Skip to content
TV

Gwiazda Stranger Things, David Harbour, zapewnia fanów, że sezon 5 będzie wart czekania

21 de listopad de 2022
l intro 1669040209

David Harbour uśmiecha się

„Stranger Things” cieszy się taką popularnością, jaką niewiele programów aktywnie osiąga w swoim życiu. Sezon 4 osiągnął ogromny poziom oglądalności, osiągając ponad 1,3 miliarda godzin dla Netflix w ciągu pierwszych 28 dni po jego wydaniu (przez Deadline). To czyni go najpopularniejszym anglojęzycznym oryginałem na streamerze i ustępuje jedynie sezonowi 1 „Squid Game”, który osiągnął ponad 1,6 miliarda godzin.

Oczywiście wiele uwagi poświęcono piątemu sezonowi „Stranger Things”, który będzie ostatnim wpisem w serii horrorów science-fiction z lat 80. (via Variety). Biorąc pod uwagę, gdzie zakończył się sezon 4, kiedy Vecna ​​(Jamie Campbell Bower) zniknęła, a świat Upside Down zaczął przenikać do prawdziwego świata, stawka w serialu naprawdę nigdy nie była wyższa – co oznacza, że ​​jest wiele luźnych końców do związania się przed zakończeniem pokazu. Na szczęście dla fanów, gwiazda Stranger Things, David Harbor, dał jasno do zrozumienia, że ​​nadchodzący sezon 5 będzie wart czekania.

Harbor mówi, że sezon 5 Stranger Things będzie miał wszystko, co kochają fani

Podczas niedawnego wywiadu z Colliderem, gwiazda Stranger Things, David Harbor, drażnił się z nadchodzącym piątym i ostatnim sezonem serialu i zapewnił fanów, że będzie to bardzo satysfakcjonujące. Zasugerował również, że proces kręcenia sezonu byłby prawdopodobnie długi, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że fani musieli czekać prawie trzy lata, aby otrzymać sezon 4. Chociaż wątpliwe jest, że tym razem widzowie będą musieli czekać tak długo , Harbour jest przekonany, że pokochają gotowy produkt.

„Wiem, że ci bracia Duffer są bardzo specyficzni i wiem, że chcą tego w zeszłym sezonie” – powiedział. „Mam na myśli to, że jeśli spojrzysz na sezon 4, mam wrażenie, że sezon 5 może nie być tak długi, ale z pewnością będzie wypełniony po brzegi dobrymi rzeczami, które kochasz. Mam na myśli, że naprawdę stają się lepsi w dawaniu ci ten home run, który widzowie kochają. I myślę, że sezon 5 tak bardzo to zrobi ”.

Biorąc pod uwagę rozszerzoną skalę sezonu 4, naturalne byłoby, że serial poszedłby jeszcze dalej i poszedł na całość w ostatnim sezonie. Byłoby to również mądrym posunięciem ze strony Netflix, biorąc pod uwagę popularność serialu i korzyści z reklamowania go jako ostatniego sezonu „Stranger Things” w historii. Mając to na uwadze, słowa Harbour są bardzo zachęcające. Data premiery sezonu 5 nie została ogłoszona, chociaż oczekuje się, że zdjęcia rozpoczną się w 2023 roku.

Czy ten post był pomocny?