Skip to content
TV

Gwiazda rocka, o której prawdopodobnie zapomniałeś, zagrała się w tym serialu z lat 70.

24 de wrzesień de 2022
l intro 1663625287

Diukowie Amboy pozują

„Ten serial z lat 70.” tak naprawdę nie dobiegł końca, mimo że zakończył się w 2006 roku. Wielu fanów serialu już wie, że wkrótce nadejdzie „Show z lat 90.” i sporo oryginalnej obsady z „To”. ’70s Show” powraca (poprzez Variety). Jednak tym razem główną rolę odegrają Red (Kurtwood Smith) i Kitty Forman (Debra Jo Rupp), ponieważ są dziadkami córki Erica i Donny, Leii (via Collider).

„This ’70s Show” jest dość trudny do pobicia dla niektórych fanów (przez Reddit), więc ciekawie będzie zobaczyć, jak sprawuje się sequel. Oryginalna seria zdobyła nagrodę Primetime Emmy podczas swojego biegu (poprzez Emmys) i po tym czasie wciąż ma nową ocenę publiczności (poprzez Rotten Tomatoes). Ponadto łatwo jest stwierdzić, kiedy program zaczyna być popularny i dobrze odbierany na podstawie jego gości. Seriale kryminalne, takie jak „Law & Order: SVU” i „NCIS” są z tego znane, a „That ’70s Show” nie różni się od tego, z kilkoma obecnie znanymi nazwiskami na swoim planie (przez IMDb).

Być może jednak nie zdawałeś sobie sprawy, że jedna konkretna gwiazda rocka pojawiła się jako on sam podczas ważnego odcinka „That ’70s Show”.

Ted Nugent pojawił się jako on sam w programie That ’70s Show

Sezon 3, odcinek 24 „That ’70s Show” to przygoda dla Erica Formana (Topher Grace) i jego przyjaciół. Po tym, jak Donna Pinciotti (Laura Prepon) dostaje bilety na lokalny koncert przez stację radiową, w której pracuje, bierze gang. Program jest przeznaczony tylko dla Teda Nugenta, słynnego muzyka rockowego, który wystartował w latach 70. i wciąż ma ponad milion słuchaczy miesięcznie na Spotify. Podczas wydarzenia, po tym, jak Fez (Wilmer Valderrama) rujnuje plan sprzedaży koszulek Kelso (Ashton Kutcher), błędnie zapisując je jako „Tad” Nugent, Donna ma okazję wyjść za kulisy i spotkać prawdziwego Teda Nugenta. Gra kilka akordów dla Donny i pozwala jej dotknąć swojej gitary, ale Eric ma wrażenie, że Donna zawsze go „porzuca”.

Nugent dołącza do grona wielu gwiazd rocka, które pojawiły się same w programach telewizyjnych lub filmach. Jon Bon Jovi pojawia się podczas serialu „Seks w wielkim mieście”, chociaż nigdy go nie widział przed swoim pojawieniem się (przez Entertainment Weekly). Jednak kultowe gwiazdy rocka czasami pojawiają się w programach, które znają i kochają. Gwiazda „New Girl”, Jake Johnson, wyjaśnił Vanity Fair, że nieżyjący już i wielki Prince sięgnął do serialu. Tak czy inaczej, gwiazda rocka pojawiająca się w programie telewizyjnym jest zwykle całkiem fajna.

Czy ten post był pomocny?