Skip to content

Enola Holmes 2 zaplanowana na listopadową premierę na Netflix — zdjęcia z pierwszej perspektywy

19 de sierpień de 2022
enola holmes 2 release date

Dziwne rzeczy Sezon 5 może być odległy, ale Millie Bobby Brown wróci do Netflix przed końcem roku.

Streamer ogłosił w czwartek, że sequel filmu Enola Holmes 2 przyjedzie w piątek, 4 listopada, z Brownem i innymi powracającymi z franczyzy Henrym Cavillem jako Sherlockiem, Louisem Partridge jako Tewkesbury, Susan Wokomą jako Edith, Adeelem Akhtarem jako Lestrade i Heleną Bonham Carter jako Eudorią.

Tymczasem nowicjusze to David Thewlis (Piaskun) i Sharon Duncan-Brewster (Najlepszy chłopak).

„Odświeżona triumfem rozwiązania swojej pierwszej sprawy, Enola Holmes (Brown) podąża śladami swojego słynnego brata, Sherlocka (Cavill) i otwiera własną agencję — tylko po to, by odkryć, że życie jako detektywka do wynajęcia jest nie tak łatwe, jak się wydaje”, zgodnie z oficjalnym loglinem. „Zrezygnowana z zaakceptowania zimnych realiów dorosłości, ma zamiar zamknąć sklep, gdy dziewczyna z zapałkami bez grosza przy duszy oferuje Enoli swoją pierwszą oficjalną pracę: odnalezienie zaginionej siostry.

„Ten przypadek okazuje się o wiele bardziej zagadkowy, niż się spodziewano, ponieważ Enola zostaje rzucona w niebezpieczny nowy świat – od złowrogich londyńskich fabryk i kolorowych sal muzycznych, po najwyższe szczeble społeczeństwa i samą Baker Street 221B”, kontynuuje logowanie. „Gdy zapalają się iskry śmiertelnego spisku, Enola musi wezwać przyjaciół — i samego Sherlocka — aby rozwikłać jej tajemnicę. Wygląda na to, że gra ponownie się odnalazła!”

Przewiń w dół, aby zobaczyć dodatkowe zdjęcia z pierwszego spojrzenia, a następnie kliknij komentarze i powiedz nam, czy będziesz dodawać Enola Holmes 2 do Twojej listy obserwowanych w serwisie Netflix tej jesieni.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?