Skip to content
TV

Harvey Guillen (Reacher) chce więcej wyczynów kaskaderskich Jaspera (ale nie sądzi, żeby pasowały)

2 de kwiecień de 2023
l intro 1679896053

Jasper w szarej koszulce Georgia lacross

Niezależnie od tego, czy była to brutalna walka wręcz, czy szalona strzelanina, w pierwszym sezonie „Reachera” kilka postaci zobaczyło mnóstwo akcji. Ale nie wszyscy mieli tyle szczęścia, aby wziąć udział w przedsięwzięciach związanych z kaskaderstwem, w tym postać Jaspera grana przez Harveya Guilléna, co było rozczarowaniem dla aktora „What We Do in the Shadows”, który wydaje się być chętny do robienia więcej w dziedzinie kaskaderów .

„Zostałem ugryziony przez bakcyla kaskaderów” — powiedział Guillén w wywiadzie dla CBR.com. „Robię własne akrobacje w „Shadows” i wpadłem do tej króliczej nory „Więcej! Więcej!” Chcą, żebym wyskoczył z okna trzeciego piętra. „Jasne!” Chcą, żebyś dźgnął tę osobę. „Dlaczego nie?”

Chociaż nie jest tajemnicą, że chce jeszcze bardziej poprawić swoją wiarygodność jako kaskader, Guillén jest nieco skonfliktowany, czy chciałby, aby Jasper zobaczył więcej akcji, mówiąc: „Część mnie naprawdę lubi dreszczyk emocji i adrenalinę tego Ale to nie leżałoby w prawdziwej naturze Jaspera, ponieważ tak bardzo boi się krwi. Jest takim motylem. Nigdy nie skrzywdziłby muchy, więc nie miałoby to sensu dla tej postaci.

Pomimo tego, że nie widział scenariusza, który pasowałby do jego postaci, wydaje się, że Guillén docenił ciężką pracę innych członków obsady i personelu kaskaderów, aby zapewnić widzom mnóstwo akcji na wyższym poziomie przez cały pierwszy sezon , co nie powinno być zaskakujące, biorąc pod uwagę długość, jaką starali się zapewnić, aby każda z tych pulsujących sekwencji została starannie przygotowana, aby zapewnić widzom jak najlepsze wrażenia.

Dosłownie widzieli to, zanim to sfilmowali

Aby upewnić się, że nie tylko odpowiednio reprezentowali materiał źródłowy napisany przez Lee Childa, ale także zapewnili abonentom Amazon Prime godną uwagi ofertę w sposób bezpieczny i bezpieczny, proces przygotowania do pracy kaskaderskiej wymagał od zaangażowanych osób przyspieszenia gry, gdy przyszedł do nagrywania wysokooktanowych prób. „Niektórzy reżyserzy lubią, jak kręcimy szeroko, aby mogli to zobaczyć, ale inni, w tym sieci, lubią nas, abyśmy zrobili szybki montaż z odrobiną efektów specjalnych, aby mogli zorientować się, jakie to będzie uczucie na ekranie” – ujawnił Buster Reeves, nadzorujący koordynator kaskaderów w wywiadzie dla Under the Line. „Więc zrobimy szerokie ujęcie, a następnie uderzymy i zrobimy edycje i gładkie cięcia, i miejmy nadzieję, że reżyser to podpisze”. Jeśli chodzi o każde uderzenie, uderzenie i pościg, które musiała wykonać ekipa kaskaderów, zespół odpowiedzialny za to wszystko musiał to zobaczyć, aby w to uwierzyć, zanim mógł to nakręcić.

Aby dokładniej omówić ten proces, showrunner Nick Santora wyjaśnił, co się stanie, gdy otrzymają wstępnie zwizualizowane sekwencje „Reachera” w wywiadzie dla /Film, mówiąc: „Oglądamy je, producenci je oglądają, studio je ogląda, streamer je ogląda. … A potem Lee też ich obserwuje. I po prostu wszyscy o tym dyskutujemy. Mamy też małe notatki i przemyślenia, i zrobimy kolejną przepustkę. Dbałość armii o szczegóły zwrócona w związku ze wzmocnioną strategią wstępnej wizualizacji kaskaderskich prac nad „Reacherem” nie tylko budzi zazdrość innych aktorów, którzy chcą wziąć udział w dokładnie obliczonej rzezi, ale także dobrze wróży szansie, że będą nadal podnosić stawkę w dziale kaskaderów na sezon 2.

Static Media jest właścicielem i operatorem Looper i /Film.

Czy ten post był pomocny?