Skip to content
TV

Grey’s Anatomy: Jak powrót Addisona Kate Walsh zmienia świat Jo, według Camilli Luddington

28 de wrzesień de 2021
207dbcfff01699be6d1ef9aef95edcfb7b530ec9

Jo Wilson przeszła sporą transformację Chirurdzy. Po tym, jak Alex opuścił ją, by ponownie połączyć się z Izzie Stevens, Jo starała się znaleźć swoje miejsce – romantycznie, medycznie i nie tylko – ale koniec sezonu 17 dał jej kierunek w dość znaczący sposób. „Wybrała radość”, adoptując córeczkę i zmieniając specjalizację na położnictwo i ginekologię. Kiedy więc Kate Walsh ogłosiła, że ​​wraca do Grey-Sloan Memorial jako Addison Montgomery, fani mieli nadzieję, że Jo może skończyć jako protegowana bogini noworodków. A sama Camilla Luddington sprawia, że ​​wydaje się możliwe, że fani mogli spełnić swoje życzenie.

W niedawnym wywiadzie dla ET, Camilla Luddington mówiła o tym, jak to jest mieć Kate Walsh z powrotem na planie, mówiąc „wszyscy są maniakami”, kiedy zobaczyli ją przy stole czytającą. Wygląda na to, że zarówno aktorka, jak i jej postać wciąż niosą energię szefa, a Jo będzie starała się wchłonąć jak najwięcej od Addisona. W jej słowach:

Wróciła i jest tak, jakby nigdy wcześniej nie wychodziła. Czuję, że jej obecność w scenach polega na tym, że jest właścicielką szpitala. Mówię: „O mój Boże, to Addison”. Ale myślę, że możemy powiedzieć, że pracuje nad naprawdę niesamowitą sprawą, do której Jo desperacko chce się zaangażować. Zawsze jest możliwe, że jest dramat.

Dramat? Na Chirurdzy? Z pewnością mam taką nadzieję! Nie zapominajmy, że w trzecim sezonie Addison spała z byłym mężem Jo, Alexem Karevem. Wiem, że w takim serialu wydaje się, że wszyscy w pewnym momencie śpią ze wszystkimi, ale nadal może być interesujące, jeśli ta część ich wspólnej przeszłości wyjdzie na jaw, biorąc pod uwagę, że nie ma go już w pobliżu. Addison i Alex nigdy nie byli poważni romantycznie, a on naprawdę wiele się od niej nauczył, ponieważ to jej wskazówki doprowadziły go do zmiany jego specjalizacji z chirurgii plastycznej na pediatrię. Być może Jo podążająca podobną ścieżką będzie sensownie symboliczna, a może doprowadzi do czegoś bardziej problematycznego.

Jo będzie przechodzić przez powrót Addison jako nowa matka – i samotna matka – co z pewnością może mieć swoje przytłaczające chwile. Camilla Luddington powiedziała, że ​​Jo będzie polegać na swoim BFF Link, ponieważ w zasadzie zaczyna swoją karierę od zera.

Dzieje się z nią kilka rzeczy. Ma nowe dziecko, więc ma do czynienia z samotnie pracującą mamą i nie ma zbyt wiele pomocy i myślę, że to jest naprawdę dobre dla… opiera się na Linku, który jest jej najlepszą przyjaciółką, jak to zrobić a potem zobaczysz, że jest to rodzaj zabawy, o czym nawet nie przyszło mi do głowy aż do tego sezonu, że wróciła do bycia stażystką. Wróciła do punktu wyjścia, więc robi scut i czuję, że ta energia we wczesnych sezonach, gdy była stażystką, popełniała błędy i biegała, wróciła dla niej, więc gra była naprawdę fajna.

Oczekiwanie dobiega końca, ponieważ sezon 18. Chirurdzy premiera w czwartek, 30 września o 21:00 czasu wschodniego w ABC. Szary będzie drugą połową crossoverowej imprezy w Seattle, która zaczyna się od Stacja 19Premiera piątego sezonu o 20:00 czasu wschodniego. Koniecznie zapoznaj się z naszym Harmonogramem telewizji na jesień 2021, aby poznać więcej nadchodzących dat premier.

Czy ten post był pomocny?