Skip to content
TV

Greta Lee z The Morning Show opowiada o dołączeniu do drugiego sezonu i jej żenującym pierwszym dniu na planie

27 de wrzesień de 2021
27a1c7e88d6be0caef2a86351dcd8fbf0c18c877

Greta Lee dołączyła do drugiego sezonu Poranny pokaz jako Stella, a jeśli dołączenie do wielokrotnie nagradzanej serii transmisji strumieniowej w drugim sezonie nie jest wystarczająco stresujące, dołączyła w czasie, gdy Hollywood było zamknięte przez miesiące z powodu COVID-19. Chociaż ostatecznie dało to serialowi Apple TV+ szansę na zmianę kształtu sezonu wokół pandemii i wielu innych wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku, można sobie wyobrazić, że bycie częścią tego wszystkiego było bardzo dużo.

Zapytałem Gretę Lee o jej doświadczenia związane z dołączeniem Poranny pokaz, i potwierdziła, że ​​dołączenie do serialu jako najmłodsza i jedyna kobieta prezesa News Stella Bak w UBA było stresującym doświadczeniem z wielu powodów. Lee mówił o tym, co trzeba zrobić, żeby być włączonym Poranny pokaz i dodatkowym wyzwaniem dla niej w roli Stelli:

To było jak upuszczenie na bieżnię ustawioną na poziomie 10 i po prostu tonięcie lub pływanie. Jest coś w tym programie, w szczególności w przeciwieństwie do innych, jeśli chodzi o atletykę i wytrzymałość wymaganą do wykonywania pracy. To jest jak impreza sportowa, a może teraz zdradzę, jak mało wiem o sporcie [laughs], ale czujesz się tak, jakbyś grał w piłkę! Musisz wskoczyć i utrzymać się. Mam dodatkową warstwę, że jestem takim fanem Jennifer, Reese, Marka, Billy’ego, ale wchodzę jako outsider, który nie jest pod wrażeniem żadnej z tych osób. Więc było to dla mnie dodatkowym wyzwaniem, by zasiąść na własnym podekscytowaniu i naprawdę przekazać tę inną kobietę, która nie dba o nich. Wykonywanie tej pracy było niesamowicie surrealistyczne. Myślę, że sam przygotowywałem się mentalnie do tego, jak mam zrobić pewne sceny, w których moja postać jest bezpośrednio sprzeczna z moim osobistym bohaterem, takim jak Jennifer Aniston.

Stella Bak dała jasno do zrozumienia wcześnie i często w Poranny pokaz Sezon 2 nie sądzi, że przywrócenie Alexa Levy jest najlepszym posunięciem dla UBA. Stella nauczyła się, podobnie jak wiele postaci z pierwszego sezonu, że nie można wiele powiedzieć Cory’emu Ellisonowi (Billy Crudup) i zaczął przenosić niebo i Ziemię, aby zawrzeć mega umowę, aby Alex wrócił do serialu.

Stella pomyślała, że ​​to zły pomysł, ale aktorka Greta Lee była podekscytowana pomysłem dzielenia ekranu z Jennifer Aniston i innymi aktorami, których głęboko szanuje. Być może to podekscytowanie doprowadziło ją do zawstydzenia pierwszego dnia w pracy, chociaż szybko wyzdrowiała z „umartwiającego” momentu dzięki swojej partnerce, Reese Witherspoon.

Pamiętam, że pierwszego dnia pracy na planie nie sądziłem, że jestem zdenerwowany. Byłem gotowy, byłem podekscytowany, a oni wezwali akcję, a ja wyszedłem i natychmiast nazwałem wszystkich złym imieniem. Krzyczeli cięcie i byłem upokorzony. A potem myślę, że to Reese podszedł, delikatnie chwycił mnie za ramię i zaczął się śmiać. To było jak ten śmiech wsparcia, tak, masz to. Co za zabawny, żenujący sposób na rozpoczęcie, ale jak dziwnie odpowiedni [laughs].

Fajnie, że Reese Witherspoon dała swojej partnerce, Grecie Lee, że wszystko jest w porządku, zwłaszcza wiedząc, że jest nowa w obsadzie. Oczywiście Lee wyzdrowiała z tej chwili i już ma mocny start ze swoimi scenami pokazanymi do tej pory w 2. sezonie. przyszłe odcinki.

Poranny pokaz emituje nowe odcinki w Apple TV+ w piątki. Aby uzyskać więcej informacji na temat serii, sprawdź nasz wywiad z Hasanem Minhaj i co miał do powiedzenia o dołączeniu do prawdziwego porannego programu w pewnym momencie.

Czy ten post był pomocny?