Skip to content
TV

Gra o tron ​​obsadziła Kita Haringtona podczas gier ryzyka

10 de listopad de 2022
l intro 1668070063

Kit Harington uczestniczy w wydarzeniu

Spektakl „Game of Thrones” jest trafnie nazwany: fabuła koncentruje się wokół różnych królewskich (i innych) postaci walczących ze sobą i walczących o zdobycie szczytu Żelaznego Tronu. Ktokolwiek zasiada na Żelaznym Tronie, rządzi całym Westeros, które składa się z siedmiu mniejszych królestw. Postacie wielokrotnie określają swoje dążenie do tronu jako „grę” w całej serii, chociaż jest to krwawa, niebezpieczna gra, której mogą nie przetrwać.

Postacie stosują różne taktyki, próbując osadzić siebie lub członków swojej rodziny na Żelaznym Tronie. Ludzie popełniają morderstwa, więzią się nawzajem i tworzą skomplikowane, tajne spiski, aby spróbować zdobyć tron, ulepszyć własną stację lub zainstalować władcę, który ich zdaniem byłby lepszy. Ludzie kłamią również na temat pochodzenia swoich dzieci, aby wpłynąć na to, kto dziedziczy tron. Cersei Lannister (Lena Headey) twierdzi, że jej dzieci zostały spłodzone przez jej męża, króla Roberta Baratheona (Mark Addy), podczas gdy w rzeczywistości ich ojcem był jej brat, Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau). Cersei następnie każe zabić swojego męża i umieszcza na Żelaznym Tronie swoje najbardziej złe dziecko, Joffreya (Jack Gleeson), mimo że nie jest on prawowitym spadkobiercą.

Biorąc pod uwagę fabułę serialu, dobrze, że obsada „Gry o tron” zdecydowała się zagrać w Risk, grę planszową o dominacji nad światem, podczas przerwy między scenami.

Kit Harington był najlepszy zagrożony z całej obsady Game of Thrones

Podobnie jak serial „Gra o tron”, Risk jest szczególnie długą, skomplikowaną grą, w której gracze rywalizują ze sobą, aby przejąć władzę nad światem. Chociaż gracze mogą tworzyć ze sobą tymczasowe sojusze, aby pokonać wspólnych wrogów, na koniec gry wygrywa tylko jedna osoba.

W wywiadzie dla The Guardian z 2017 r. Richard Dormer, który gra Berica Dondarriona w „Grze o tron”, powiedział, że spędzał czas w serialu, grając Ryzyko ze swoimi kolegami. „Było wiele kłótni, głównie dlatego, że Iain Glen [Jorah Mormont] jest tak konkurencyjny. Po prostu siedział tam i mówił: „Nieee, dlaczego? Dlaczego wszyscy mnie atakujecie?”. Zapytany, kto jest najbardziej zagrożony, zawahał się odpowiedzieć „Kit Harington”.

To pasuje w taki sposób, że Kit Harington byłby najlepszym zagrożonym z całej obsady „Gry o tron”. Chociaż Jon Snow nigdy nie zasiada na Żelaznym Tronie, w rzeczywistości jest jego prawowitym spadkobiercą pod koniec serii. Po spędzeniu całego życia na myśleniu, że jest dzieckiem Eddarda Starka (Sean Bean), Jon dowiaduje się, że w rzeczywistości jest synem Rhaegara Targaryena (Wilf Scolding), dając mu najsilniejsze prawo do tronu ze wszystkich pozostałych przy życiu. Co więcej, Jon Snow posiada inteligencję, odwagę i siłę niezbędną do ścigania Żelaznego Tronu i byłby moralnie uczciwym przywódcą. Jednak ze względu na swoją dobroć nie chce tronu i utrzymuje swoje dziedzictwo głównie w tajemnicy.

Tylko dlatego, że Jon Snow nie trafił na Żelazny Tron w „Grze o Tron”, nie oznacza to, że Kit Harington okazał litość swoim partnerom podczas gry o dominację nad światem w Risk.

Czy ten post był pomocny?