Skip to content
TV

Gwiazdy Breaking Bad, które mogą pojawić się w filmie Zawsze słonecznie w Filadelfii S16

2 de maj de 2023
l intro 1682996119

Telewizja

Gang patrzy

Fani „W Filadelfii zawsze jest słonecznie” czekali od „Gangu niosącego zwłoki w górę góry” przez długi czas. Wspomniany odcinek był finałem sezonu 15, ale został wyemitowany w grudniu 2021 roku. Tak, to znaczy, że w 2022 roku wcale nie był „Sunny”, ale nadszedł czas, aby oddani zagorzali fani wrócili do Paddy’s Pub. W środę, 7 czerwca, w FXX wreszcie zadebiutuje sezon 16, ale dla ekipy może być „Breaking Bad”. W tweecie twórca serialu Rob McElhenney zamieścił zdjęcie aktorów Bryana Cranstona i Aarona Paula na planie „W Filadelfii zawsze jest słonecznie”. Czy to oznacza, że ​​ich postacie, Walter White i Jesse Pinkman, pojawią się w 16. sezonie?

„Nazwij crossover, który ma większy sens…” – napisał McElhenney w komentarzu do zdjęcia, które opublikował Świergot. Na zdjęciu występują gwiazdy „W Filadelfii zawsze jest słonecznie” McElhenney, Glenn Howerton, Charlie Day, Kaitlin Olson i Danny DeVito, którzy szukają czegoś, co wygląda jak zdjęcie prasowe lub promocyjne. Niezależnie od tego, na samym przodzie, fani mogą zobaczyć Cranstona i Paula siedzących na kilku stołkach barowych w Paddy’s Pub wraz z gangiem. Ale czy to naprawdę oznacza, że ​​Walter i Jesse wybierają się w podróż z Albuquerque do Filadelfii?

Czy Walter i Jesse naprawdę pojawią się u Paddy’ego?

„W Filadelfii zawsze jest słonecznie” sezon 16 nadchodzi już od dłuższego czasu — w chwili pisania tego tekstu przerwa trwała 16 miesięcy. Ale post Roba McElhenneya w mediach społecznościowych, w którym występuje cała obsada wraz z Bryanem Cranstonem i Aaronem Paulem, sugeruje przynajmniej możliwość, że bohaterowie „Breaking Bad”, Walter White i Jesse Pinkman, mogą wpaść na piwo. Niestety wydaje się mało prawdopodobne, aby zdjęcie McElhenny’ego było czymś więcej niż przezabawną, beztroską złośliwością.

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że Cranston i Paul grają zupełnie inne postacie. Na zdjęciu Charlie (Day) można zobaczyć za barem w swoich niewypałach kierowcy limuzyny. A Mac (McElhenney) jest ubrany do dziewiątek, a Cranston nosi sportową kurtkę. Czy Cranston mógłby wystąpić jako chłopak właściciela baru? Może Charlie zawozi ich na randkę? Wydaje się to o wiele bardziej prawdopodobnym scenariuszem niż powiedzenie, że White zainwestował część z ciężko zarobionych 80 milionów dolarów, które zarobił na handlu narkotykami, w pijalni prowadzonej przez „gang”.

To wszystko spekulacje, kogo przedstawiają Cranston i Paul, jeśli w ogóle grają kogokolwiek. Zawsze istnieje bolesna możliwość, że po prostu odwiedzali zestaw. Ale jeśli crossover „Breaking Bad” i „It’s Always Sunny in Philadelphia” naprawdę jest w toku, gdzie jest Saul Goodman (Bob Odenkirk)? Jeśli kiedykolwiek istniał potencjał do wyplucia drinka, rozdzierającej strony wesołości, jest to połączenie Saula z Charliem. „Kitten Mittons” może wreszcie wystartować – miau!

Czy ten post był pomocny?