Skip to content
TV

HBO oferuje nasze pierwsze spojrzenie na Jodie Foster w True Detective: Night Country

22 de grudzień de 2022
l intro 1671665097

Uśmiechnięta Jodie Foster

Trudno przecenić, jak wielkim wydarzeniem był pierwszy sezon „True Detective”, kiedy pojawił się w 2014 roku. Matthew McConaughey był w trakcie aktorskiego renesansu, którego kulminacją było zdobycie Oscara dla najlepszego aktora za „Dallas Buyers Club”. ”. Widzowie śledzili tydzień po tygodniu, aby zobaczyć, w jakie egzystencjalne zamieszanie wpadnie jego postać, wraz z postacią Woody’ego Harrelsona. Dzięki znakomitej fabule twórcy Nica Pizzolatto wszystko było gotowe na kolejny hit HBO.

Jednak sezony 2 i 3 po prostu nie miały takiego samego uderzenia, jak ta pierwsza wycieczka. Nie oznacza to, że te pory roku nie mają swoich pozytywów, ale błyskawica została naprawdę uchwycona w butelce za pierwszym razem. Być może seria potrzebuje świeżej krwi i właśnie to dostaje w swoim najnowszym występie — „True Detective: Night Country”.

W nowym sezonie napisanym przez Issę López zupełnie nowa obsada postaci rozwiązuje przerażającą zbrodnię. A teraz po raz pierwszy spojrzeliśmy na gwiazdę Jodie Foster.

Jodie Foster jest kobietą z misją w pierwszym spojrzeniu na True Detective: Night Country

HBO Max wyszło z odrobiną skwierczącego kołowrotka, aby drażnić niektóre z jego ofert na 2023 rok. Oprócz pokazania materiału filmowego z takich filmów jak „The Last of Us”, „Velma” i „Succession”, daje nam także pierwsze spojrzenie na „True Detective: Night Country” i według wszystkich relacji wygląda to tak będzie trzymał się mrocznej, ponurej atmosfery ustanowionej w poprzednich sezonach serii antologii.

Foster zagra w tym sezonie u boku Kali Reis, która zagra partnera swojej bohaterki. W serialu występują także Christopher Eccleston, John Hawkes, Fiona Shaw, Anna Lambe i Finn Bennett. Sezon będzie śledził detektywów, którzy badają zniknięcie sześciu mężczyzn w Ennis na Alasce, którzy zniknęli bez śladu (via Variety). Z ciemnością zarówno wewnątrz siebie, jak i jałowym krajobrazem, z pewnością będzie to jedna kręta przejażdżka.

Foster jest także producentem wykonawczym serialu obok Matthew McConaugheya i Woody’ego Harrelsona.

Czy ten post był pomocny?