Skip to content

Harmonogram Vinland Saga: Sezon 2, Odcinek 13 Data premiery

31 de marzec de 2023
VSS1

Saga Winlandzka to historyczna manga napisana i narysowana przez mangakę Makoto Yukimurę. Seria została opublikowana przez Kōdansha w Tygodniowy magazyn Shōnen w kwietniu 2005 r., zanim został przeniesiony do miesięcznika Popołudnie w grudniu 2005. W tym artykule omówimy adaptację anime mangi w tym artykule. Mówiąc dokładniej, skupimy się na datach premiery serii anime. To powiedziawszy, przygotowaliśmy dla Ciebie ten szczegółowy przewodnik, w którym możesz sprawdzić wszystkie znane informacje dotyczące harmonogramu wydań nadchodzących odcinków tej popularnej na całym świecie serii anime.

Saga Winlandzka Sezon 2, data premiery odcinka 13

Wiadomo, że mangę inspiruje kilka sag islandzkich. Odnosi się do odkrycia Ameryki Północnej przez Wikingów. Yukimura osadza swoją historię w Europie z początku XI wieku, łącząc fikcję z postaciami historycznymi, bitwami i innymi rzeczywistościami. Opowiada między innymi o inwazji Wikingów pod dowództwem duńskiego króla Svena Gabelbarta w Anglii i stoczonych tam bitwach, o Jomsvikingach i wyprawach odkrywczych Leifa Erikssona.

Czyniąc to, wykracza poza ramy czysto historyczne i stara się szczegółowo opisać czas. Chodzi także o pierwotne pogańskie wierzenia Wikingów i postępującą chrystianizację. W mandze pojawiają się również różne postacie historyczne, w tym Leif Eriksson, który pojawia się jako gawędziarz na Islandii, oraz Sigvald of Zeeland jako król Jomsvikings. Thorkel Wysoki, Sven Widłobrody i Knut Wielki również należą do historycznych postaci.

Historia Saga Winlandzka jest podzielony na cztery wątki fabularne, według autora Makoto Yukimury: War Arc (rozdziały 1–54, odcinki 1–24), Slave Arc (rozdziały 55–99, od odcinka 25 i dalej), Eastern Expedition Arc (rozdziały 100 –166, jeszcze nie zaadaptowany w formacie anime) i Vinland Ac (od rozdziału 167, jeszcze nie zaadaptowany w formacie anime). Adaptacja anime jest obecnie w drugim sezonie i zakończy się łącznie 48 odcinkami po dwóch sezonach, chociaż kontynuacja w przyszłości jest bardzo prawdopodobna, ponieważ jest to bardzo popularny serial.

Jeśli chodzi o bieżący sezon, wiadomo, że odcinek 13 drugiego sezonu serialu Saga Winlandzka serial anime zostanie, jak potwierdziliśmy, wyemitowany we wtorek, 4 kwietnia 2023 r. Serial zasadniczo ma regularny tygodniowy harmonogram i jest emitowany w każdy wtorek, ale zdarzały się przypadki, w których serial miał przerwę. Tytuł odcinka 13 anime, który chronologicznie jest 37. odcinkiem całej serii, został ujawniony jako „Dark Clouds” (jap. 暗雲 An’un). Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 13 zostanie wyemitowany 4 kwietnia 2023 r., zgodnie z następującymi ramami czasowymi (na całym świecie):

 • Czas pacyficzny: 8:30, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Czas wschodnioamerykański: 11:30, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Czas Greenwich: 15:30, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Czas środkowoeuropejski: 16:30, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Indyjski czas standardowy: 21:00, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Filipiński czas standardowy: 23:30, poniedziałek, 3 kwietnia
 • Japoński czas standardowy: 00:30, wtorek, 4 kwietnia
 • Czas standardowy Australii Środkowej: 2:00, wtorek, 4 kwietnia

POWIĄZANY:

Czy Vinland Saga jest warta obejrzenia? Oto nasza uczciwa recenzja!

Saga Winlandzka Harmonogram nadchodzących odcinków serialu anime

W chwili pisania tego tekstu niewiele odcinków ma zaplanowaną datę premiery, ale wiadomo, jak to zrobić Saga Winlandzka ujawniono tytuły odcinków, wkrótce otrzymamy więcej informacji na temat przyszłości. Obecnie nie wiadomo, kiedy zakończy się drugi sezon, więc na pewno czeka nas kilka dodatkowych tygodni Saga Winlandzka treść. W tej sekcji przedstawimy ogólny przegląd nadchodzących odcinków serialu Saga Winlandzka anime, abyś mógł łatwo śledzić serię:

 1. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 13, „Ciemne chmury” – 4 kwietnia 2023 r.
 2. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 14, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 3. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 15, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 4. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 16, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 5. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 17, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 6. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 18, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 7. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 19, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 8. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 20, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 9. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 21, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 10. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 22, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 11. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 23, „do ustalenia” – do potwierdzenia
 12. Saga Winlandzkasezon 2, odcinek 24, „do ustalenia” – do potwierdzenia

Gdzie oglądać najnowsze Saga Winlandzka epizody?

Jedyne miejsce, w którym możesz Saga Winlandzka regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego również oferują Vinland Saga, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Saga Winlandzka odcinków w każdym regionie świata. Inne platformy streamingowe, takie jak Netflix i Amazon, również mają tę serię, ale w tej chwili nie symulują jej.

 • Arthura S. Poe

  Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?