Skip to content

God Eater – data premiery 2. sezonu: wznowiona czy anulowana?

31 de lipiec de 2022
GE2

Pożeracz Boga to japoński serial telewizyjny anime wyprodukowany w studiu Ufotable przez Takayuki Hirao, zaadaptowany z gry wideo Pożeracz Boga, który miał kilka sequeli wydanych na przestrzeni lat. Był nadawany między lipcem 2015 a marcem 2016 w Tokyo MX w Japonii oraz w simulcast na całym świecie za pośrednictwem różnych usług przesyłania strumieniowego. Pierwszy sezon miał swoją premierę kilka lat temu, a w tym artykule powiemy Wam, czy możecie spodziewać się drugiego sezonu Pożeracz Boga w najbliższym czasie.

Drugi sezon Pożeracz Boga nadal nie został jeszcze potwierdzony lub anulowany. Pierwszy sezon wyemitowany sześć lat temu i podczaswciąż jest trochę materiału do adaptacji z serii gier, nie licząc możliwych oryginalnych historiidrugi sezon jest wciąż niepewny. Powiedziawszy to wszystko, Pożeracz Boga był dość popularny i komentowany serial, i w oparciu o wszystkie znane fakty, drugi sezon nie jest niemożliwy. Po prostu nie wiemy, kiedy to może się wydarzyć.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z potencjalnym sezonem 2 Pożeracz Boga. Dowiesz się o jego potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być ta historia, a także wiele więcej o tej ekscytującej serii anime, której przyszłość wciąż jest nieco niepewna.

Będzie Pożeracz Boga Sezon 2 się wydarzył?

Pożeracz Boga to seria gier RPG akcji od japońskiego wydawcy Bandai Namco. Pierwszy tytuł o tej samej nazwie został opracowany przez japońskie studio Shift i został po raz pierwszy wydany w Japonii w 2010 roku, a następnie w Europie w 2011 roku na mobilną konsolę do gier PlayStation Portable.

Serial przedstawia ponurą przyszłość w roku 2071, w której świat został spustoszony przez potworne stworzenia znane jako Aragami, a ludzkość wikła się w desperacką walkę o przetrwanie. Tylko niewielka liczba szczególnie utalentowanych wojowników, tak zwanych God Eaters, jest w stanie zmierzyć się z czasami ogromnymi stworzeniami w bitwie.

Pierwszy tytuł został porównany do Capcomu Łowca potworów seria gier komputerowych. Z Pożeracz Boga 3, rozwój przeszedł na japońskie studio Marvelous, a gra została wydana w grudniu 2018 roku. Towarzysząca serii gier była seria anime, mangi i lekkich powieści. W 2015 roku ukazała się 13-częściowa seria anime wyprodukowana przez ufotable, która w 2016 roku znalazła się również w ofercie Netflixa.

Produkcja Pożeracz Boga anime zostało ogłoszone we wrześniu 2014 roku. Anime zostało wyprodukowane w ramach studia ufotable, znanego ze swoich osiągnięć dla Pożeracz Boga Gry wideo. Jest nadawany od 12 lipca 20154 w Tokyo MX w Japonii oraz w simulcast w różnych serwisach streamingowych na całym świecie. Transmisja telewizyjna została zatrzymana po emisji pierwszych dziewięciu odcinków i czterech dodatkowych odcinków 27 września 2015 r. Odcinki od 10 do 13 były emitowane od 5 marca 2016 r.

Przyszłość Pożeracz Boga Anime jest w tej chwili dość niepewne, ale dobrą rzeczą jest to, że nie jest to spowodowane brakiem zainteresowania lub brakiem materiału, nie licząc możliwych oryginalnych historii. Serial cieszy się dużą popularnością i będziemy musieli tylko sprawdzić, czy zainteresowanie kontynuacją jest wystarczające, aby właściwie przewidzieć potencjalną kontynuację serii. Oryginalna seria gier jest dość popularna, a pierwszy sezon otrzymał solidne recenzje, ale minęło trochę czasu i nie było żadnych wiadomości na temat przyszłości serialu.

W każdym razie najwcześniej możemy zobaczyć potencjalny drugi sezon pod koniec 2023 roku, ale musielibyśmy uzyskać pewne potwierdzenie przyszłości w 2022 lub łatwo 2023; 2024 to także duża szansa. Fani domagają się nowego sezonu, ale musimy tylko zobaczyć, jak pójdzie; w obecnym stanie rzeczy anulowanie nie zostało potwierdzone, ale nie możemy tego również wykluczyć.

Jaka może być fabuła? Pożeracz Boga Sezon 2?

W tej chwili nie mamy absolutnie żadnego pojęcia o zawartości potencjalnego drugiego sezonu Pożeracz Boga. Czemu? Cóż, jak powiedzieliśmy, Pożeracz Boga opiera się na grze wideo i takie adaptacje są zawsze trochę trudne, więc nie możemy przewidzieć, dokąd potoczy się seria. Ponieważ gry są jedynym źródłem fabuły serii anime, bardzo trudno jest sobie wyobrazić, jak daleko może się posunąć seria i jak oryginalna będzie zawartość. Dlatego możemy przedstawić tylko podsumowanie pierwszego sezonu, aby z grubsza przygotować Cię na to, czego możesz oczekiwać od potencjalnego drugiego sezonu.

