Skip to content

Henry Cavill porównuje pracę kaskaderską w Enola Holmes 2 do filmów o superbohaterach, takich jak Superman — na wyłączność

9 de listopad de 2022
l intro 1668005869

Henry Cavill uśmiecha się

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Henry Cavill jako Superman w filmach DC Comics i jego czas jako Sherlock Holmes w „Enoli Holmes” mają coś wspólnego poza występem aktora w obu. Jednak jeśli przyjrzysz się głębiej, obaj mężczyźni mają zestaw osobiście wyselekcjonowanych zasad moralnych, którymi podążają, gdy ratują świat lub rozwiązują przestępstwa.

Chociaż jest mało prawdopodobne, że uda nam się połączyć skoncentrowanego na tajemnicach detektywa z XIX wieku i kosmitę-superbohatera z Krypton, są to dwie najbardziej fascynujące postacie popkultury – i obie były grane przez wielu aktorów, którzy Przyjdź przed. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że „Enola Holmes 2” występuje w roli tytułowej Millie Bobby Brown, jest ona nieco bardziej scentralizowana, jeśli chodzi o takie rzeczy, jak kaskaderstwo. Tak więc, po ogłoszeniu przez Cavilla, że ​​po raz kolejny wkracza w pelerynę Supermana, jakie są najbardziej znaczące różnice w pracy kaskaderskiej między obydwoma projektami? Looper rozmawiał z Cavillem podczas ekskluzywnego wywiadu, w którym odpowiedział na to pytanie.

Super akrobacje i super detektywi

O tym, jak różne lub podobne są prace kaskaderskie między filmami takimi jak „Enola Holmes 2” w przeciwieństwie do ról superbohaterów, takich jak Superman, Cavill powiedział: ” [In] „Enola”, dla mojej postaci, nie ma zbyt wiele do zrobienia w pracy kaskaderskiej. Jest trochę choreografii walki w '[Enola Holmes] 2”, ale to nie jest tak naprawdę oparte na tym. Fani zauważą, że Cavill odgrywa opatentowaną przez Sherlocka zadumę częściej, niż zobaczą, jak wpada w sam środek akcji. Jednak upojenie Sherlocka podczas jednej sceny z pewnością stanowiło własny zestaw wyzwań.

Z drugiej strony, Cavill dodał: „W filmach o superbohaterach, przy innych cięższych projektach kaskaderskich, jest dużo więcej przygotowań i dużo więcej czasu [with] przewody lub z tyłu [a] zielony ekran. To dwie zupełnie różne rzeczy”. Jak się okazuje, projekt, w którym Cavill musi latać, jest trochę bardziej skomplikowany pod względem kaskaderskim niż wtedy, gdy aktor zakłada detektywistyczną czapkę. Kto wiedział?

„Enola Holmes 2” jest teraz przesyłany strumieniowo wyłącznie na Netflix.

Czy ten post był pomocny?