśmiechem mówi: „Show gotuje”! Amen. Dziękuję, Cindy” – napisał.

W 6. sezonie serialu „Laverne i Shirley” najlepsi przyjaciele opuszczają Milwaukee i udają się do Hollywood, gdzie spotykają interesujące nowe postacie, w tym kaskadera Sonny’ego St. Jacquesa, którego grał Ed Marinaro, gwiazda NFL, który został aktorem. „Tak przykro słyszeć o odejściu Cindy Williams. Bardzo utalentowana aktorka, z którą miałem przyjemność pracować. RIP” — napisał Marinaro na Twitterze.

Tymczasem, Yvette Nicole Brown przypomniała sobie czas, który spędziła z Williamsem na planie ponownego uruchomienia „The Odd Couple”, w którym gościnnie wystąpił brat Penny Marshall, Garry Marshall. Williams zagrała Vivian w sezonie 3, odcinku 4, „Taffy Days”. „Kiedy miałam szczęście spotkać ją na planie” Dziwnej pary ”, była tak urocza, jak zawsze sobie wyobrażałam” – napisała.

Gwiazdy wyraziły swoją miłość do Laverne i Shirley

Shirley stojąca obok Laverne

Gwiazdy, które były fanami „Laverne & Shirley”, również podzieliły się swoim smutkiem na Twitterze. Joely’ego Fishera napisała na Twitterze o swojej miłości do serialu. „Oh Shirl”, napisała, publikując wideo z kultowego otwarcia sitcomu, które zawiera niezapomnianą piosenkę i taniec w wykonaniu tytułowych postaci serialu.

Aktor z „Księgi Boby Fetta”. Ming Na Wen oraz Rosario Dawson każdy z nich udał się na Twittera, aby podzielić się swoją miłością do tego otwierającego numeru. „Śpiewam tę piosenkę z wielką wdzięcznością dla was obu, panie. Absolutne klejnoty. Znowu zjednoczeni… Spoczywaj w raju Cindy Williams” – napisał Dawson, odnosząc się do śmierci Penny Marshall, która zmarła w grudniu 2018 r. (za pośrednictwem The Hollywood Reporter) .

Jason Aleksander podzielił się także swoim podziwem dla Williamsa i serialu. „Nie znałem Cindy Williams, ale chłopcze, uwielbiam jej pracę, a zwłaszcza zwariowaną, radosną i zabawną przyjemność oglądania jej dni w „Laverne i Shirley”. Modlę się, by miała dobre życie i przesyłam wyrazy współczucia tym, którzy ją znali i kochali, ” napisał na Twitterze.

Czy ten post był pomocny?