W roku 2065, sześć lat przed tym, co wydarzyło się w God Eater Burst, God Eater Soma, nowy członek Oddziału Dalekiego Wschodu Fenrir, udaje się na swoją pierwszą misję do strategicznej bazy dowodzenia w starożytnej Rosji, w towarzystwie swojej koleżanki z drużyny Lindowa i jej starsza siostra Tsubaki. Masz za zadanie pomóc żołnierzom w doprowadzeniu kolonii Aragami do reaktora syntezy jądrowej, który eksploduje, by ich wszystkich zniszczyć.

Niedługo potem Aragami atakują reaktor i przełamują jego główną obronę. Gdy reaktor wciąż przygotowuje się do osiągnięcia krytycznego punktu wybuchu, Soma, Lindow i Tsubaki walczą z Aragami, aby ich przygwoździć i odwrócić ich uwagę. Chociaż God Eaters przewyższają liczebnie siły Aragami, żołnierze wycofują się na prośbę kapitana, pozostawiając trio w pobliżu reaktora.

Kapitan następnie detonuje reaktor, ale siła nieznanego pochodzenia pochłania wybuch jądrowy, zapobiegając jego katastrofalnym uszkodzeniom. Somie, Lindow i Tsubaki udaje się przeżyć i zostają ewakuowani helikopterem. Kiedy Lindow pyta Somę, czy nadal chce iść z nimi do „tego popieprzonego świata”, tajemnicza postać patrzy, jak helikopter startuje na pustyni poniżej. Po ataku Aragamiego koledzy z klasy Lenka Utsugi i Kota Fujiki rozpoczynają trening pod okiem Tsubakiego.

Mając nadzieję na zniszczenie jak największej liczby Aragami, Lenka zgłasza się na ochotnika do odbycia rygorystycznego, codziennego pułku treningowego własnego autorstwa, ale konsekwentnie zawodzi w swoich misjach treningowych. W nadziei, że go pocieszy, Kota zabiera go do fabryki broni, gdzie może wcześnie zobaczyć swój God Arc. Później Aragami przecina osadę z obu stron. Z niewielką liczbą żołnierzy do obrony Lenka zgłasza się na ochotnika do pokonania Aragami. Chociaż Tsubaki odmawia jego prośbie, chwyta swój Boski Łuk i wybiega na zewnątrz, próbując ocalić go przed tym, by okazał się bezużyteczny, gdy aktywuje tryb wybuchowy.

Kiedy Lenka dociera do środka miasta, konfrontuje się z kilkoma Aragami, którzy próbują zamordować innego God Eater, ale jeden z nich wytrąca jej God Arc z jej ręki. Zostaje uratowany przez pierwszy oddział, składający się z God Eaterów Somy, Lindowa i Sakuyi, którzy z łatwością mogą pokonać większość Aragami. Lenka zauważa, że ​​pozostały Aragami próbuje zabić kobietę.

Odzyskuje swój Boski Łuk, przekształca go w formę broni i zabija, robiąc wrażenie na pierwszych członkach oddziału. Lenka i członkowie pierwszego oddziału, zwłaszcza Sakuya, zauważają przemianę Boskiego Łuku Lenki, zanim przybędą inni Aragami. Kiedy pierwsza drużyna wysyła Aragami, Lenka chce pomóc, ale Lindow odprawia go i każe mu się schować.

ZWIĄZANE Z:

Porządek czytania mangi Zjadacz Bogów

Jednak Lenka sprzeciwia się rozkazom i strzela do kilku Aragami, ale zostaje ranna i zabrana do szpitala. Kiedy wraca do zmysłów, zostaje zamknięty w celi przez Tsubakiego w oczekiwaniu na sąd wojskowy za niesubordynację. Przełożeni Fenrira ostatecznie decydują, że Lenka powinna zwrócić jego God Arc jako karę.

Kiedy Johannes von Destiny próbuje ją przekonać, by pozwoliła Lence zachować God Arc z powodu niedoboru użytkowników nowego typu, dowiaduje się, że inna użytkownik nowego typu, Alisa, jest w drodze z rosyjskiego oddziału. Podczas kolacji wśród członków Jednostki Obrony, Hibari wspomina próby Takedy Lenki do walki z Aragami bez Boskiego Łuku.

Lindow wspomina, że ​​inna osoba dzieliła te zdolności, ale twierdzi, że nie pamięta jego tożsamości. Następnie odwiedza Linkę i pyta ją o incydent, gdzie Linka prosi Lindow, aby nauczył ją walczyć. Tymczasem samoloty przewożące Alisę zostają zaatakowane przez rój latających Aragami. Tsubaki wydaje rozkazy, aby Lindow i Sakuya zostały wysłane, ale Lindow wymienia Lenkę jako uzupełnienie, co Tsubaki akceptuje. Lenka zostaje uwolniona i dołącza do Lindowa i Sakuyi na polu bitwy.

Czy ten post był pomocny?