Skip to content
TV

Grey’s Anatomy: Chwila Meredith i Dereka poza ekranem, która wzbudziła zachwyt fanów

2 de kwiecień de 2023
l intro 1679979123

Meredith i Derek spacerują po lesie

Przez lata w „Chirurgach” pojawiało się i znikało wiele par, chociaż związek między Meredith Gray (Ellen Pompeo) i Derekiem Shepherdem (Patrick Dempsey) z pewnością przejdzie do historii jako jedna z najlepszych par w serialu. Od samego początku ich romans urzekł widzów. Relacje Meredith i Dereka nie zawsze były łatwe, ale ich napięcie typu „wola-nie-nie-oni” trzymało fanów na krawędzi ich miejsc. Kiedy ta fikcyjna para wzięła ślub, Meredith i Derek mieli nawet prawdziwy rejestr ślubów. Ta namacalna chemia wynika częściowo z pozaekranowej przyjaźni Pompeo i Dempseya, naturalnego produktu ubocznego wielu lat wspólnej pracy na planie. Jednak fani zachwycają się jednym konkretnym wywiadem, który pokazuje, jak blisko byli Pompeo i Dempsey, kiedy obaj wystąpili w serialu.

Klip opublikowany przez użytkownika YouTube @timcsike23 pokazuje Pompeo na planie „Chirurdzy” podczas wywiadu na temat tego, czego fani mogą spodziewać się po 5. sezonie. Kiedy odpowiada na pytania, Dempsey zakrada się za swoją koleżankę z planu i całuje ją na jej policzku. W odpowiedzi Pompeo po prostu się uśmiecha i mówi dalej, jakby to było regularne zjawisko. To wystarczyło, by wprawić w ruch długoletnich fanów MerDer. „Widziałeś, jak zaczęła drapać się po szyi po tym, jak ją pocałował? Najwyraźniej go kocha. Wciśnij jeden z epi”, żartował użytkownik YouTube @ tylerrauh4029.

Lata po tragicznej śmierci Dereka widzowie nadal kochają tę parę, niezależnie od tego, czy są na ekranie, czy nie. „CHCIAŁBYM, BY BYLI RAZEM W PRAWDZIWYM ŻYCIU JFC” — skomentował użytkownik YouTube @heck6356.

Fani Grey’s Anatomy nie mogą przejść obojętnie obok chemii Ellen Pompeo i Patricka Dempseya

Mimo że romans Meredith i Dereka nie jest grą końcową, widzowie uwielbiali rzucić okiem na relacje robocze Pompeo i Dempseya. „JEJ OCZY ZAŚWIECIŁY SIĘ, A NAWET SIĘ NIE Wzdrygnęła, WIEDZIAŁA, ŻE TO ON I WYDAŁO SIĘ, ŻE ROBIĄ TO CAŁY CZAS, ŻEBY PŁAKAĆ” — napisał użytkownik YouTube @charley8688, który nie mógł ukryć podekscytowania małymi literami.

Fani „Chirurgów” mogą oglądać wzloty i upadki ich historii miłosnej, a oglądanie tak wzruszającej interakcji między aktorami ma wrażenie, jakby oglądali nigdy wcześniej nie emitowaną scenę MerDer. „Kiedy się pojawił [and] pocałował ją w policzek, widać było, że czują się ze sobą całkowicie swobodnie, ponieważ nawet jej to tak bardzo nie wzruszyło” – zauważył użytkownik YouTube @amarisilsbee8575.

Jak zwykle, ten moment sprawił, że fani omdleli na widok McDreamy’ego. „Po prostu nie mogę zrozumieć, jak ktoś może całować najseksowniejszego faceta na ziemi przez 10 lat lub nawet dłużej i się w nim nie zakochać” — powiedział użytkownik YouTube @olazofia9834. Rzadko zdarza się zobaczyć aktorów z tak silnym związkiem, a serial miał trudności z odtworzeniem tej intensywności w kolejnych parach.

Na szczęście śmierć Dereka nie oznaczała jego ostatecznego pojawienia się w serialu. Zrobił niespodziewany powrót w sezonie 17, kiedy Meredith była w śpiączce, fabuła, która pozwoliła widzom świętować i opłakiwać ich związek. Po odejściu Meredith nikt nie zgadnie, kto będzie tą parą w Grey’s Anatomy.

Czy ten post był pomocny?